Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Woods už trénuje, podpořil ho bývalý prezident Clinton

Bill Clinton přijel do Kosova odhalit sochu sebe sama. (1. listopadu 2009) | foto: AP

3 2010
Na další kousek "špízu" spekulací, kdy se Tiger Woods vrátí ke hře, přibyl další (Arnold Palmer Invitational za tři týdny), ale pikantnější kousek přidal jiný muž, jehož sexuální skandál rovněž přetřásal celý svět - Bill Clinton.

Bývalý americký prezident podpořil golfovou hvězdu po telefonu. Internetový magazín people.com o tom informoval Clintonův mluvčí Matt McKenna: "Prezident Clinton mluvil s Tigerem a popřál mu vše nejlepší."

Clinton kdysi kvůli svému nemanželskému poměru s Monikou Lewinskou čelil dokonce hrozbě odvolání z úřadu. K orálnímu sexu mezi státníkem a stážistkou došlo v Oválné pracovně Bílého domu.

Současný prezident Barack Obama v lednu pro časopis People uvedl, že věří ve Woodsovo ospravedlnění. "Určitě. Nechci nijak komentovat jeho osobní vztah s manželkou a s rodinou, ale opravdu věřím, že každý může zpytovat své svědomí, a napravit své chyby," řekl Obama. Podle mluvčího Bílého domu však současný prezident s golfistou osobně nemluvil.

Tiger Woods při tréninku v Orlandu během přestávky v léčení ze sexuální závislosti.

(Tiger Woods při tréninku v Orlandu během přestávky v léčení ze sexuální závislosti.)

Woods se mezitím vrátil z léčebny, kde se údajně zbavoval závislosti na sexu, a už trénuje. Byl spatřen na driving rangi v Isleworthu. Odpaliště se nachází v oblasti soukromých rezidencí v Palm Beach na Floridě.

Televizní stanice CBS přinesla svědectví profesionála Charlese Howella III, jenž uvedl, že s Woodsem strávil hodinu na tréninku. "Upřímně řečeno, vypadal stejně dobře jako vždycky. Na to, kdy se vrátí, jsem se ho neptal, i když mě to zajímá jako všechny," řekl golfista.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze