Kornfeil vyrazí v Kataru jako sedmý, Pešek v MotoGP předčil Abrahama

Premiérový souboj českých závodníků v nejsilnější kubatuře motocyklového šampionátu vyšel lépe Lukáši Peškovi. V kvalifikaci na úvodní závod v Kataru skončil patnáctý, o tři místa před Karlem Abrahamem. Jakub Kornfeil v kategorii Moto3 vyrazí na trať ze sedmého místa.

P49a87t94r57i59k 72P75í19c85h46a11l 4592206107

Když jsem psal,že spadne dostal jsem mínusy.Nepřeji mu to,ale to už přece není normální,on sebou řízl rovnou na začátku.Asi měl zůstat u slabší kubatůry.

+1/0
8.4.2013 0:35

K31a35r10e28l 70F49a19j85t 5978542911493

Může mi někdo vysvětlit proč  každá druhá věta českého komentátora při kvaldě je o tom, že jeden i druhej náš závodník jedou na "jiným" typu motrorky - CRT? Sice dost dobře motogp s tímto postupem nechápu, protože dle mého to co by mělo být královskou disciplínou devalvuje, ale jednou je to jeden závod o jedno pódium a jednoho vítěze a hotovo. Zmínit to sice můžu, ale poslouchat to třikrát za minutu celej přenos už mi lezlo na nervy. Pešek byl prostě patnáctej (dle mého názoru super) Abrahám o tři místa za ním a hotovo. resp. hotovo pro kvaliifikaci, třeba se dočkáme v závodě double na bodech ;-) [>-]

J43i12r18k72a 38L12e33j85s68k20a 5531683756675

No nakonec motoGP není alpské lyžování, aby závodník zajel jedno nebo dvě kola a bylo hotovo...Lukáš asi časem překvapil i sám sebe, ptž celou dobu tréninků se pohyboval za 20.místem....a v kvaldě mu to ulítlo časem o 2vteřiny lepším než byl schopen zajet v předchozích dnech. Karel časy zajížděl stabilní....kolem 15-18místa...kvalda mu nevyšla....ale závod je na cca.22kol...tak uvídíme...

+4/−2
6.4.2013 21:48

P74e11t54r 33S38v61o45b23o66d45a 4167925938313

Hezky pěkně Pešek, zadařilo se jedno opravdu "horké" kolo ve správný čas. Paráda R^[>-]