Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



19. 5. 2018

Fotbal

První liga, 29. kolo

Brno - Jihlava 0:0
Karviná - Ostrava 0:0
Liberec - Bohemians Praha 1905 1:0 (0:0)
Mladá Boleslav - Dukla 1:0 (1:0)
Plzeň - Teplice 2:1 (1:0)
Slavia - Jablonec 1:3 (0:3)
Slovácko - Zlín 1:1 (1:0)
Sparta - Olomouc 1:0 (0:0)

Španělská liga, 38. kolo

Vigo - Levante 4:2
Leganés - Betis Sevilla 3:2
FC Sevilla - Alavés 1:0
Las Palmas - Girona 1:2 
Málaga - Getafe 0:1
Villarreal - Real Madrid 2:2

ČFL, 28. kolo

Chrudim - Brozany 3:0 (0:0)
Loko Vltavín - Vyšehrad 3:2 (0:1)
Králův Dvůr - Dobrovice 5:1 (2:1)
Litoměřicko - Štěchovice 1:1 (0:1), pen. 5:4
Domažlice - Benátky nad Jizerou 5:0 (3:0)
Ústí nad Orlicí - Benešov 0:0, pen. 4:2

MSFL, 26. kolo

Rýmařov - Petřkovice 1:1 (1:0)
HFK Olomouc - Uherský Brod 1:0 (0:0)
Hulín - Mohelnice 5:4 (3:2)

Divize, 26. kolo

Divize A:
Aritma Praha - Doubravka 2:0 (0:0)
Přeštice - SK Plzeň 3:2 (2:1)
Mariánské Lázně - Dobříš 3:4 (1:4)
Klatovy - Malše Roudné 3:0 (1:0)

Divize B:
Hrobce - Chomutov 0:5 (0:0)
Kladno - Velvary 0:3 (0:2)
Neratovice-Byškovice - Hostouň 0:0, pen. 4:3
Rakovník - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
Česká Lípa - Úvaly 4:1 (2:1)
Český Brod - Louny 6:5 (2:2)
Nový Bor - Meteor Praha 0:0, pen. 2:4
Ostrá - Souš 3:2 (2:2)

Divize C:
Letohrad - Vysoké Mýto 1:0 (1:0)
Mšeno-Jablonec n. N. - Brandýs n. L. 2:2 (1:1), pen. 5:3
Zbuzany - Vykáň 3:3 (2:1), pen. 3:5
Chrastava - Pardubice B 1:4 (0:3)

Divize D:
Bzenec - Velká Bíteš 0:2 (0:1)
Žďár nad Sázavou - Blansko 2:0 (0:0)

Divize E:
Dolní Benešov - Jeseník 4:2 (2:0)
Hranice - Šternberk 0:2 (0:1)

LONDÝN (VB) - Anglický pohár, finále

Chelsea - Manchester United 1:0

BERLÍN (Něm,) - Německý pohár, finále

Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt 1:3

Francouzská liga, 38. kolo

Caen - Paris St. Germain 0:0
Dijon - Angers 2:1 
Lyon - Nice 3:2
Marseille - Amiens 2:1 
Mety - Bordeaux 0:4 
Nantes - Štrasburk 1:0 
Rennes - Montpellier 1:1
St. Etienne - Lille 5:0
Toulouse - Guingamp 2:1 
Troyes - Monako 0:3 

Přípravné utkání

Írán - Uzbekistán 1:0 (1:0) 

Slovenská liga, 10. kolo nadstavby

Skupina o titul
Ružomberok - Dunajská Streda 0:4
Slovan Bratislava - Žilina 3:2
Trnava - Trenčín 0:2

Skupina o udržení
Nitra - Senica 5:2
Podbrezová - Zlaté Moravce 1:0
Prešov - Michalovce 2:1

Švýcarská liga, 36. kolo

Basilej - Lucern 2:2
Grasshopper Curych - Young Boys Bern 1:2
Lugano - FC Curych 1:1
St. Gallen - Lausanne 0:3
Thun - Sion 1:4

Turecká liga, 34. kolo

Basaksehir - Kasimpasa 3:2
Besiktas - Sivasspor 5:1
Fenerbahce - Konyaspor 3:2
Göztepe - Galatasaray 0:1

Italská liga, 38. kolo

Juventus Turín - Hellas Verona 2:1

Skotský pohár, finále

Celtic Glasgow - Motherwell 2:0 

VELKÉ MEZIŘÍČÍ - Český pohár žen, finále

Sparta Praha - Slovácko 3:1 (3:0)

Hokej

KODAŇ (Dán.) - Mistrovství světa, semifinále

Švédsko - USA 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Kanada - Švýcarsko 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

NHL, finále Západní konference

4. zápas:
Vegas - Winnipeg 3:2, stav série: 3:1

Tenis

ŘÍM (It.) - Turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - semifinále:
Nadal (1-Šp.) - Djokovič (11-Srb.) 7:6 (7:4), 6:3
A. Zverev (2-Něm.) - Čilič (4-Chorv.) 7:6 (15:13), 7:5

Ženy
Dvouhra - semifinále:
Svitolinová (4-Ukr.) - Kontaveitová (Est.) 6:4, 6:3
Halepová (1-Rum.) - Šarapovová (Rus.) 4:6, 6:1, 6:4

Čtyřhra - semifinále:
Sestini Hlaváčková, Strýcová (2-ČR) - Atawová, Grönefeldová (USA/Něm.) 6:2, 6:4

Atletika

K. VARY - Karlovarský půlmaraton

Muži: 1. Romaněnko (Ukr.) 1:03:58, 2. Benabbou (Šp.) 1:04:16, 3. Lebeď (Ukr.) 1:05:08, ...7. Fejfar (AK Kroměříž) 1:07:45.

Ženy: 1. Vrabcová Nývltová (Olymp Praha) 1:11:54, 2. Kotovská (Ukr.) 1:16:16, 3. Dvořáková (USK Praha) 1:17:46.

PRAHA - Extraliga družstev, 1. kolo

Muži
100 m (vítr +0,6 m/s):
1. Volko (Olomouc) 10,25, 2. Záleský (Univerzita Brno) 10,32 (v rozběhu 10,29), 200 m (+0,3 m/s): 1. Volko 20,63, 2. Maslák (Dukla) 20,77, 400 m: 1. Šnejdr (Slavia) 47,51, 800 m: 1. Šnejdr 1:49,33, 1500 m: 1. Kotyza (Univerzita Brno) 3:53,99, 5000 m: 1. Holuša (Dukla) 14:35,15, 110 m př. (+1,7 m/s): 1. Pokorný (Olomouc) 14,21, 400 m př.: 1. Müller (Dukla) 50,35, 3000 m př.: 1. Kovář (Dukla) 9:03,76, 4x100 m: 1. Dukla 39,79, 4x400 m: 1. Olymp Praha 3:12,85, výška: 1. Bába (Dukla) 216, tyč: 1. Kudlička (Dukla) 520, dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 781, trojskok: 1. Veszelka (Olymp Praha) 15,93, koule: 1. Prášil (Dukla) 19,27, disk: 1. Bárta (Olymp Praha) 58,00, oštěp: 1. Pljunin (Olymp Praha) 74,61, 2. Veselý (Dukla) 74,03, kladivo: 1. Melich (Dukla) 64,62, chůze 10 km: 1. Černý (Olomouc) 43:11.

Celkově: 1. Dukla Praha 224 b., 2. Univerzita Brno 188,5, 3. Olymp Praha 187, 4. AK Olomouc 122,5, 5. Slavia Praha 118, 6. Vítkovice 101, 7. Škoda Plzeň 89, 8. Hvězda Pardubice 81.

Ženy
100 m (+2,0 m/s):
1. K. Seidlová (USK) 11,46, 200 m (+2,8 m/s): 1. Pírková (Olymp Brno) 23,39, 400 m: 1. Hejnová (Dukla) 53,48, 800 m: 1. Mezuliáníková (Olymp Praha) 2:07,11, 1500 m: 1. Vrzalová (Vítkovice) 4:21,37, 5000 m: 1. Maršánová (Olymp Praha) 16:51,96, 100 m př. (+1,5 m/s): 1. Cachová (USK) 13,29, 400 m př.: 1. Kolesnyčenková (Plzeň) 58,68, 3000 m př.: 1. Jíšová (USK) 10:40,17, 4x100 m: 1. USK 45,60, 4x400 m: 1. Vítkovice 3:44,58, výška: 1. Pejchalová (USK) 190, tyč: 1. Švábíková (USK) 437, dálka: 1. J. Velďáková (Olymp Praha) 643, trojskok: 1. D. Velďáková (Olymp Praha) 13,31, koule: 1. Červenková (Dukla) 16,76, disk: 1. Staňková (Kladno) 56,20, oštěp: 1. Ogrodníková (Dukla) 64,19, kladivo: 1. Šafránková (Dukla) 68,79, chůze 10 km: 1. Drahotová (USK) 44,53.

Celkově: 1. USK Praha 221,5, 2. Dukla Praha 159, 3. Škoda Plzeň 158, 4. Olymp Praha 142, 5. Olymp Brno 138, 6. Vítkovice 135,5, 7. TEPO Kladno 97, 8. Spartak Praha 4 53.

