Huleš ve Francii odstartuje z 15. místa

Obhájce titulu Manuel Poggiali vyhrál dnešní kvalifikační trénink kubatury do 125 ccm a v neděli vyjede jako první do Velké ceny Francie, čtvrtého závodu mistrovství světa silničních motocyklů. Jeho gilera zvládla okruh v Le Mans v času 1:44,002 minuty a byla o čtvrt vteřiny rychlejší než hondy Japonce Masaa Azumy a Španěla Daniela Pedrosy. V pátek nejrychlejší Arnaud Vincent z Francie se propadl až na páté místo. Český jezdec Jaroslav Huleš na aprilii skončil se ztrátou 1,3 sekundy na vítěze patnáctý. Jeho krajan Jakub Smrž s hondou zajel čtyřiadvacátý čas a na Huleše ztratil bezmála sekundu.

Wlada

To není až tak nejhorší, teď je neděle ráno a právě jsem se dozvěděl že Jarda vyhrál Warm-up, nakope všem prd............... Wlada39