Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Woods měl na rockovém koncertě gorily, chráněn bude i na turnaji

Tiger Woods v tréninku na Masters 2010. | foto: AP

27 2010
Půjde to hladce! Jinak se ani pořadatelé turnaje Quail Hollow Championship k záležitosti postavit nemohli. Budou mít ve startovním poli Tigera Woodse, a tak udělají všechno, aby to zvládli. Po událostech při Masters se ale mnozí ptají - bude se tentokrát hlídat i vzdušný prostor?

Woods se po herní přestávce, vynucené sexuální aférou, vrátil na US Masters. Tento první major turnaj sezony je svými restrikcemi vůči divákům a médiím zcela výjimečný. Přesto se stalo, že přelet letadla nad hřištěm v Augustě, s transparentem zavěšeným za záď, připomněl světové jedničce jeho milostné eskapády.

V severokarolínském Charlotte půjde o mnohem otevřenější podnik, vstupenky do areálu klubu Quail Hollow jsou dostupné komukoli. Přesto jeho ředitel Kym Hougham agentuře Reuters řekl: "Nečekáme žádné problémy s publikem. Jestliže se vyskytnou případy nevhodného chování, okamžitě zakročíme."

Tiger Woods v tréninku na Masters 2010.

Bezpečnostní opatření, jaká klub připravil, nejsou veřejnou záležitostí. "Budou rázná a jsme s plánem spokojeni," doplnil Hougham. Podle něj by se Woods nepřihlásil, kdyby organizátorům nevěřil.

Protivzdušná obrana?

Společenská a bulvární média neustále přinášejí nové skutečnosti k aféře, některé bývalé Woodsovy milenky jsou činné a využívají pozornosti, jaké se jim v souvislosti se záletným golfistou dostává.

Provokativní transparenty pro Tigera Woodse nad dějištěm Masters 2010.

Nicméně na turnaji, který začne ve čtvrtek, na něj negolfoví novináři nezaútočí v žádném velkém počtu. Jak informoval ředitel pro komunikaci Lee Patterson, většina propásla uzávěrku akreditací. "Byli jsme schopni uspokojit pouze třicet dodatečných žádostí, protože jsme vyčerpali kapacitu," uvedl.

co dělají některé woodsovy milenky

Jamie Jungersová - přijala účast v reality show, pojednávající o celebritách, podvádějících své partnery a partnerky.
Jaimee Grubbsová - byla zatčena v Západním Hollywoodu za řízení automobilu bez zadrženého řidičského průkazu a pokutována částkou 26 000 dolarů.
Rachel Uchitelová - prostřednictvím advokátů dosáhla toho, aby lasvegaský bavič Jeff Beacher stáhl z Facebooku názor, že je děvka, kurva a běhna.
Joslyn Jamesová - bývalá pornohvězda vede proti Woodsovi nepřímo kampaň, jejíž ústředním motivem je, že navzdory omluvám hráč stále o své minulosti lže.

Kdo financoval a organizoval přelet letadla s nápisy nad Augustou, zůstává tajemstvím. Podle magazínu o soukromí celebrit TMZ byl připraven další transparent s textem "Tys´ to věděl, Stevie, tys´ to věděl". Woodsův novozélandský nosič holí Steve Williams přitom opakovaně prohlásil, že o sexuálním životě svého hráče neměl ponětí.

Provokativní transparenty pro Tigera Woodse nad dějištěm Masters 2010.

Zda se letoun a nějaký vzdušný pamflet objeví i nad Charlotte, zůstává předmětem dohadů.

"Rocker" s ochrankou

Woods se po období, kdy se zavíral před veřejností, včetně pobytu v ústavu, kde se údajně zbavoval své sexuální závislosti, tu a tam objeví i mimo domov a driving range.

Před týdnem na koncertě skupiny Nickelback v Orlandu, nedaleko jeho bydliště, golfistu obklopovali bodyguardi tak, že se k němu nikdo nemohl přiblížit.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze