Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Přestaň tolik pařit, jinak ti dceru nedám, kázal Gretzky golfistovi

Paulina Gretzká a Dustin Johnson během dovolené. | foto: Profimedia.cz

10 2014
Tak tohle už bylo vážně příliš. Hokejový rekordman Wayne Gretzky podle internetové stránky foxnews.com promlouval do duše golfistovi Dustinu Johnsonovi. A dokonce mu pohrozil, že nedá svolení ke sňatku se svou dcerou Paulinou. Důvod? Jeho nezřízený životní styl.

Samotný Gretzky vyrostl ve skromných podmínkách kanadského města Brantford. Během své skvostné kariéry se vyhýbal skandálům přinejmenším stejně šikovně jako hitům od soupeřů.

Po boku své choti (herečky) Janet Jonesové v Los Angeles poznal rozmařilost a jistou morální nespoutanost hollywoodských hvězd. Párkrát musel mírnit svou lehce neukázněnou dceru Paulinu, odvážně pózující modelku a večírkovou šampionku. Nicméně coby nastávající tchán už musel opravdu rázně zakročit.

Paulina Gretzky

Paulina Gretzká

Třicetiletý Johnson chybí na právě probíhajícím prestižním klání PGA Championship v americkém Kentucky. Minulý týden náhle oznámil, že si dává profesionální pauzu, aby s­ přispěním odborníků vyřešil své osobní problémy.

Web Golf.com s odvoláním na důvěryhodné zdroje tvrdí, že vítěz osmi podniků PGA Tour měl pozitivní test na kokain. Že to v poslední době bylo už podruhé. A že ještě předtím mu v těle našli stopy po marihuaně. PGA jej tak potrestala půlročním zákazem činnosti, byť zprávu oficiálně nepotvrdila.

V golfovém prostředí má bývalá světová čtyřka pověst rebela a prostopášníka. V barech okolo svého floridského sídla je štamgastem. Jak napsal Golf.com, jeho důvěrné styky s­ partnerkami soupeřů způsobily rozpad nejméně jednoho manželství. Gretzky se proto snažil bujarého skoro zetě zkrotit. A prý mu též nabídl pomoc a léčení.

CHVÍLE PRO LEGENDU. Wayne Gretzky, který za LA hrával, provedl slavnostní buly

Wayne Gretzky

Sám hokejový idol přitom nevychoval nevinného anděla. Paulina natropila nemálo aférek.

Podle provokativních fotek, které vystavuje na internetu, se zdá, že nepotřebuje skoro žádné oblečení.

Johnson s ní začal chodit před dvěma lety. Loni v srpnu se zasnoubili a v lednu naplánovali svatbu. Měla se konat na podzim, jenže na jaře ji pár odložil. Údajně kvůli golfistovu nabitému programu.

V červenci pak Gretzky řešil s­ Johnsonem situaci, jež se mohla zvrhnout v pořádný malér. „Jestli se nesrovnáš, dceru ti nedám,“ tlačil na něj.

Dustin Johnson

Dustin Johnson

Johnson stojí před životní výzvou. Chce-li zachránit kariéru i­ vztah se slečnou Gretzkou, potřebuje ji zvládnout.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze