Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



20. 5. 2018

Fotbal

Druhá liga, 29. kolo

České Budějovice - Třinec 0:0
Frýdek-Místek - Ústí nad Labem 1:2 (0:0)
Hradec Králové - Opava 1:4 (0:3)
Olympia Praha - Znojmo 4:1 (2:0)
Příbram - Pardubice 3:1 (1:0)
Varnsdorf - Táborsko 1:1 (0:0)
Vítkovice - Sokolov 4:2 (2:1)
Vlašim - Žižkov 1:2 (0:0)

ČFL, 28. kolo

Převýšov - Čížová 2:2 (2:1), pen. 5:4
Nymburk - Písek 0:0, pen. 4:5
Zápy - Jirny 3:0 (1:0)

MSFL, 26. kolo

Otrokovice - Hodonín 0:3 (0:2)

Divize, 26. kolo

Divize A:
Karlovy Vary - Březová 7:0 (4:0)
Jankov - Soběslav 1:2 (1:1)
Rakovník - Český Krumlov 1:2 (1:1)
Sedlčany - Hořovicko 1:4 (1:0)

Divize C:
Admira Praha - Kratonohy 1:2 (1:1)
Dvůr Králové - Živanice 0:1 (0:0)
Kolín - Trutnov 0:0, pen. 5:3
Turnov - Čáslav 1:1 (0:1), pen. 5:3

Divize D:
Břeclav - Rosice 0:1 (0:0)
Polná - Tasovice 4:1 (2:1)
Strání - Havlíčkův Brod 8:1 (2:0)
Šumperk - Ždírec nad Doubravou 0:1 (0:1)
Vrchovina - Stará Říše 1:0 (0:0)

Divize E:
Opava B - Nové Sady 3:1 (2:0)
Slavičín - Brumov 7:0 (3:0)
Bohumín - Petrovice 3:1 (1:0)
Frýdlant nad Ostravicí - Vsetín 1:1 (0:0)
Kozlovice - Havířov 2:0 (0:0)
Nový Jičín - Ústí u Hranic 5:1 (0:0)

Španělská liga, 38. kolo

Valencie - La Coruňa 2:1
Bilbao - Espaňol Barcelona 0:1
Atlético Madrid - Eibar 2:2
FC Barcelona - San Sebastian 1:0

Italská liga, 38. kolo

FC Janov - FC Turín 1:2
AC Milán - Fiorentina 5:1 
Cagliari - Bergamo 1:0 
Chievo - Benevento 1:0 
Neapol - Crotone 2:1 
Spal Ferrara - Sampdoria Janov 3:1 
Udine - Boloňa 1:0  
Lazio Řím - Inter Milán 2:3 
Sassuolo - AS Řím 0:1

Belgická liga, 10. kolo play off

skupina o titul:
Anderlecht - Genk 1:2
Charleroi - Standard Lutych 0:0
FC Bruggy - Gent 0:1

Polská liga, 7. kolo nadstavby

skupina o titul:
Bialystok - Plock 2:1
Kielce - Zaglebie Lubin 0:2
Zabrze - Wisla Krakov 2:0
Poznaň - Legia Varšava 0:2

Rakouská liga, 35. kolo

Linec - Wolfsberg 1:3
Rapid Vídeň - Altach 4:1
Salcburk - Mattersburg 1:0
St. Pölten - Austria Vídeň 2:0
Sturm Štýrský Hradec - Mödling 2:0

ANGLIE - Mistrovství Evropy hráčů do 17 let, finále

Nizozemsko - Itálie 2:2 (0:0), pen. 4:1.

OEIRAS (Portug.) - Portugalský pohár, finále

Aves - Sporting Lisabon 2:1 (1:0). Fotbalisté Avesu získali trofej poprvé v historii.

