Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



20. 4. 2018

Fotbal

První liga, 25. kolo

Sparta Praha - Jablonec 2:0 (1:0)

Druhá liga, 23. kolo

Třinec - Vítkovice 0:0

MSFL, 22. kolo

HFK Olomouc - Uničov 0:2 (0:1)

Německá liga, 31. kolo

Mönchengladbach - Wolfsburg 3:0

Španělská liga, 34. kolo

Leganés - La Coruňa 0:0.

Francouzská liga, 34. kolo

Nantes - Rennes 1:1
Dijon - Lyon 2:5

Slovenská liga, 6. kolo nadstavby

Skupina o udržení:
Prešov - Nitra 1:1

Druhá anglická liga, 44. kolo

Millwall - Fulham 0:3

Druhá německá liga, 31. kolo

Braunschweig - Bielefeld 0:0
Fürth - Bochum 1:1

Polská liga, 2. kolo nadstavby

skupina o titul:
Zaglebie Lubin - Poznaň 0:1

Portugalská liga, 31. kolo

Braga - Marítimo 2:0

Turecká liga, 30. kolo

Basaksehir - Kayserispor 3:1

Hokej

Extraliga, 11. kolo baráže

Karlovy Vary - Litvínov 0:1 v prodl.
Kladno - Jihlava 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

RUSKO - Mistrovství světa hráčů do 18 let

Skupina A (Magnitogorsk):
Švýcarsko - USA 5:8 (1:3, 4:3, 0:2)
Kanada - Bělorusko 8:3 (5:2, 1:0, 2:1)

Skupina B (Čeljabinsk):
Francie - Finsko 0:7 (0:0, 0:3, 0:4)
Česko - Slovensko 2:5 (1:4, 1:1, 0:0)

Euro Hockey Challenge

Michalovce: Slovensko - Lotyšsko 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Grodno: Bělorusko - Dánsko 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Langenthal: Švýcarsko - Norsko 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

NHL, 1. kolo play off

Východní konference - 4. zápasy:
Toronto - Boston 1:3 (stav série: 1:3)
Columbus - Washington 1:4 (stav série: 2:2)

KHL, finále play off

4. zápas:
CSKA Moskva - Kazaň 1:3, stav série 1:3

EBEL liga, finále play off

7. zápas: 
Salcburk - Bolzano 2:3, konečný stav série 3:4.
Bolzano získalo titul podruhé, předtím EBEL vyhrálo v roce 2014.

Slovenská liga, finále play off

případný 5. zápas:
Trenčín - Banská Bystrica 6:0 (Dlouhý 0+1), stav série 2:3

Finská liga, utkání o 3. místo

TPS Turku - IFK Helsinky 3:2 v prodl.

Německá liga, finále play off

4. zápas:
Eisbären Berlín - Mnichov 2:4, stav série 1:3

GRANADA - mistrovství světa II. divize, skupina B

Lucembursko - KLDR 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Mexiko - Izrael 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)
Španělsko - Nový Zéland 6:4 (1:0, 4:3, 1:1)
Konečné pořadí: 1. Španělsko 15, 2.Nový Zéland 12, 3. Izrael 9, 4. KLDR 3, 5. Mexiko 3, 6. Lucembursko 3.

KAPSKÉ MĚSTO - mistrovství světa III. divize

Hongkong - Bulharsko 0:10 (0:3, 0:3, 0:4)
Tchaj-wan - Turecko 2:4 (1:0, 1:1, 0:2)
JAR - Gruzie 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)

Tenis

MONTE CARLO (Mon.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:
Nadal (1-Šp.) - Thiem (5-Rak.) 6:0, 6:2
Nišikori (Jap.) - Čilič (2-Chorv.) 6:4, 6:7 (1:7), 6:3
Dimitrov (4-Bulh.) - Goffin (6-Belg.) 6:4, 7:6 (7:5)
A. Zverev (3-Něm.) - Gasquet (Fr.) 4:6, 6:2, 7:5

Basketbal

Liga žen, o 3. místo

První zápas:
Nymburk - Hradec Králové 88:68 (22:17, 53:37, 69:52)

NBA, 1. kolo play off

Východní konference - 3. zápas:
Miami - Philadelphia 108:128. Stav série: 1:2.

Západní konference - 3. zápasy:
New Orleans - Portland 119:102. Stav série: 3:0.
San Antonio - Golden State 97:110. Stav série: 0:3.

Euroliga mužů, čtvrtfinále play off

2. zápasy:
Fenerbahce Istanbul - Baskonia Vitoria 95:89, stav série 2:0
Olympiakos Pireus - Žalgiris Kaunas 79:68, stav série 1:1

ŠOPROŇ (Maď.) - Euroliga žen, finálový turnaj

Semifinále:
Jekatěrinburg - Dynamo Kursk 84:77 (23:21, 42:43, 69:59)
Šoproň - Yakin Dogu 68:65 (19:12, 40:30, 56:46).

Volejbal

SIA-MEN (Čína) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Muži:
Play off - 1. kolo:

Perušič, Schweiner (ČR) - O’Gorman, Saxton (Kan.) 2:1 (18, -14, 13)

Ženy:
Skupina E:

Hughesová, Rossová (USA) - Kolocová, Kvapilová (ČR) 2:0 (13, 20)

Play off - 1. kolo:
Kolocová, Kvapilová - Kolosiňská, Kocioleková (Pol.) 2:1 (18, -17, 12)

Motorismus

AUSTIN (USA) - Trénink na Velkou cenu Ameriky, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Moto3: 1. Martín 2:17,423, 2. Canet (oba Šp./Honda) -0,283, 3. Di Giannantonio (It./Honda) -0,287, ...16. Kornfeil (ČR/KTM) -1,446.

Moto2: 1. Oliveira (Portug./KTM) 2:11,104, 2. Lowes (Brit./KTM) -0,021, 3. Á. Márquez (Šp./Kalex) -0,069.

MotoGP: 1. Iannone (It./Suzuki) 2:04,599, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -0,056, 3. Viňales (Šp./Yamaha) -0,264, ...18. Abraham (ČR/Ducati) -1,956.

KLATOVY - Rallye Šumava, druhý závod seriálu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích

Po 1. etapě: 1. Kopecký, Dresler (Škoda Fabia R5) 40:21,7, 2. Lukjaňuk, Arnautov (Rus./Ford Fiesta R5) -37,5, 3. Pech, Uhel (Ford Fiesta R5) -43,3, 4. Mareš, Hloušek (Škoda Fabia R5) -1:15,6, 5. Nordgren, Suominen (Fin./Škoda Fabia R5) -1:18,3, 6. Štajf, Skácelová (Škoda Fabia R5) -1:27,8.

Cyklistika

Etapový závod Kolem Alp

5. etapa (164,2 km): 1. Padun (Ukr.) 4:16:10, 2. Bennett (N. Zél.) -5, 3. Hirt (ČR), 4. Ciccone (It.), 5. O’Connor (Austr.) všichni -6, 6. Pinot (Fr.) -9... 24. Schlegel -2:24, 48. Turek -6:18, 90. Sisr (všichni ČR) -18:42.

Konečné pořadí: 1. Pinot 18:28:48, 2. Pozzovivo (It.), 3. López (Kol.) oba -15, 4. Froome (Brit.) -16, 5. Bennett -1:00, 6. Aru (It.) -1:19, ...10. Hirt -1:48, 15. Schlegel -4:52, 70. Turek -57:51, 85. Sisr -1:11:42.

Baseball

Extraliga

Kotlářka Praha - Tempo Praha 3:2
Skokani Olomouc - Nuclears Třebíč 3:9
Arrows Ostrava - Technika Brno 4:2
Eagles Praha - Draci Brno 0:10
Olympia Blansko - Hroši Brno 2:8

Futsal

Finále play off první ligy

1. zápas:
Chrudim - Sparta Praha 2:1 (0:1)

Najdete na iDNES.cz