Devět tisíc diváků se náramně bavilo

21 2000
-
Ve výborné atmosféře vyprodaného stadionu vedly Pardubice po 14 minutách 4:0 a rozhodly zápas. První gól vstřelil již v 17. vteřině junior Tvrdík, druhý přidal o minutu později přesnou střelou švihem Matějovský. Brankář Kudrna se nechal vystřídat, ale opatrný soupeř se zlepšil až na konci první části. Do kolen jej však definitivně srazil gól ve vlastní přesilovce.

Branky a nahrávky: 1. Tvrdík (Blažek, Lubina), 2. Matějovský (Sýkora), 11. Lubina (Tvrdík, Pácal), 14. Sýkora (Koudelka, Novotný), 34. Lubina (Píša), 38. Píša (Blažek, Lubina) - 20. Havíř (Uram), 46. Fink (Pazourek), 57. Soudek (Pucher). Rozhodčí: Husička. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:2. Oslabení: 1:0. Diváků: 9000 (vyprodáno). Třetiny: 4:1, 2:0, 0:2. Vývoj skóre: 4:0, 4:1, 6:1, 6:3.

Pardubice: Svoboda - Píša, Pácal, Kántor, Jančařík, Novotný, Mudroch, od 45. navíc Mosnár, Záleský - Tvrdík, Blažek, Lubina - Kudrna, Filip, S. Procházka - Matějovský, Sýkora, Koudelka, od 45. navíc Kolář, Kábrt, Hemský.

Znojmo: Kudrna (2.-41. Kuběna) - Jakeš, Valko, Soudek, Havíř, Kumstát, Heš, od 45. navíc Petlák - Vorel, Kaňkovský, Haman - Plášek, Pucher, Uram - Procházka, Pazourek, Fink, od 30. navíc Bělohlávek, Kastner, Freibauer.