Oceánská Liga mistrů, odveta finále

Lautoka (Fidži) - Team Wellington 3:4, první zápas 0:6

Hokej

KODAŇ (Dán.) - Mistrovství světa

Finále:
Švédsko - Švýcarsko 2:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)

O 3. místo:
USA - Kanada 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

NHL, finále konferencí

Východní konference - 5. zápas:
Tampa Bay - Washington 3:2, stav série: 3:2

Západní konference - případný 5. zápas:
Winnipeg - Vegas 1:2, konečný stav série 1:4

Tenis

ŘÍM (It.) - Turnaj mužů a žen

Muži 
Dvouhra - finále:
Nadal (1-Šp.) - A. Zverev (2-Něm.) 6:1, 1:6, 6:3
Čtyřhra - finále:
Cabal, Farah (6-Kol.) - Carreňo, Sousa (Šp./Portug.) 3:6, 6:4, 10:4

Ženy
Dvouhra - finále:
Svitolinová (4-Ukr.) - Halepová (1-Rum.) 6:0, 6:4
Čtyřhra - finále:
Bartyová, Schuursová (8-Austr./Niz.) - Sestini Hlaváčková, Strýcová (2-ČR) 6:3, 6:4

ŽENEVA - turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:
Seppi (7-It.) - Cecchinato (It.) 7:5, 6:4
Bašič (Bosna) - M. Zverev (8-Něm.) 5:7, 6:3, 6:4

HEILBRONN (Německo) - challenger mužů

Dvouhra - finále:
Molleker (Něm.) - Veselý (2-ČR) 4:6, 6:4, 7:5

ŠTRASBURK - turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:
Buzarnescuová (4-Rum.) - Linetteová (Pol.) 4:6, 7:6 (7:1), 6:3
Janiová (Maď.) - Vickeryová (USA) 6:3, 7:5
Vichljancevová (Rus.) - Mrdežaová (Chorv.) 6:3, 7:6 (7:4)
Wang Čchiang (Čína) - Rosatellová (It.) 3:6, 6:1, 6:4
Dijasová (Kaz.) - Piterová (Pol.) 6:2, 6:4.
Collinsová (7-USA) - Hesseová (Fr.) 6:1, 4:6, 6:3
Rybakinová (Rus.) - Gámizová (Ven.) 6:3, 6:1

Čtyřhra - 1. kolo:
Ninomijaová, Sizikovová (Jap./Rus.) - Aojamaová, Voráčová (2-Jap./ČR) 7:6 (7:5), 6:2

NORIMBERK - turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:
Brengleová - Lepchenková (obě USA) 6:1, 6:3
McHaleová (USA) - Čeng Saj-saj (Čína) 6:2, 7:6 (7:5)
Arruabarrenaová (Šp.) - Hobgarská (Něm.) 7:6 (8:6), 6:1

Čtyřhra - 1. kolo:
Škamlová, Štefková (SR/ČR) - Fudžiwaraová, Soyluová (Jap./Tur.) 6:2, 4:6, 10:7

LYON - turnaj mužů v Lyonu

Dvouhra - 1. kolo:
Albot (Mold.) - Delbonis (Arg.) 6:7 (7:9), 7:5, 6:4
Hemery - Moutet (oba Fr.) 6:7 (4:7), 6:4, 6:3

Čtyřhra - 1. kolo:
Jebavý, Middelkoop (ČR/Niz.) - Eysseric, Nys (Fr.) 6:3, 3:6, 11:9

Atletika

KINGSTON (Jam.) - Mítink IAAF World Challenge

Muži 
100 m (vítr +2,0 m/s):
1. Baker (USA) 10,00, 200 m (0,0 m/s): 1. Taylor (Jam.) 20,49, 400 m: 1. Gaye (Jam.) 45,08, 800 m: 1. Sánchez (Portor.) 1:46,60, 400 m př.: 1. Holmes (USA) 48,67, trojskok: 1. Craddock (USA) 16,59.

Ženy 
100 m (-0,3 m/s):
1. Thompsonová (Jam.) 11,06, 200 m (+0,4 m/s): 1. Jacksonová (Jam.) 22,55, 400 m: 1. Beardová (USA) 50,52, 100 m př.: 1. Stowersová (USA) 12,83, 400 m př.: 1. Russellová (Jam.) 54,26, koule: 1. McCallová (USA) 18,17, kladivo: 1. Priceová (USA) 76,27.

