Neumannová prolétla tratí nejrychleji

Neděli si ve Finsku na Světovém poháru náramně užili čeští reprezentanti v běhu na lyžích. Po čtvrtém místě Lukáše Bauera na 10 km volnou technikou zazářila ještě jasněji na poloviční trati Kateřina Neumannová. Jako jediná ze startovního pole se dostala pod 13 minut a nechala za sebou celý zbytek běžeckého světa. Julii Čepalovovou z Ruska porazila o devět vteřin a estonská běžkyně Kristina Smigunová skončila třetí. O úspěchu běžců čtěte zde

Šťoura

Sranda musí bejt
Konečně zjišťuji, že Josef s Leonidem nejsou žádný suchaři. Tolik let nás média podváděla ... Je ale fakt, že teď nejde o "život". Až o něj půjde - na olympiádě, tak by přece bylo príma, kdyby mohli všichni, nejen moje děti (tehdy 3 - 4 roky) zase fandit "Káčo, utíkej !", aby z toho měla další medaily nebo ne ?
0/0
25.11.2001 16:43

K Hanák

Kde jsou včerejší kecálisti?
Kde jsou včerejší kecálisti, kteří tvrdili, že je Katka už za zenitem a na víc nemá? Výborně to včera vystihnul tento příspěvek: ":o) (Hari , 24.11.2001 19:31) kluci doufám, že aspoň až bude zase nějaký úspěch, že budete ti praví fanoušci, kteří to všechno věděli a budete běhat s vlajkama a blinkat po náměstích...."
0/0
25.11.2001 16:22

Stalin

Nojmanová letěla
Ta vždycky lítá když o nic nejde,až pujde o medaile tak bude mít zase nějaký problém,že?
0/0
25.11.2001 15:06

Péca

Re: Nojmanová letěla
To byl světový pohár, jestli o tom nevíš, Tak jaký "až o něco půjde". To jméno se kterým se přihlašuješ k tobě docela sedí.