Hradečtí sestupují do druhé ligy

Konec všech nadějí. Volejbalisté Hradce sestupují do druhé ligy. Jak se během pouhého jednoho roku změnily cíle klubu... Ještě před 12 měsíci Hradec cítil šanci na postup do rozšířené extraligy, v jeho dresu se objevily posily z nejvyšší soutěže, a tak vyřazení ve čtvrtfinále play-off hodně bolelo.

bwian

Chyba v článku
V článku je podle mě pitomost, Hradci by nestačilo vyhrát alespoň jeden set. Podle letošních a lehce úchylných pravidel se totiž poměr setů vůbec nepočítá, rozhodující je až poměr uhraných bodů. Takže naopak, kdyby se zápas nevyvíjel z pohledu bodů dobře pro Třebovou, mohlo dojít k distuaci, kdy při potřebě 7 bodů a za stavu 24:19 úmyslně vypustí set a prohrají jej 24:26, aby se mohli v dalším setu pokusit o vítězství 25:18. A to klidně dvakrát.