Björgenová byla třetí, Neumannová nepostoupila

Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová se v průběžném pořadí Světového poháru Kateřině Neumannové vzdálila. Zatímco Björgenová byla ve finském Kuusamu ve finále sprintu na 1200 metrů klasickou technikou třetí, česká reprezentantka nepostoupila z kvalifikace. Závod vyhrála Petra Majdičová ze Slovinska.

Bjoern Einar Aarne Broathen

každej kňučí,..
že Neumannka nemá v takovém počtu sprintů v letošním SP šanci na globe, ale Björgenka je skoro každej měsíc nachcípaná a stejně 2-3 závody před Sapporem vynechá, protože paradoxně zlato z velké akce ještě narozdíl od Katky nemá. Takže 3 stouky na dlouhých bězích ještě během sezony na ni může stáhnout. PS: Pokud zítra Bauer vyhraje (dávám tomu 80%) a pokud Hofstad s Lindem zajedou tužku, může dokonce jít do žlutýho trikotu.
0/0
25.11.2006 18:26

Olle.OT

Re: každej kňučí,..
S tím zlatem jsi vedle,zlato má zcela jistě z mistrovství světa,a víc než jedno. Nemá zřejmě zlato ze ZOH.
0/0
25.11.2006 22:02

mojo

Přehmaty
Těch přehmatů je tam mnohem víc.
Mluví se o "třetí Kuitunenové" - ve skutečnosti druhá a v pořadí mužů je u pátého v pořadí namísto pětky číslo 3.