Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Ženský Růžový panter získal golfovou cenu za módu

Paula Creamerová - Růžový panter. | foto: Profimedia.cz

3 2010
Podle barvy oblečení, jež nejčastěji volí, získala Paula Creamerová přezdívku Růžový panter. Důraz na módu při turnajích klade i ve volbě doplňků. Hraje například s brýlemi, nasazenými na temeno hlavy, a dokáže se blýsknout originálním páskem a přezkou. Za tento cit i odvahu jí patří ocenění za nejlepší módní počin v golfu uplynulého desetiletí.

Čtenáři magazínu golfchannel.com dali třiadvacetileté Američance 40 procent hlasů. Porazila tak čtyři muže, kteří se o prvenství v této kategorii ucházeli spolu s ní. Jediný, kdo jí konkuroval, by Ian Poulter zejména díky svým účesům.

Creamerovou charakterizují organizátoři hlasování jako dobře vypadající, usměvavou a zároveň špičkovou hráčku, jejíž přezdívka je "cool". Oceňují, že za pět let na ženském profesionálním okruhu dokázala na svém oblečení zapracovat, zdokonalit ho a vhodně ho obměňovat.

Paula Creamerová - módní doplňky.

Rodačka z Kalifornie, jež mezitím svou rezidenci přesunula do Widermere na Floridě, získala v roce 2003 ocenění pro hráčku roku juniorské organizace AJGA. Dvakrát se dostala do semifinále jamkového mistrovství USA amatérek. Má na svém kontě deset vítězství v profesionálních turnajích a třetí místa na LPGA Championship i ženském British Open.

Pečlivost v práci s osobní image vynesla Creamerové množství dobrých sponzorů, loni byla s odhadovaným příjmem 4,5 milionu dolarů třetí v žebříčku nejlépe vydělávajících golfistek.

Růžová barva charakterizuje nejen její oblečení. Američanka používá bag i covery stejné barvy, finálová turnajová kola hraje s růžovým míčem.

nejlepší módní počin v golfu za dekádu

Paula Creamerová - svítivé pásky, růžové oblečení           40 procent

Paula Creamerová
Ian Poulter - špičaté účesy, okázalé kalhoty                        33 procent
British Open 2009 - Ian Poulter.

John Daly - dlouhé pestré kalhoty                                       14 procent
John Daly.

Boo Weekley - maskovací komplety                                      8 procent

Boo Weekly - maskáčový outfit.
Woody Austin - "tabasco" košile                                            5 procent

Woody Austin outfit.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze