Pešek dojel pátý, bodoval i Abraham

Oba čeští motocyklisté v neslabší kubatuře dosáhli ve Velké ceně Japonska na bodovaná místa. Lukáš Pešek obsadil pátou příčku, v celkovém pořadí je šestý. Vůbec poprvé se v seriálu mistrovství světa prosadil Karel Abraham, skončil třináctý. V kategorii do 250 ccm jediný český zástupce Jakub Smrž upadl.

Todd Bertuzzii

Musím uznat
že Pešek je náš momentálně nejlepší jezdec na mopedu.
0/0
24.9.2006 16:21

hovalo

Re: Musím uznat
ajejej chytrák všeho druhu se zas ukázal, ty toho o motorkách asi moc nevíš vid, seděl si vůbec někdy na něčem jiným než na kole???

Re: oo
Od tej doby co z nich odmontovali šlapky a ty tam teď stojej s deštníky, to stojí za starou belu ... ty mopedy.
0/0
24.9.2006 10:20

rykenzo

Re: Re: oo
hhh odborník hhhh hlavně že ten tvůj moped jede přes 160km/h hhh ale to je detail :-)
0/0
24.9.2006 11:10

Many46

Re: Re: oo
Castrol a Todd - vy dva si spolu vyměňte tel. čísla a vyhoňte si ho po telefonu navzájem
0/0
24.9.2006 14:19

syrovatka

Re: oo
Jenom jestli ty jsi Čech Umístit se na bodovaných místech v MS je obrovský úspěch. Mám dojem , že o silničních závodech moto nemáš ani šajn , ty PIONÝRE
0/0
24.9.2006 11:18

topinka 47

Re: Re: oo
Pan CASTROL je chudák, který nikdy nic nedokázal a tak se na sebe snaží upoutat pozorost zde na diskuzi  Jeho jediné zbraně jsou neustálé vysmívání se, urážky a vulgarita..........
P.S. PEŠEK je borec
0/0
24.9.2006 11:22

hovalo

Re: oo
ty seš taky pan chytrej, pešek na 125 by na okruhu znemožnil jakýhokoli chudáka který si koupej novou R1 a myslej si že jsou nejrychlejší na světě