Házenkáři Karviné porazili Moskvu

Házenkáři Baníku Karviná porazili v dnešním utkání Ligy mistrů ruský celek Čechovski medvědi Moskva 35:27 a připsali si první dva body do tabulky skupiny C. O svém vítězství rozhodli teprve zlepšenou hrou ve druhém poločase, v němž konečně smazali vedení soupeře, které v první části činilo až rozdíl čtyř branek. "Moskva na nás byl výborně takticky připravena. Nečekali jsme, že nás v prvním poločase dostane pod takový tlak, a náš výkon byl proto rozpačitý," řekl trenér Ivan Hargaš, který hráčům v první půli vytýkal malou bojovnost.

robert z Goralie

Baník válí i přes ruského medvěda
super kluci, skvěle! přiznám se, že sem vám pomalu po té dvojzápasové smůle přestával věřit, ale překvapili jste mě. jenom vydržet, byla by škoda kvůli penězům pustit Ligu Mistrů. díky postupu přijdou určitě i peníze, hlavně se vykašlete na nějaké rozpotčtové ukazatele a zkuste těm Francouzům ukázat. Přijdu se na Vás podívat a doufám, že společně naplníme halu a pomůžeme Vám hlasivkami k vítězství. Tak do toho, Baníčku!