Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Z Black Stork se stává prestižní golfové hřiště PGA golf course

Slavnostní podpis | foto: Slavnostní podpis

1 2011
Golfové hřiště Black Stork ve Velké Lomnici se 14. října 2011 zařadilo za přítomnosti pana Guye Morana z The PGA a členů prezídia LGK slavnostním podpisem smlouvy do rodiny hřišť se značkou PGA.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prestižní značku PGA (Profesionální Golfová Asociace) má jen 19 hřišť v 8 zemích na 2 kontinentech. Značka "PGA golf course" jako razítko kvality může být udělena pouze resortem s vysokou kvalitou a pokud majitelé hřiště sdílejí stejné hodnoty a vize než jsou hodnoty The PGA.

Licence na používání značky umožňuje golfovým resortem ve spolupráci s PGA zvyšovat již vysokou kvalitu v různých golfových zemích jako Anglie, Skotsko, Čína, Kypr, Rusko a Turecko. PGA hřiště znamená nejen obrovskou prestiž, ale i dlouhodobý závazek a pomoc špičkových konzultantů při zvyšování kvality pro golfové hřiště a zároveň prezentaci hřiště přes PGA ve světě.

"PGA s potěšením podporuje golfové hřiště Black Stork, které splňuje požadované normy a bude nadále zvyšovat kvalitu. Věříme, že resort bude ještě více pokročit v rozvoji a stane se známým pro širokou golfovou veřejnost i ve světě. Aplikací PGA značky bude Black Stork pokračovat ve výchově a rozvoji golfu pro lokálních hráčů a hostů resortu. Slovensko je stále rozvojovou zemí v oblasti golfu a proto se PGA těší na práci při rozvoji golfu. PGA bude spolupracovat nejen s hřištěm Black Stork, ale také s SKGA (Slovenský golfovou asociací) a PGA Slovensko v prosazování hry golfu na Slovensku," řekl Guy Moran (Head of Property and Development, The PGA).

Golfové hřiště Black Stork ve Velké Lomnici se 14. října 2011 zařadilo za

"Podpisu smlouvy předcházelo množství jednání a program, který bylo třeba splnit. Jsme velmi hrdí, že resort ponese PGA značku," přiznala Sylvia Hrušková, generální ředitelka resortu Black Stork.

Golfové hřiště nejvyšší kvality. Stále však pro všechny hráče

"Dnes se stal tatranský resort Black Stork PGA hřištěm. A i když se jedná o golfové hřiště vysoké kvality, je stále otevřeno všem golfovým hráčům od začátečníků po ty špičkové bez ohledu na jejich výkonnost nebo příjmovou skupinu ", konstatoval Jiří Hruška, prezident golfového klubu a spolumajitel resortu.

Guy Moran ocenil golfový resort Black Stork, který již dva roky po sobě uspořádal mezinárodní turnaj Falda SERIES pro juniory od 12 do 21 let s postupem 5 vítězů na evropské finále v Severním Irsku. Natália Hečková, finalistka ze Slovenska, se před měsícem stala vítězkou ve své kategorii a bude rezprezentovať Slovensko na asijském finále v březnu 2012 v Číně.

"Malý krok pro PGA, velký krok pro Black Stork", konstatoval Ladislav Krajňák, spolumajitel resortu.

Golfové hřiště Black Stork ve Velké Lomnici se 14. října 2011 zařadilo za

"I pro PGA je to velký krok, jde o jedinečnou spolupráci na Slovensku. Před více než 110 lety pomohli zakladatelé PGA rozvoji hry golfu na celosvětové úrovni, dnes PGA věří, že s týmem Black Stork, který se stará o tak krásné golfové hřiště, a lidmi ze Slovenska podpoříme další rozvoj golfu v této nádherné zemi," doplnil ho Guy Moran.

"Dynamický rozvoj obce za posledních 20 let je spojen s rozvojem golfového resortu, který přivedl i další investice a zvýšila se kvalita života ve Velké Lomnici. Akt podepsání smlouvy je postupem do vyšší úrovně. Golfové hřiště i obec jsou jako spojené nádoby, proto přeji vzájemný úspěch a dobrou spolupráci. Vždyť další rozvoj areálu znamená další rozvoj obce," konstatoval Petr Duda, starosta obce Veľká Lomnica.

Guy Moran odevzdal majitelům resortu symbolický dárek - golfový set PGA pro juniory od 5 do 7 let s cílem rozšířit základnu nejmladších golfistů a dostat je do světové golfové špičky.

