Spící obr se po přestávce probudil

Možná jen totální výpadek v úvodních devíti minutách druhého poločasu připravil házenkářky pražské Slavie o lepší výsledek v interligovém duelu s předním evropským velkoklubem - vídeňským Hypo Niederösterreich. České mistryně v prvním poločase osminásobného vítěze Ligy mistryň jasně přehrávaly, ovšem v úvodu druhého dějství jen přihlížely, jak se slibné poločasové vedení 16:12 rázem změnilo v manko (17:20). "Taková porážka mrzí," povzdechl si trenér slávistek Luboš Zeman. "Ve druhém poločase dělaly naše hráčky spoustu technických chyb, možná to pramenilo i z únavy."

Super sport
S vaším názorem jde jen souhlasit. Je to velká bolest české házené a házená si to nezaslouží, protože je nejkrásnějším sportem na světě.
0/0
4.11.2002 9:14

Jura

Vražda házené
Píšu mimo tohle téma, ale ukazuje se, že v Praze na házenou lidi nechodí, posledních deset let nechodili a chodit nebudou. Jak je možné, že zápas Slavie se superklubem z Vídně koliduje termínově s hokejovým derby Slavia - Sparta? To je čirá krystalická hrůza! Proč není podobný zápas přímým přenosem v televizi. Kde se má běžný sportovní fanoušek (a děti hrající házenou) o tomto sportu dozvědět víc než při konfrontaci českého mistra s rakouským.  Jak může chtít kterýkoliv klub ekonomicky přežít, když nedokáže marketinkově udělat takový zápas a zazdí to tímhle způsobem. Proč se proboha  pořád cpou svazové peníze do Prahy (SCM) a nedají se třeba na rozvoj mládežnické házené tam, kde je o ni skutečný zájem a kde na ni lidi chodí. Třeba do menších měst, jako je tomu všude ve světě. Proboha, pánové na svazu a ve Slavii, než takhle, radši si vemte odchodné a dejte od házené ruce pryč. Nebo do ní pusťte někoho, kdo se nestará jen o vlastní prospěch a koryta. Už teď je deset minut po dvanácté! Jura Nováček