Budějovičtí volejbalisté už jsou ve finále, Liberci hrozí vyřazení

Volejbalisté Českých Budějovic prošli v nejkratším možném čase do finále extraligy. Obhájci titulu neklopýtli v semifinálové sérii s Příbramí ani jednou, duel číslo čtyři vyhráli na půdě soupeře 3:2. Naopak blízko překvapivého vyřazení se ocitl Liberec. Ve čtvrtém duelu s Ostravou prohrál na její půdě hladce 0:3, poprvé v sérii neuhrál ani set a prohrává už 1:3 na zápasy.

J19a73n 27N64o15v54á82k 6524514206393

Musím konstatovat, že Michalovič byl včera o level výš než všichni ostatní hráči. Jinak nahrávku měla lepší OVA, smečaře LIB, na bloku to bylo vyrovnané, v poli byl mírně lepší LIB, na příjmu OVA, ale zápas rozhodly neuvěřitelné chyby Liberce v koncovkách 1. a 2. setu.

0/0
10.4.2013 6:33

S58v60a77t25o40p75l78u90k 55S18l10e21z62á26k 7436470587890

Velká gratulace pro Budky, ale dnešní zápas už  tak jednoznačný nebyl, přece jenom Kocouři prskali a škrábali. Vidím, že Jihočeši mají smysl pro humor, vžyť oni nám to fandům udělali pro zpestření té nulové jednotvárnosti. Oni se nám museli trochu pohrát s naším nerv.systémem a srdíčkáčřům s infarktovým  srdíčkem. Tak si řekli:"Dosť bolo výsledků 3:0" a museli to trochu promíchat. Ve čtvrtfinále-  s Brnem 3x, v semi-  s Příbramí 2x, aby se to lépe počítalo. Jenom doufejme, že ve finále už s námi laškovat nebudou. Tam už pro srandičky nebude místo.  Zbývá už jenom poděkovat celému real.týmu Budějovic  a těšit se na finálové zápasy.Ať se daří - držíme pěsti R^.   Procházka růžovou zahradou to ale nebude !!                         Ještě malý dodatek pro sport.redakci deníku: " Prosím, zkvalitněte obsahově reportáže a popisy utkání, na profesionály jsou dosti chabé a takové hala-bala. Myslím, že soutěž play-off si to zaslouží. Děkuii za všechny fanoušky krásného volejbalu.  A na závěr- vzkaz pro diskutujícího pana Mokryka: "S tím převýšením výkonnosti budějckého týmu o dvě třídy - to jste přece tak nemyslel."