Vonnová vyhrála sjezd v Cortině, překvapila druhá Slovinka Mazeová

Americká lyžařka Lindsey Vonnová triumfovala v závodu Světového poháru v Cortině d'Ampezzo. Druhá skončila vedoucí žena průběžného pořadí Tina Mazeová ze Slovinska, třetí dojela další Američanka Leanne Smithová.

M35i21c77h23a44l 56M74i44l51l23e57r 9656542319792

Tina Maze je skvela, fandim ji.

Skvela scenerie na sjezdovce Tofane nad Cortinou a take ve Wengenu - panorama Eigeru, Moench a Jungfrau v pozadii sjezdu muzu a skvely skok Hundschopf!

R^VR^

0/0
20.1.2013 4:18

J30a18r60o23s79l32a76v 60U40r94b27á85n16e15k 2478416409103

Nevíte někdo, jestli se už někomu povedlo někdy vyhrát všechny disciplíny v jednom roce? Vím, že je pár sjezdařek, které vyhrály všechny disciplíny, ale nevím, jestli to nějaká zvládla v jedné sezóně. Tina k tomu dnes měla hodně blízko. Neskutečný, by ta všechna vítězství (kdyby to dnes vyšlo) měla snad v jednom měsíci (možná dvou)...