Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Wales bude hostit prestižní golfový Ryder Cup 2010

Speciálně kvůli Ryder Cupu bylo postaveno nové hřiště Twenty Ten course v Celtic Manor Resort. | foto: Visit Britain

9 2010
Letos bude Ryder Cup vůbec poprvé ve Walesu. Od 28. září do 3. října 2010 propadne celý Wales golfovému šílenství. Speciálně kvůli Ryder Cupu bylo postaveno nové hřiště Twenty Ten course v Celtic Manor Resort.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Celtic Manor Resort je prvotřídní golfový resort rozkládající se na 566 hektarech parku s překrásnými výhledy na údolí řeky Usk v jižním Walesu. Hřiště Twenty Ten course a nová klubovna vznikly díky investici 16 milionů liber, které do projektu vložil majitel panství Celtic Manor, Sir Terry Matthews.

Wales bude hostit prestižní golfový Ryder Cup 2010.

Nové hřiště leží nedaleko dvou dalších mistrovských hřišť, pětihvězdičkového hotelu, venkovského sídla, luxusních lázní a wellness klubu. To dělá z Celtic Manor ideální golfovou destinaci.

Samotné hřiště Twenty Ten Course měří od zadních týček 6850 m a má par 71. Prohlédněte si hřiště online na www.celtic-manor.com/golf.aspx.

Wales bude hostit prestižní golfový Ryder Cup 2010.

Město Ryder Cupu

Celtic Manor Resort leží nedaleko Newportu, nejmladšího velšského velkoměsta. Ve městě se staví a probíhají rozsáhlé rekonstrukce. Hlavním projektem je přestavba newportského nábřeží. Na nábřeží najdete rušné divadlo a umělecké centrum Riverfront Theatre and Arts Centre i moderní most přes řeku Usk.

Wales bude hostit prestižní golfový Ryder Cup 2010Na milovníky přírody čeká přírodní rezervace Newport Wetlands Reserve a nové návštěvnické centrum v ústí řeky Severn. Ale nezapomínejme na golf. Jak se na město Ryder Cupu sluší, je tu 45 golfových hřišť, včetně čtyř mistrovských, ve vzdálenosti do 40 minut jízdy od Newportu.

Jak se stát divákem

Jedinou jistou cestou, jak se dostat na turnaj jako divák, je objednání celého cestovního balíčku. Ten exkluzivně prodává společnost Ryder Cup Travel Services. Pokud nechcete kompletní balíček, tak můžete zkusit štěstí ve veřejné loterii na webových stránkách Ryder Cupu. Pozor, vstupenky na hřiště nebude možné získat přímo na místě.

Harmonogram turnaje Ryder Cup

Ryder Cup proběhne od 28. září do 3. října 2010.

Program zápasů:

Úterý 28. září – tréninkový den
Středa 29. září – tréninkový den
Čtvrtek 30. září – tréninkový den zahajovací ceremoniál
Pátek 1. října – čtyřhry
Sobota 2. října - čtyřhry
Neděle 3. října – dvouhry a závěrečný ceremoniál

Více informací nejen o golfu ve Velké Británii naleznete na stránkách www.visitbritain.cz.

Staňte se fanouškem Love UK na Facebooku!

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.czmobilní verze