Hranice jdou do baráže s Duklou

Házenkáři Hranic vyhráli první ligu poté, co zvítězili v rozhodujícím pátém finálovém utkání nad Kopřivnicí 25:20 a postoupili do baráže o účast v Interlize. V ní se utkají s Duklou, první zápas se uskuteční v neděli 12. května v Praze. Hranice v pátém utkání po celou dobu vedly a vyhrály díky kolektivnímu výkonu a skvěle chytajícímu zkušenému brankáři Pavlu Raškovi.

Divák

reakce na zápas
Kopřivničtí házenkáři působili sice v útoku trochu bezradně, ale výraznou měrou k tomu přispěli pánové rozhodčí, kteří při jakémkoli kontaktu se soupeřem okamžitě pískali prorážení a jiné blbosti, což by ani tak nevadilo, kdyby jejich posuzování bylo stejné na obě strany. Škoda, předchozí čtyři utkání měly zajímavý průběh a výbornou atmosféru. Tito rádoby mezinárodní rozhodčí rozhodující utkání jednoznačně nezvládli.
0/0
7.5.2002 8:01

mac

Re: reakce na zápas
Rozhodčí sice nebyli ozdobou utkání, ale v letošním ročníku 1. ligy jsem viděl mnohem horší výkony sudích. Kopřivnici rozhodně nepoškodili, pokud dá tým za 25 minut tři góly (navíc cca 20 minut nedala Kopřivnice gól), nemůže pomýšlet na titul. Hranice byly celý zápas lepší a na rozdíl pouhých pěti gólů stáhla Kopřivnice až v době, kdy hrála domácí lavička a nejlepší hráči odpočívali.