Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Ze sportovního šly do gala

27 2000
Ženská krása a elegance, přívětivý úsměv, to je to pravé pro sportovní byznys.
Ženská krása a elegance, přívětivý úsměv, to je to pravé pro sportovní byznys. Na konci roku, v období slavnostních večerů, mohou ve společnosti sportovkyně ukázat svoji druhou tvář. Atraktivní image může přilákat kromě fotografů i bohaté sponzory. "Pokud by se našla firma, pro kterou bych byla zajímavá, rozhodně bych byla ráda, kdybych svůj image mohla nabídnout," řekla atletka Jitka Burianová. "Na svůj vzhled dbám neustále a myslím, že nevypadám zle. Ale jde o to, jestli tady existuje nějaká taková firma nebo výrobek." Výškařka Zuzana Hlavoňová je přírodní typ, nerada se maluje, když nemusí. Ale už mohla být modelkou, kdyby chtěla. "Nebyl na to vůbec čas, dělala jsem všechno pro olympiádu," vysvětluje. "Ale uvědomuji si, že je to třeba. Ne, že bych to úplně odmítala. Sportovci pomáhá, když se často objevuje v novinách."

NA VOLEJBALE JE LÍP, tvrdí výškařka Zuzana Hlavoňová. Prý by si klidně našla příjemnější zábavu než společenský večer, připouští ale, že jí pár hodin v gala neškodí. "Moc na takovéto akce nejsem. Radši bych si šla zahrát někam volejbal, ale vím, že to člověku může pomoci."

VZHŮRU MEZI LIDI, říká si často čtvrtkařka Jitka Burianová. Při vyhlášení nejlepšího českého atleta se stala Objevem roku a dobře se bavila. Taková akce sedí jejímu gustu. "Jsem společenský tvor. Nechodím se ukazovat, ale bavit. Je příjemné potkávat lidi, se kterými se pořád vidíme jen ve sportovním."

I GOLFISTKY SE BAVILY po vyhlášení nejlepších ve foyer kina. Bitvy minulé sezony a plány na tu příští probíraly také vicemistryně republiky Petra Kvídová (vpravo) ze Štiřína a Stanislava Kopejtková, hráčka Mariánských Lázní.

I GOLFISTKY PŘEBÍRALY výroční ceny na tradičním Večeru českého golfu. Na pódiu v pražském kině Blaník se vedle sebe sešly klubové kolegyně z Karlových Varů, nejlepší hráčka sezony Jana Peterková (vpravo) a Marta Balková.

VZPOMÍNKY NA SYDNEY zaznívaly i v konverzaci Renaty Berkové a Filipa Ospalého v pražském hotelu Hilton, kde český triatlon rozdal nejlepším závodníkům odměny v celkové výši 2,28 milionu korun

Autor:


Témata: lázně
Najdete na iDNES.czmobilní verze