ÓSAKA (Jap.) - Mítink IAAF World Challenge

Muži 
100 m (vítr -0,7 m/s):
1. Gatlin (USA) 10,06, 200 m (+0,9 m/s): 1. Makwala (Bots.) 19,96, 800 m: 1. Smajlí (Mar.) 1:46,18, 1 500 m: 1. Gregson (Austr.) 3:37,72, 110 m př. (-0,4 m/s): 1. Čchen Kchuej-ťü (Tchaj-wan) 13,49, 400 m př.: 1. Abe (Jap.) 48,97, výška: 1. Tobe (Jap.) 230, tyč: 1. Houston (USA) 550, dálka: 1. Gotch (USA) 795, koule: 1. Birkinhead (Austr.) 20,42, oštěp: 1. Čeng Čao-cchun (Tchaj-wan) 81,69, kladivo: 1. Fajdek (Pol.) 78,51.

Ženy 
100 m (+2,3 m/s):
1. Wej Jung-li (Čína) 11,17, 400 m: 1. Swietá-Erseticová (Pol.) 51,05, 800 m: 1. Tueiová (Keňa) 2:00,22, 3 000 m: 1. Bulová (Et.) 8:47,24, 100 m př. (-0,6 m/s): 1. Harrisonová (USA) 13,01, 400 m př.: 1. Watsonová (Kan.) 55,58, tyč: 1. Hixsonová (USA) 461, oštěp: 1. Liou Š’-jing (Čína) 67,12.

LONDÝN - Evropský pohár v běhu na 10 000 metrů

Muži: 1. Ringer (Něm.) 27:36,52, 2. Amdouni (Fr.) 27:36,80, 3. Crippa (It.) 27:44,21, ...běh B: 8. Zemaník (ČR) 29:10,43.

Ženy: 1. Salpeterová (Izr.) 31:33,03, 2. Bobocelová (Rum.) 31:43,12, 3. Arterová (Brit.) 32:15,71, ...běh B: 8. Stewartová (ČR) 33:41,17.

BOSTON - mezinárodní mítink

Muži - 100 m (vítr +2,4 m/s): 1. Hughes (Brit.) 9,99, 2. Simbine (JAR) 10,03, 3. Blake (Jam.) 10,17, 4. Gay (USA) 10,29, 200 m (+0,3 m/s): 1. Gardiner (Bah.) 19,88, 800 m: 1. McBride (Kan.) 1:45,18, 110 m př.: 1. Ortega (Šp.) 13,29.

Ženy - 100 m (+0,1 m/s): 1. Bowieová (USA) 11,05, 200 m (+0,9 m/s): 1. Le-Royová (Jam.) 22,16, 800 m: 1. Wilsonová (USA) 1:59,27, 100 m př.: 1. Nelvisová (USA) 12,76.

Basketbal

Liga mužů, o 3. místo

Svitavy - Pardubice 83:75 (23:25, 47:37, 70:53), stav série: 1:1

BĚLEHRAD (Srb.) - Euroliga mužů, Final Four

Finále:
Real Madrid - Fenerbahce Istanbul 85:80 (21:17, 38:40, 63:55) 

O 3. místo:
Žalgiris Kaunas - CSKA Moskva 79:77 (22:19, 41:35, 69:48) 

NBA, finále Východní konference

3. zápas:
Cleveland - Boston 116:86 (32:17, 61:41, 87:63), stav série: 1:2

Volejbal

RIO DE JANEIRO (Braz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Muži
Finále:
Evandro, Andre (1-Braz.) - Mol, Sörum (9-Nor.) 2:0 (18, 16), o 3. místo: Kantor, Losiak (3-Pol.) - Vitor Felipe, Guto (6-Braz.) 2:0 (19, 17).

Ženy
Finále:
Agatha, Duda (7-Braz.) - Heidrichová, Vergéová-Dépréová (11-Švýc.) 2:0 (19, 17), o 3. místo: Bansleyová, Wilkersonová (9-Kan.) - Maria Antonelli, Carol (5-Braz.) 2:1 (18, -18, 11).

Házená

Extraliga mužů

Finále play off - případný 4. zápas:
Plzeň - Karviná 29:30 (13:15), konečný stav série: 1:3.

O 3. místo - případný 4. zápas:
Lovosice - Zubří 20:30 (10:14), stav série: 2:2

MAGDEBURG - finálový turnaj Poháru EHF mužů

Finále:
Füchse Berlín - Saint-Raphaël 28:25 (14:13)
O 3. místo:
Magdeburg - Göppingen 35:25 (16:15)

Finále Challenge Cupu mužů, odveta

AEK Atény - Potaissa Turda (Rum.) 27:26 (11:18), první zápas 22:33. Trofej získala Potaissa Turda.

Motorismus

LE MANS (Fr.) - Velká cena Francie, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Moto3: 1. Arenas (Šp./KTM) 37:40,056, 2. Migno (It./KTM) -0,160, 3. Ramírez (Šp./KTM) -0,709, 4. Di Giannantonio -1,811, 5. Antonelli (oba It./Honda)-2,305, 6. Kornfeil (ČR/KTM) -5,487.

Průběžné pořadí MS (po 5 z 20 závodů): 1. Bezzecchi (It./KTM) 63, 2. Di Giannantonio 59, 3. Canet 56, 4. Martín (oba Šp./Honda) 55, 5. Migno 45, 6. Ramírez 37, ...9. Kornfeil 36.

Moto2: 1. Bagnaia (It./Kalex) 40:40,162, 2. A. Márquez -2,709, 3. Mir (oba Šp./Kalex) -4,865, 4. Schrötter (Něm./Kalex) -7,041, 5. Vierge (Šp./Kalex), 6. Oliveira (Portug./KTM) -9,943.

Průběžné pořadí MS (po 5 z 19 závodů): 1. Bagnaia 98, 2. Oliveira 73, 3. A. Márquez 67, 4. Baldassarri 64, 5. Pasini (oba It./Kalex) 58, 6. Vierge 52.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 41:49,773, 2. Petrucci (It./Ducati) -2,310, 3. Rossi (It./Yamaha) -5,350, 4. Miller (Austr./Ducati) -6,314, 5. Pedrosa (Šp./Honda) -7,419, 6. Lorenzo (Šp./Ducati) -10,355, ...17. Abraham (ČR/Ducati) -56,872.

Průběžné pořadí MS (po 5 z 19 závodů): 1. M. Márquez 95, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) 59, 3. Zarco (Fr./Yamaha) 58, 4. Rossi 56, 5. Petrucci 54, 6. Miller 49, ...23. Abraham 1.

Portugalská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 3:49:46,6, 2. Evans, Barritt (Brit./Ford Fiesta) -40,0, 3. Suninen, Markulla (Fin./Ford Fiesta) -47,3, 4. Lappi, Ferm (Fin./Toyota Yaris) -54,7, 5. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -1:00,9, 6. Östberg, Eriksen (Nor./Citroën C3) -3:33,5.

Průběžné pořadí (po 6 z 13 soutěží): 1. Neuville 119, 2. Ogier (Fr./Ford Fiesta) 100, 3. Tänak (Est./Toyota Yaris) 72, 4. Sordo 58, 5. Lappi 57, 6. Mikkelsen (Nor./Hyundai i20) 54, ...16. Kopecký (ČR/Škoda Fabia R5) 5.

Pořadí týmů: 1. Hyundai 175, 2. M-Sport Ford 162, 3. Toyota 138, 4. Citroën 111.

