Ženský maraton ovládly polské bikerky

Devátá skončila česká bikerka Ilona Bublová na mistrovství světa horských kol. Maratonský závod v cross country ovládly polské bikerky. Ze zlaté medaile se radovala Maia Wlosczovská, stříbro získala krajanka Magdalena Sadlecká. Třetí skončila Sandra Kloseová z Německa.

Hermínka

Ještě něco o maratonu
Trať měla převýšení 2850 metrů a byla  na třetině po asfaltu. A Češi? 40. Ivan Rybařík jako nejlepší z našich, Hynek a Elsnic 41. a 44., všicni v čase 4:10, tj. asi 20 minut za Thomasem, kterýho jsme letos mohli vidět na Malý Straně na Pražskejch schodech. V tý obrovský přesile Italů a Švýcarů se zdá i 40. místo jako úspěch.