The PGA - Profesionální Golfová Asociace

PGA byla založena v r. 1901 a je první a nejstarší členskou organizací golfových profesionálů ve světě, aby chránila zájmy profesionálních hráčů a podpořila vývoj hry golfu. Byla vedena třemi nejlepšími hráči ve své době (JH Taylor, Harry Vardon a James Braid, kteří byli známí pod názvem "great triumvirate" - nejlepší trojka).

V současnosti PGA reprezentuje více než 7 700 profesionálních členů, kteří žijí a pracují ve více než 70 zemích světa. Členové PGA jsou trénováni na té nejvyšší úrovni, extrémně kompetentní a schopní vzít na sebe roli profesionála nebo vedoucího lídra golfu v kterémkoliv golfovém zařízení.

PGA také hraje významnou roli na různých stupních: od trénování juniorů až po ten nejvyšší vedoucí stupeň, kde napomáhá k formulování a rozhodování strategií v golfu. PGA prošla velkou proměnou v r. 1984, kdy se oddělila divize pro uspořádání turnajů a vznikla samostatná organizace The Europian Tour, je partnerem Ryder Cup a správcem samotného Ryder Cupu.

Cílem PGA je rozvíjet zájem o hru golfu, podporovat vzájemné a obchodní zájmy svých členů, pořádat setkání a turnaje pro členy, spravovat dobročinný fond pro zaslouženou podporu a pomoc členů a asistovat členům při hledání práce.

PGA vydává licence pro Evropské PGA, spolupracuje se začínajícími PGA v každém členském státě a pomáhá jim při vývoji a zdokonalování, byla zdrojem vzniku mnoha PGA po světě, např.. Austrálie (1911), Kanada (1911), Amerika (1916), Jižní Afrika (1925).

Golfová hřiště zařazené do PGA golf course:

  • PGA Centenary Course Gleneagles ve Skotsku (hostitelem Ryder CUP v r. 2014)
  • PGA National Golf Course v Belfry

(PGA hlavní sídlo a hostitel Ryder Cup v roce 1985, 1989, 1993 a 2002)

  • PGA National Russia (bude otevřena v r. 2012)
  • PGA Sultan Course v Turecku

(Hostitel 2012 Eisenhower Trofeje - World Amateur Team Championship)Témata: Anglie, Fond, Ryder Cup

Nejčtenější

Slavia - Jablonec 0:2, prohra i v lize, Škoda neproměnil penaltu

Tomáš Holeš z Jablonce (v zeleném) hlavou překonává brankáře Slavie Ondřeje...

VIDEO Fotbalisté Slavie už nejsou v lize stoprocentní. Čtyři dny po evropské porážce od Dynama Kyjev se...

Kdyby gólman skočil jen k zemi, nemůže to chytit, litoval Škoda

Milan Škoda ze Slavie na tréninku v aréně  Dynama Kyjev

VIDEO Po hodině hry mohl změnit průběh celého zápasu. Jenomže fotbalový útočník Milan Škoda penaltu...Kvitová se v Cincinnati ve finále neobjeví, Hradecká má titul z deblu

Petra Kvitová smečuje v semifinále turnaje v Cincinnati.

Petra Kvitová na tenisovém turnaji v Cincinnati postup do finále nevybojovala. Aktuální česká...

Třesk v Davis Cupu. Djokovič s Nadalem souhlasí, Pouille či Zverev ne

DÍKY. Novak Djokovič zdraví srbské diváky ve finále Davis Cupu.

V luxusním floridském hotelu Ritz-Carlton v Orlandu vysedával až do brzkého rána. Bujaře slavil a...

Výsledek i výkon v první půli je strašné zklamání, řekl Trpišovský

Zklamaný trenér Slavie Jindřich Trpišovský během utkání s Jabloncem

VIDEO Podruhé během pěti dnů musel skousnout porážku 0:2. V Kyjevě cítil velkou křivdu, doma proti...

Další z rubriky

Woodland je v nedohraném druhém kole v čele PGA Championship

Gary Woodland ve 2. kole PGA Championship.

Americký golfista Gary Woodland se drží v čele PGA Championship. Druhé kolo závěrečného majoru...

Devátý v historii. Golfista Snedeker zahrál na PGA kolo za 59 ran

Brandt Snedeker

Američan Brandt Snedeker se stal devátým golfistou, který na PGA Tour zahrál kolo pod šedesát ran....

Fowler rozjel dobře PGA Championship, Woods doháněl špatný úvod

Rickie Fowler

Americký golfista Rickie Fowler rozjel dobře PGA Championship a naznačil, že přišel jeho čas...Najdete na iDNES.cz