Volejbal

MIKKELI (Fin.) - Evropská liga mužů

Finsko - Česko 3:0 (20, 20, 25)
Portugalsko - Španělsko 3:1 (18, 20, -22, 22)

GUADALAJARA (Šp.) - Evropská liga žen

Španělsko - Česko 0:3 (-23, -21, -12)

ITAPEMA (Braz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Muži - play off
2. kolo:

Beeler, Krattiger (19-Švýc.) - Perušič, Schweiner (13-ČR) 2:1 (14, -15, 13).
Český pár obsadil deváté místo.

Ženy - play off
Čtvrtfinále:

Bansleyová, Wilkersonová (9-Kan.) - Sluková, Hermannová (4-ČR) 2:0 (14, 17)
15:00 Kolocová, Kvapilová (13-ČR) - Maria Antonelliová, Carol (5-Braz.)

Házená

Extraliga mužů

Finále play off - 3. zápas:
Plzeň - Karviná 30:29 (14:15)

O 3. místo - 3. zápas:
Lovosice - Zubří 33:30 po prodl. (26:26, 14:13) 

O 7. místo - odveta:
Kopřivnice - Frýdek-Místek 34:30 (14:14), první zápas 28:27, sedmá skončila Kopřivnice.

Play out - 6. kolo:
Strakonice - Nové Veselí 26:31 (14:13) 

Interliga žen

Finále českého play off - 2. zápas:
Most - Slavia Praha 28:24 (17:14), konečný stav série 2:0.

O 3. místo -  3. zápas:
Veselí nad Moravou - Olomouc 24:22 (11:11) Konečný stav série: 2:1.

6. kolo českého play out:
Poruba - Písek 26:18 (9:7)

Motorismus

LE MANS (Fr.) - Kvalifikace na Velkou cenu Francie, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Moto3: 1. Martín (Šp./Honda) 1:42,039, 2. Kornfeil (ČR/KTM) -0,123, 3. Bastianini (It./Honda) -0,124.

MotoGP: 1. Zarco (Fr./Yamaha) 1:31,185, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -0,108, 3. Petrucci (It./Ducati) -0,196, ...24. Abraham (ČR/Ducati) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

Portugalská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Po 2. etapě: 1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 3:16:30,0, 2. Evans, Barritt (Brit./Ford Fiesta) -39,8, 3. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -57,2, 4. Suninen, Markulla (Fin./Ford Fiesta) -1:01,9, 5. Lappi, Ferm (Fin./Toyota Yaris) -1:13,0, 6. Östberg, Eriksen (Nor./Citroën C3) -3:14,01.

Č. KRUMLOV - Rallye Český Krumlov, třetí závod seriálu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích

1. Kopecký, Dresler (Škoda Fabia R5) 1:32:33,5, 2. Pech, Uhel -1:56,5, 3. J. Černý, Černohorský (všichni Ford Fiesta R5) -2:30,0, 4. Mareš, Hloušek -2:37,0, 5. Štajf, Ehlová (všichni Škoda Fabia R5) -4:09,7, 6. Dohnal, Ernst (Ford Focus WRC) -4:29,4, 7. Jakeš, Machů (Škoda Fabia S2000) -6:01,7, 8. Odložilík, Tureček (Ford Fiesta R5) -6:06,2.

Cyklistika

Silniční etapový závod Giro d'Italia

14. etapa (San Vito al Tagliamento - Monte Zoncolan, 186 km): 1. Froome (Brit./Sky) 5:25:31, 2. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -6, 3. Pozzovivo (It./Bahrajn-Merida) -23, 4. López (Kol./Astana) -25, 5. Dumoulin (Niz./Sunweb) -37, 6. Pinot (Fr./Groupama-FDJ) -42, 7. Poels (Niz./Sky) -1:07, 8. Reichenbach (Švýc./Groupama-FDJ) -1:19, 9. Bilbao (Šp./Astana) -1:35, 10. Woods (Kan./EF-Drapac Cannondale) -1:43, ...39. Hirt (ČR/Astana) -6:33, 66. Kreuziger (ČR/Mitchelton-Scott) -16:29, 93. Štybar (ČR/Quick-Step) -22:35.

Průběžné pořadí: 1. S. Yates 61:19:51, 2. Dumoulin -1:24, 3. Pozzovivo -1:37, 4. Pinot -1:46, 5. Froome -3:10, 6. López -3:42, 7. Carapaz (Ekv./Movistar) -3:56, 8. Bennett (N. Zél./LottoNL-Jumbo) -4:04, 9. Bilbao -4:29, 10. Konrad (Rak./Bora-Hansgrohe) -4:43, ...49. Kreuziger -1:00:59, 53. Hirt -1:02:35, 84. Štybar -2:01:52.

Silniční etapový závod Kolem Kalifornie

6. etapa (196,5 km): 1. Bernal (Kol./Sky) 5:30:58, 2. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -1:28, 3. Geoghegan Hart (Brit./Sky) -1:30, 4. McNulty (USA/Rally Cycling) -1:33, 5. Hindley (Austr./Sunweb), 6. Frank (Švýc./AG2R) oba -1:38.

7. etapa (146 km): 1. Gaviria (Kol./Quick-Step) 3:07:39, 2. Walscheid (Něm./Sunweb), 3. Ewan (Austr./Mitchelton-Scott), 4. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 5. Bryon (USA/Holowesko-Citadel), 6. Kristoff (Nor./SAE Team Emirates) všichni stejný čas.

Konečné pořadí: 1. Bernal (Kol./Sky) 25:34:19, 2. Van Garderen (USA/BMC) -1:25, 3. Martínez (Kol./EF-Drapac Cannondale) -2:14, 4. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -2:16, 5. Geoghegan Hart (Brit./Sky) -2:28, 6. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -3:01.

ALBSTADT (Něm.) - Závod SP v cross country horských kol

Muži do 23 let: 1. Dubau 1:17:48, 2. Philipp (oba Fr.) -41, 3. Lindberg (Dán.) -1:08, ...11. M. Průdek -3:26, 55. Zadák -8:52, 101. D. Průdek -1 kolo, Kobes (všichni ČR) nedokončil.

Průběžné pořadí SP (po 2 ze 7 závodů): 1. Fagerhaug (Nor.) 140, 2. Dubau 90, 3. Lindberg 84, ...20. M. Průdek 20.

Baseball

Extraliga

Hroši Brno - Skokani Olomouc 0:5 a 11:1
Kotlářka Praha - Draci Brno 3:6
Technika Brno - Olympia Blansko 4:11
Tempo Praha - Arrows Ostrava 1:3

Hokejbal

Extraliga, semifinále play off

3. zápasy:
Hradec Králové - Kert Park Praha 0:1 (0:0, 0:1, 0:0), konečný stav série 0:3
Letohrad - Pardubice 1:2 (0:0,0:1, 1:1), konečný stav série 0:3

Kanoistika

SZEGED (Maď.) - Závody Světového poháru v rychlostní kanoistice

1 000 m:
Muži
C1:
1. Fuksa 3:44,989, ...finále B: 5. Janda (oba ČR) 3:55,705.

K1: 1. Pimenta (Portug.) 3:24,359.

500 m:
Muži
C2:
1. Slominski, Kaminski (Pol.) 1:37,572.

K2: 1. Germade, Walz (Šp.) 1:26,893, ...8. Trefil, Nepraš (ČR) 1:29,382.

Ženy
C2:
1. Vincentová-Lapointeová, Vincentová (Kan.) 1:53,513.

K1: 1. Ryanová (N. Zél.) 1:46,576, ...finále C: 6. Kožíšková (ČR) 1:55,116.

K2: 1. Carringtonová, Imrieová (N. Zél.) 1:39,018.

200 m:
Muži
K2:
1. Toro, Craviotto (Šp.) 31,429, ...9. Seidl, Bišický (ČR) 33,868.

Ženy
C2:
1. Lin Wen-ťün, Čang Lu-čchi (Čína) 43,082.

Ragby

Extraliga, 7. kolo

Slavia - Sparta 0:76 (0:36)
Dragon Brno - Tatra Smíchov 9:19 (3:5)
Vyškov - Praga 41:34 (24:10)

Triatlon

ASTANA (Kaz.) - Závody Světového poháru

Muži: 1. Poljanskij (Rus.) 1:36:50, 2. Walkington (Austr.) -16, 3. Raphael (Fr.) -34, ...21. Čelůstka (ČR) -2:09.

Ženy: 1. Dodetová 1:57:14, 2. Morierová (obě Fr.) -37, 3. Olmová (It.) -41, ...8. Kuříková (ČR) -1:34.

Různé

TÁBOR - Mistrovství ČR v orientačním běhu

Sprint
Muži:
1. Král (Šumperk) 14:06, 2. Hájek -25, 3. Nykodým (oba Žabovřesky) -39.

Ženy: 1. Horčičková (Luhačovice) 13:53, 2. Knapová (Lok. Pardubice) -31, 3. Kosová (OK Hradec Kr.) -50.

Najdete na iDNES.cz