Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Woodsova milenka v knize tvrdí, že bývalá manželka šla po jeho penězích

Loredana Jolie Ferriolová, jedna z milenek Tigera Woodse, vydává svůj deník call girl. | foto: Profimedia.cz

2 2010
Sex ve třech, fantazírování o zapojení mužů a voyerismus, to už tak nějak k Tigeru Woodsovi patří a nová kniha jedné z jeho milenek v tomto ohledu asi nic nového nepřinese. Autorka Loredana Ferriolová, zvaná Jolie, však také prozrazuje cosi o vztahu nejlepšího golfisty světa s jeho dnes už bývalou manželkou.

Vydání očekávaného bestselleru je přichystáno na tento měsíc a magazín o celebritách thehollywoodgossip.com už přinesl nabídku z obsahu.

Název zní "Skutečný deník" s podtitulem "Z hodné dívky šampionkou". Vydání "memoárů" je naplánováno tak, aby byly v prodeji krátce před Woodsovou automobilovou nehodou před jeho floridskou rezidencí, startovacím bodem pozdější rozsáhlé aféry s nevěrou.

"Rád se díval na dvě dívky, ty se k nám příležitostně přidávaly," píše bývalá Miss Itálie. "Ponoukala jsem ho k představám. Ptala jsem se ho, jestli by chtěl, aby se k nám připojil další muž. To ho vzrušovalo."

Jedna z údajných milenek Tigera Woodse, Italka Loredana "Jolie" Ferriolová (vpravo)

Jedna z údajných milenek Tigera Woodse, Italka Loredana "Jolie" Ferriolová (vpravo) vystoupila i v italské televizní show.

Woods byl podle Loredany Jolie štědrý, ale peníze od něj prý vzala jen jednou, a sice 15 tisíc dolarů na zaplacení účtů.

Zdůrazňuje, že vždy dbal na bezpečný sex. "Byl v něm skutečným šampionem, přiváděl mě do sedmého nebe," chválí dál svého bývalého milence. Kdyby znal její číslo, které po vypuknutí aféry několikrát změnila, určitě by jí prý zavolal.

Léky a zištná manželka

Další pasáže obsahují popis textových zpráv, způsobu líbání, ale také závažnější sdělení. Čtyřiatřicetiletý Američan je vylíčen jako závislý na medikamentech. "Viděla jsem ho brát prášky proti bolesti i na spaní. Měl poruchy spánku, nemohl usnout."

Loredana Jolie Ferriolová, jedna z milenek Tigera Woodse, vydává svůj deník call girl.Jedna z dívek měsíce časopisu Playboy vyjadřuje údiv nad chováním tehdejší hráčovy manželky Elin Nordegrenové. "Přišla jsem k němu domů a říkala jsem si - kde je sakra jeho žena? Kdybych byla já jeho manželkou, sakra bych si ohlídala, kdo ke mně chodí na návštěvu."

Podle Ferriolové si Švédka vzala nejbohatšího sportovce světa pro peníze. Na konci srpna byl pár světových celebrit rozveden.

O nezištnosti samotné autorky deníku call girl se však rovněž lze domnívat leccos. Zmiňuje se v něm o tom, že se pokoušela svést basketbalistu Michaela Jordana a herce Bruce Willise, ovšem bezvýsledně. U mnoha jiných bohatých a vlivných mužů světa prý však uspěla.

S Woodsem byla Loredana Jolie podle vlastních údajů asi dvacetkrát v letech 2006 až 2008.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze