Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Olympijské hry 2016

Deodoro Stadium

Deodoro Stadium (ragby)
Popis sportoviště
Sporty: ragby

Akce na tomto místě

Čas v ČR (v BRA) Sport Popis
6.8. 16:00 (11:00) ragby - ženy skupina B - Francie - Španělsko
6.8. 16:30 (11:30) ragby - ženy skupina B - Nový Zéland - Keňa
6.8. 17:00 (12:00) ragby - ženy skupina C - Velká Británie - Brazílie
6.8. 17:30 (12:30) ragby - ženy skupina C - Kanada - Japonsko
6.8. 18:00 (13:00) ragby - ženy skupina A - USA - Fidži
6.8. 18:30 (13:30) ragby - ženy skupina A - Austrálie - Kolumbie
6.8. 21:00 (16:00) ragby - ženy skupina B - Francie - Keňa
6.8. 21:30 (16:30) ragby - ženy skupina B - Nový Zéland - Španělsko
6.8. 22:00 (17:00) ragby - ženy skupina C - Velká Británie - Japonsko
6.8. 22:30 (17:30) ragby - ženy skupina C - Kanada - Brazílie
6.8. 23:00 (18:00) ragby - ženy skupina A - USA - Kolumbie
6.8. 23:30 (18:30) ragby - ženy skupina A - Austrálie - Fidži
7.8. 16:00 (11:00) ragby - ženy skupina B - Španělsko - Keňa
7.8. 16:30 (11:30) ragby - ženy skupina B - Nový Zéland - Francie
7.8. 17:00 (12:00) ragby - ženy skupina C - Brazílie - Japonsko
7.8. 17:30 (12:30) ragby - ženy skupina C - Kanada - Velká Británie
7.8. 18:00 (13:00) ragby - ženy skupina A - Fidži - Kolumbie
7.8. 18:30 (13:30) ragby - ženy skupina A - Austrálie - USA
7.8. 21:00 (16:00) ragby - ženy o 9.- 12. místo - 3. z 3. míst - 3. ze 4. míst
7.8. 21:30 (16:30) ragby - ženy o 9.- 12. místo - Nejlepší ze 4. míst - 2. z 4. míst
7.8. 22:00 (17:00) ragby - ženy čtvrtfinále - A1 - 2. z 3. míst
7.8. 22:30 (17:30) ragby - ženy čtvrtfinále - C2 - B2
7.8. 23:00 (18:00) ragby - ženy čtvrtfinále - C1 - A2
7.8. 23:30 (18:30) ragby - ženy čtvrtfinále - B1 - 1. z 3. míst
8.8. 17:30 (12:30) ragby - ženy o 11. místo - o 11. místo
8.8. 18:00 (13:00) ragby - ženy o 9. místo - o 9. místo
8.8. 18:30 (13:30) ragby - ženy o 5. - 8. místo - o 5. - 8. místo
8.8. 19:00 (14:00) ragby - ženy o 5. - 8. místo - o 5. - 8. místo
8.8. 19:30 (14:30) ragby - ženy semifinále - semifinále
8.8. 20:00 (15:00) ragby - ženy semifinále - semifinále
8.8. 22:30 (17:30) ragby - ženy o 7. místo - o 7. místo
8.8. 23:00 (18:00) ragby - ženy o 5. místo - o 5. místo
8.8. 23:30 (18:30) ragby - ženy o 3. místo - o 3. místo
9.8. 0:00 (19:00) ragby - ženy FINÁLE - FINÁLE
9.8. 16:00 (11:00) ragby - muži skupina B - Austrálie - Francie
9.8. 16:30 (11:30) ragby - muži skupina B - JAR - Španělsko
9.8. 17:00 (12:00) ragby - muži skupina C - Velká Británie - Keňa
9.8. 17:30 (12:30) ragby - muži skupina C - Nový Zéland - Japonsko
9.8. 18:00 (13:00) ragby - muži skupina A - USA - Argentina
9.8. 18:30 (13:30) ragby - muži skupina A - Fidži - Brazílie
9.8. 21:00 (16:00) ragby - muži skupina B - Austrálie - Španělsko
9.8. 21:30 (16:30) ragby - muži skupina B - JAR - Francie
9.8. 22:00 (17:00) ragby - muži skupina C - Velká Británie - Japonsko
9.8. 22:30 (17:30) ragby - muži skupina C - Nový Zéland - Keňa
9.8. 23:00 (18:00) ragby - muži skupina A - USA - Brazílie
9.8. 23:30 (18:30) ragby - muži skupina A - Fidži - Argentina
10.8. 16:00 (11:00) ragby - muži skupina B - Francie - Španělsko
10.8. 16:30 (11:30) ragby - muži skupina B - JAR - Austrálie
10.8. 17:00 (12:00) ragby - muži skupina C - Keňa - Japonsko
10.8. 17:30 (12:30) ragby - muži skupina C - Nový Zéland - Velká Británie
10.8. 18:00 (13:00) ragby - muži skupina A - Argentina - Brazílie
10.8. 18:30 (13:30) ragby - muži skupina A - Fidži - USA
10.8. 21:00 (16:00) ragby - muži o 9.- 12. místo - 3. z 3. míst - 3. ze 4. míst
10.8. 21:30 (16:30) ragby - muži o 9.- 12. místo - Nejlepší ze 4. míst - 2. z 4. míst
10.8. 22:00 (17:00) ragby - muži čtvrtfinále - Fidži - Nový Zéland
10.8. 22:30 (17:30) ragby - muži čtvrtfinále - Japonsko - Francie
10.8. 23:00 (18:00) ragby - muži čtvrtfinále - Velká Británie - Argentina
10.8. 23:30 (18:30) ragby - muži čtvrtfinále - JAR - Austrálie
11.8. 17:30 (12:30) ragby - muži o 11. místo - Brazílie - Keňa
11.8. 18:00 (13:00) ragby - muži o 9. místo - USA - Španělsko
11.8. 18:30 (13:30) ragby - muži o 5. - 8. místo - Nový Zéland - Francie
11.8. 19:00 (14:00) ragby - muži o 5. - 8. místo - Austrálie - Argentina
11.8. 19:30 (14:30) ragby - muži semifinále - Fidži - Japonsko
11.8. 20:00 (15:00) ragby - muži semifinále - Velká Británie - Jižní Afrika
11.8. 22:30 (17:30) ragby - muži o 7. místo - Francie - Austrálie
11.8. 23:00 (18:00) ragby - muži o 5. místo - Nový Zéland - Argentina
11.8. 23:30 (18:30) ragby - muži o 3. místo - Japonsko - JAR
12.8. 0:00 (19:00) ragby - muži FINÁLE - Fidži - Velká Británie
19.8. 20:30 (15:30) moderní pětiboj - ženy individuální závod - jezdectví
19.8. 23:00 (18:00) moderní pětiboj - ženy individuální závod - FINÁLE, střelba/běh
20.8. 20:30 (15:30) moderní pětiboj - muži individuální závod - jezdectví
20.8. 23:00 (18:00) moderní pětiboj - muži individuální závod - FINÁLE, střelba/běh




Najdete na iDNES.cz



mobilní verze