TEUTSCHENTHAL (Něm.) - Velká cena Německa, závod MS v motokrosu

MXGP
1. jízda:
1. Herlings (Niz./KTM) 34:00,399, 2. Gajser (Slovin./Honda) -16,255, 3. Paulin (Fr./Husqvarna) -24,028.
2. jízda: 1. Herlings 35:12,176, 2. Gajser -28,620, 3. Paulin -32,863.
GP celkově: 1. Herlings 50, 2. Gajser 44, 3. Paulin 40.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 20 závodů): 1. Herlings 386, 2. Cairoli (It./KTM) 338, 3. Desalle (Belg./Kawasaki) 278.

MX2
1. jízda:
1. Jonass (Lot./KTM) 35:15,756, 2. Prado (Šp./KTM) -1,421, 3. Vlaanderen (JAR/Honda) -3,062.
2. jízda: 1. Prado 34:32,231, 2. Jonass -5,017, 3. Vlaanderen -10,067.
GP celkově: 1. Prado 47, 2. Jonass 47, 3. Vlaanderen 40.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 20 závodů): 1. Jonass 351, 2. Prado 329, 3. Olsen (Dán./Husqvarna) 288.

Cyklistika

Silniční etapový závod Giro d'Italia

15. etapa (Tolmezzo - Sappada, 176 km): 1. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) 4:37:56, 2. López (Kol./Astana), 3. Dumoulin (Niz./Sunweb), 4. Pozzovivo (It./Bahrajn-Merida), 5. Carapaz (Ekv./Movistar), 6. Pinot (Fr./Groupama-FDJ) všichni -41, 7. Geniez (Fr./AG2R La Mondiale), 8. Formolo (It./Bora-Hansgrohe), 9. Bilbao (Šp./Astana), 10. Oomen (Niz./Sunweb) všichni -1:20, ...33. Hirt (ČR/Astana) -7:30, 51. Kreuziger (ČR/Mitchelton-Scott), 54. Štybar (ČR/Quick-Step) oba -19:31.

Průběžné pořadí: 1. S. Yates 65:57:37, 2. Dumoulin -2:11, 3. Pozzovivo -2:28, 4. Pinot -2:37, 5. López, 6. Carapaz oba -4:27, 7. Froome (Brit./Sky) -4:52, 8. Bennett (N. Zél./LottoNL-Jumbo) -5:34, 9. Bilbao -5:59, 10. Konrad (Rak./Bora-Hansgrohe) -6:13, ...37. Hirt -1:10:15, 46. Kreuziger -1:20:40, 74. Štybar -2:21:33.

ALBSTADT (Něm.) - Závod SP v cross country horských kol

Muži: 1. Schurter (Švýc.) 1:28:07, 2. Tempier (Fr.) -16, 3. M. Van der Poel (Niz.) -40, 4. Marotte -50, 5. Sarrou (oba Fr.) -1:11, 6. Flückiger (Švýc.) -1:26, ...32. Škarnitzl -6:19, 65. Vastl -10:24, 78. Paprstka -1 kolo, 107. Vobecký -2 kola, Cink, Kulhavý (všichni ČR) oba nedokončili.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 7 závodů): 1. Schurter 450, 2. M. Van der Poel 435, 3. Marotte 385, 4. Gaze (N. Zél.) 350, 5. Flückiger 310, 6. Tempier 305, ...34. Škarnitzl 87, 42. Kulhavý 64, 56. Cink 28, 59. Vastl 25.

Ženy: 1. Neffová (Švýc.) 1:36:17, 2. Bělomojná (Ukr.) -2:16, 3. Tauberová (Niz.) -2:25, 4. Kellerová (Švýc.) -2:32, 5. Brandauová (Něm.) -2:49, 6. Indergandová (Švýc.) -3:01, ...20. Škarnitzlová -9:32, 26. Štěpánová -12:39, 59. Ježková, 60. Veselá (všechny ČR) obě -3 kolo.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 7 závodů): 1. Neffová 480, 2. Langvadová (Dán.) 423, 3. Tauberová 365, 4. Ferrandová-Prevotová (Fr.) 326, 5. Kellerová 320, 6. Wloszczowská (Pol.) 315, ...21. Škarnitzlová 141, 29. Štěpánová 111, 79. Ježková 9, 80. Veselá 8.

