Kalába trápí motor jeho Hondy

Problémy s výkonem motoru stroje Honda trápí českého jezdce Igora Kalába před pátečním zahájením tréninků na nedělní desátý závod mistrovství světa silničních motocyklů na Masarykově okruhu. Kaláb je v Brně držitelem divoké karty ve třídě do 125 ccm. V posledním závodu mistrovství Evropy, kterým byla minulou neděli Velká cena Německa na Nürburgringu, dojel Kaláb za vítězem o 20 vteřin, což se mu ještě v letošní sezóně nestalo.

Racing

Opět informace na iDNES s chybou
Igor Kaláb nestartoval minulý týden na Nürburgringu v Mistrovství Evropy, ale v závodě IDM Mistrovství Německa. Proč si pane radaktore pořádně neověříte lehce dostupné informace? Jo a těch sekund bylo víc jak 30 (34.545). Končím, naučte se psát pravdu.