České reprezentantky v přípravě na domácí turnaj těsně porazily Slovenky

22 2017
České florbalistky zvítězily v přípravném utkání v Bratislavě nad domácím Slovenskem 7:5. Třemi body za dvě branky a jednu asistenci se na výhře podílela útočnice Romana Kiecková z Vítkovic, která trefami ve 49. a 56. minutě získala rozhodující náskok 6:4.

Tým trenéra Miroslava Janovského se utká se Slovenkami ještě v neděli od 11:30. Duely jsou pro florbalistky generálkou na domácí turnaj Euro Floorball Tour v Olomouci, který se hraje na konci příštího týdne.

Češky se dostaly do vedení ve třetí minutě díky Kotzurové, která ozdobila gólem svou premiéru v národním týmu.

Slovenky sice rychle otočily stav, a když si favoritky vzaly vedení zpátky, dokázaly ještě dvakrát vyrovnat. Po trefách Kieckové a Jirákové ale Janovského výběr zvýšil na 7:4 a výsledek v závěru už jen korigovala Košturiaková.