Brankář vychytal domácím remízu

10 2000
-
Brankáři Pruskovi mohou Vítkovice děkovat za bod. Zlín byl víc než dvě třetiny jasně lepší, ale domácí gólman ze 46 střel pustil jenom jednu. Hosté byli u všeho o krok dřív, ale šance neproměňovali. Domácí se snažili, ovšem až na pár akcí kapitána Moravce byla jejich snaha značně křečovitá. Prohrávali osobní souboje, nedařila se jim rozehrávka, takže pod trvalejší tlak soupeře skoro ani nedostali. Vyrovnali teprve v závěru dvojnásobné přesilovky.

Branky a nahrávky: 37. Tomášek (Gogolev, Maškarinec) - 10. Navrátil (Okál, Čajánek). Rozhodčí: Šindler. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Diváků: 4955. Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0. Vývoj skóre: 0:1, 1:1.

Vítkovice: Prusek - Výtisk, Jerofejev, Seman (41. Zátopek), Maškarinec, Jurečka, Galvas - Petrenko, Irgl, Hubáček - Moravec, Krayzel, Streit - Pavliš, Gogolev, Tomášek.

Zlín: Hrazdíra - Hamrlík, Malena, Marušák, David, Luža, Žižka - Okál, Čajánek, Navrátil - Kotásek, Štraub, Veselý - Tomek, Leška, Korhoň - Balaštík, Vala, Ambruz.