Hradecká prohrála i šesté finále v kariéře, zato Peschkeová slaví

Ani na šestý pokus nedokázala česká tenistka Lucie Hradecká vyhrát finálový zápas na okruhu WTA. Ve Štrasburku nestačila na domácí Alizé Cornetovou, které podlehla 6:7 a 0:6. Dařilo se naopak Květě Peschkeové, která spolu s Annou-Lenou Grönefeldovou opanovala čtyřhru na antukovém turnaji v Bruselu.

F18i83l67i18p 24L47o34u23k18a 6518226377180

Čím to, že tenisti vypadají normálně a většina tenistek vypadá jak kulturistky? Teda nevím, je to samozřejmě vývoj, ale před pár lety takhle tenistky nevypadaly.

0/0
27.5.2013 19:35

M33a18r88i58e 94Č64e71r56n71í39č60k22o62v82á 1491709581513

Určitě to škoda je, ale i tak Lucka predvedla nečekaně výborný turnaj a pokud bude zdrava, jeji delovy servis a obourucny backhand zas budou postrachem soupeřek. A když se prohraje? Tak chleba levnější nebude...:-) Hlavně se z toho nepotentit..Přesto: ať je co nejvíc výher!:-)

0/−1
25.5.2013 19:02

M74a46r76t16i14n 92V70o83j45á16č96e80k 9322838878837

viděla jste ten tenis ve finále ? první set budiž ,ale ten druhý hrála jen bezhlavě furt to samý ..tim chci říct at servis nebo jiný úder moc nepomůže pokud to nemá v hlavě

+1/0
25.5.2013 20:06

J36i80ř18í 26H96u90r12t 6605217380563

LH prostě není vítězný typ, finále je super úspěch. R^ Po odečtu bodů za FO 2012 je aktuálně v žebříčku 83., teď hlavně postoupit do 2. kola FO (s Barty se to zdá docela reálné;-)) a bude to určitě ještě lepší...měla by se stabilně držet na 50. - 70. místě, aby byla na svém...lepší už to asi nebude

0/0
25.5.2013 17:39

A11n83n51a 73J46u91r70e61č71k15o27v14á 2946862205284

Aha, není vítězný typ. Ale že by to bylo třeba tím, že soupeřka je lepší tenistka vás asi nenapadlo...Tak hlavně že jí umíte předpovědět i kdy jí začnou šedivět vlasy...

+1/−4
25.5.2013 17:54

F16r76a33n78z 56J68o62s42e54f 3838439250947

viteznej typ neni, ale i Novotna porazila Testud ve finale wimbledonu...a snadnejsi souperku nez Alizé tezko nekdy jeste bude mit.

0/0
25.5.2013 18:58

M29a31r79i77e 15Č94e14r83n58í25č76k37o89v32á 1371589281203

Ted nerozumim paralele na Novotnou?...Kdyby nebyla vitezny typ, tezko by se dostala do finále. ..

+1/−2
25.5.2013 19:04

J33i98ř12í 54H53u17r98t 6475917480143

vítězné typy vyhrávají tituly ;-) (když se hovoří/píše o tom, jak jsou/byli(y) tenisti/tenistky úspěšní(é), tak se vždy udává počet titulů s důrazem na GS + pozice na žebříčku (aktuální nebo nejlepší), poměr výher/proher se udává zřídka, spíš při nějakých podrobnějších rozborech...)

+1/0
25.5.2013 19:24

F67r22a96n23z 74J54o65s90e94f 3978379750397

tak kdyby nikdy zadny zapas nevyhrala, tezko by se asi  tenisem uzivila. ta paralela byla o vyhrani turnaje. novotna, ackoliv vyborna hracka, nebyla schopna vyhrat GSovy turnaj, zejmena se "proslavila" prohrou prakticky vyhraneho zapasu se steffi graf. to asi vite. nakonec mela kliku, ze padla jednoho dne na tauziat (pardon, predtim jsem si ji spletl s testud) coz ji umoznilo konecne mit titul a nasledne i vyhrat dalsi.

+5/0
25.5.2013 19:29

F45r54a87n88z 86J48o64s20e75f 3468229110277

zapomnel jsem dodat, ze tauziat byla tehdy prumerna hracka, ktera se shodou pro ni priznivych udalosti dostala do finale. neco jako cornet...

+2/0
25.5.2013 19:34

A75n35n69a 15J57u22r44e54č56k63o40v75á 2566822915364

Alizé Cornetová možná průměrná hráčka je, ale ve srovnání s Hradeckou dokázala podstatně více. Tudíž řeči o tom, že už těžko narazí na lehčí soupeřku ve finále jsou směšné. Pouze to ukazuje na to, že máte jen velmi povrchní přehled o ženském tenise.

0/−2
25.5.2013 19:49

M25a35r94t33i72n 18Č97a28r20n59e52c83k92ý 2915744839215

Aničko, to sis vycucala z prstu, že někdo něco takového psal?

+1/0
25.5.2013 21:50

A57n77n39a 30J89u50r25e41č83k87o90v57á 2226392655714

Hned v prvním příspěvku tohoto vlákna. Asi se pan Hurt tentokrát nepodíval do wiki, kdo že to vlastně je ta Alizé Cornetová. ;-)

0/−1
25.5.2013 22:03

M82a60r21t27i77n 53Č67a36r51n93e96c68k59ý 2605644889555

Pan Hurt ve svém příspěvku nepíše vůbec nic o Alize Cornetové. Vůbec, ale vůbec nic.

+1/0
25.5.2013 22:47

F63r98a15n61z 16J35o83s78e90f 3878299170707

na wiki se divat nemusim, ve frankofonnim prostredi ziju skoro celej zivot a tak znam vsechny hrace velmi dobre. je pravdou, ze AC trochu zazarila pred 4-5i lety, ale od te doby vicemene prd. co se tyka tenisoveho potencialu, je o 2 ligy niz nez hradecka.

+1/0
26.5.2013 0:15

A96n30d86r22e20j 41S63u66c42h13á20n12e78k 7945538568802

A na to jste prisel jak? 8-o

Naopak, je mnohem talentovanejsi, nez Hradecka. Ta vyhrava akorat tim "bum bum" stylem a obcas se stane, ze ji tam vsechno pada a tak dokaze porazit i lepsi hracku.

0/−1
26.5.2013 1:01

J33i12ř11í 58H40u59r19t 6765357360473

z aktuálních TOP hráček by se taky dalo několik nevítězných typů uvést: podle mě jasně vede Kerber, která už byla 5. na světě a přitom jenom 6x ve finále a má pouhé 2 tituly (1 malý turnaj a 1 střední)...a nevypadá, že by to mělo být lepší...Rv; další je Stosur...už je jí skoro 30 a na kontě 3 vyhrané tituly (ale aspoň je mezi nimi ten jeden totální úlet...US Open;-D)...Kvitová byla ve finále 13x a má 10 titulů;-)

+1/0
25.5.2013 19:54

I85v64o 47Č29á79n 5958753

Anna Kurnikovová - ta nevyhrála žádný turnaj, jen 2x na nižším okruhu, ale ta je tím známá, přitom se také dostala do TOP 10.

A tak mě napadá, že naše zlatá hokejová generace byla vítězná - když byli naši ve finále, tak ho vyhráli, když hráli o 3. místo, tak bývali také úspěšní, tu jednu stříbrnou máme z 2006.