Ženy do 23 let: 1. Freiová (Švýc.) 1:18:04, 2. Richardsová (Brit.) -21, 3. Degnová (Dán.) -3:52, ...11. Czeczinkarová -8:33, 29. Průdková (obě ČR) -1 kolo.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 7 závodů): 1. Freiová 160, 2. Degnová 150, 3. Richardsová 130, ...12. Czeczinkarová 36, 29. Průdková 6.

Baseball

Extraliga

Tempo Praha - Arrows Ostrava 0:6

Dostihy

VELKÁ CHUCHLE - Dostihový mítink

Velká květnová cena, rovinový dostih (1600 m, čtyřletí a starší koně, dotace 135.000 korun): 1. Ideal Approach (ž. Chaloupka, tr. Urbánek, stáj Lokotrans), 2. Master of Gold, 3. Zock. Výrok: jistě 1/2 - krk - 2 1/4. Čas: 1:36,60.

Další dostihy: I. Lauderdale (žk. Liška) - Falcon Baby - Viviann, II. Anitschka (ž. Zatloukal) - Easyrider - Manolla, III. Mambo (Florian) - Dodybud - Lombardino, IV. Trop (ž. Havelková) - Tropical Bond - Nee L’Amour, VI. Mateesek (Florian) - Lesana - Play Rocka, VII. Azdar (ž. Rája) - Top One - Tosen Puissance.

Golf

ANTVERPY- Závěr golfového turnaje Belgian Koncokout série European Tour

Dotace 1 mil. eur:
Finále:
Otaegui (Šp.) - Herbert (Fr.) -3:-1, o 3. místo: Drysdale (Skot.) - Heath (Angl.) -1:par.

Mezinárodní mistrovství ČR v golfu na jamky v Golf Resortu Ypsilon

Muži
Finále:
Bareš - Lisý 4/3, o 3. místo: Jedlička - Soukup 2/0.

Ženy
Finále:
Melichová - Luňáčková 3/2, o 3. místo: Melecká - Kulhánková 6/4.

Kanoistika

SZEGED (Maď.) - Závody Světového poháru v rychlostní kanoistice

200 m:
Muži
K1:
1. Lukancov (Rus.) 33,844, ...finále C: 8. Šváb (ČR) 35,943.
C1: 1. Korobov (Lit.) 38,426.
C2: 1. Hajdu, Fekete (Maď.) 36,393.

Ženy
K1:
1. Jörgensenová (Dán.) 38,918.
K2: 1. Carringtonová, Fisherová (N. Zél.) 35,935.
C1: 1. Vincentová-Lapointeová (Kan.) 44,504, ...finále C: 2. Ježová (ČR) 49,078.

500 m:
Muži
K1:
1. Rodríguez (Šp.) 1:35,149.
K4: 1. Španělsko (Germade, Walz, Toro, Craviotto) 1:18,002, ...5. ČR (Zavřel, Havel, Špicar, Šlouf) 1:18,613.
C1: 1. Fuksa (ČR) 1:43,669.

Ženy
K4:
1. N. Zéland (Carringtonová, Imrieová, Fisherová, Ryanová) 1:29,433.
C1: 1. Sü Š’-siao (Čína) 2:07,457.

5000 m:
Ženy

C1: 1. Lakatosová (Maď.) 26:30,047, ...4. Ježová (ČR) 27:32,085.
K1: 1. Kiszliová (Maď.) 22:13,380, ...3. Kožíšková (ČR) 22:39,247.

Squash

PRAHA - extraliga družstev

Muži - finále:
SC Strahov - Viktoria Brno 2:0, sety 7:0
(Jelínek - Švec 3:0, Serme - Mekbib 3:0, Mangaonkar - Uherka 1:0).

Ženy - finále:
Haštal Fotorobot - Squash Modrý Svět 2:1
(Kubáňová - Šlehoferová 3:0, Feřteková - Serme 0:3, Babjuková - Elznicová 3:0).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze