Rožnovu chyběly posily ze Zubří

Roli favorita ve čtvrtfinále první ligy proti Rožnovu splnili hraničtí házenkáři. Po šťastném jednobrankovém vítězství v Rožnově byl již druhý zápas v Hranicích zcela v režii domácích, kteří po výhře 26:19 mohli slavit postup do semifinále. Rožnov nastoupil bez výpomoci interligových házenkářů ze Zubří, což bylo na hře znát. Hosté sice v poločase stáhli náskok domácích na rozdíl tří gólů (13:10), ale Hranice v úvodních minutách druhé půle nepřipustily žádné drama a po dvanácti minutách zvýšily na 21:11, k čemuž jim rožnovští hráči dopomohli několika vyloučeními.

mac

Rožnov
Nebylo by lepší naučit se hrát házenou, než spoléhat na Zubří?
0/0
26.3.2002 9:30

Martin

Re: Rožnov
Rožnov jsou chudáci,bez Zubří by spadli.Je to hrozná kravina aby mohli hráči z Hilu hrát druhou ligu když některej z manšaftů potřebuje vyhrát,je to dost neregulérní a ta soutěž pak nemá smysl.Hráči by měli moci hrát během soutěže jen ve vyšších soutěžích a ne z vyšší do nižší.