Výsledkový servis



18. 5. 2018

Fotbal

MSFL, 26. kolo

Velké Meziříčí - Kroměříž 2:1 (2:0)
Prostějov - Líšeň 2:6 (1:2)
Hlučín - Valašské Meziříčí 4:0 (2:0)
Uničov - Vyškov 1:2 (1:0)

Dánská liga, 9. kolo play off

Skupina o titul:
Aalborg - Nordsjaelland 0:0
FC Kodaň - Midtjylland 0:2
Horsens - Bröndby 2:2

Turecká liga, 34. kolo

17:00 Akhisar Belediyespor - Osmanlispor
Alanyaspor - Antalyaspor
Malatyaspor - Kayserispor
Trabzonspor - Karabükspor
Genclerbirligi - Bursaspor

Hokej

KODAŇ, HERNING (Dán.) - Mistrovství světa

volný den

NHL, finále Východní konference

4. zápas: 
Washington - Tampa Bay 2:4, stav série: 2:2

Tenis

ŘÍM (It.) - Turnaj mužů a žen

Muži:
Dvouhra - čtvrtfinále:
Nadal (1-Šp.) - Fognini (It.) 4:6, 6:1, 6:2
A. Zverev (2-Něm.) - Goffin (9-Belg.) 6:4, 3:6, 6:3
Čilič (4-Chorv.) - Carreňo (10-Šp.) 6:3, 6:3
Djokovič (11-Srb.) - Nišikori (Jap.) 2:6, 6:1, 6:3

Ženy:
Dvouhra - čtvrtfinále:
Svitolinová (4-Ukr.) - Kerberová (11-Něm.) 6:4, 6:4
Kontaveitová (Est.) - Wozniacká (2-Dán.) 6:3, 6:1
Šarapovová (Rus.) - Ostapenková (5-Lot.) 6:7 (6:8), 6:4, 7:5
Halepová (1-Rum.) - Garciaová (7-Fr.) 6:2, 6:3.

Čtyřhra - čtvrtfinále:
Sestini Hlaváčková, Strýcová (2-ČR) - Kingová, Srebotniková (USA/Slovin.) 6:4, 6:2

Atletika

SCHÖNEBECK (Německo): Vrhačský mítink

Muži - koule: 1. Storl 21,10, disk: 1. Ch. Harting 67,59, 2. Wierig 66,98, oštěp: 1. Vetter 86,96, 2. Röhler (všichni Něm.) 85,88.
Ženy - koule: 1. Schwanitzová 19,13, disk: 1. Vitaová (obě Něm.) 63,92.

Basketbal

BĚLEHRAD (Srb.) - Final Four Euroligy mužů

Semifinále:
Fenerbahce Istanbul - Žalgiris Kaunas 76:67 (19:13, 39:33, 54:50)
Real Madrid - CSKA Moskva 92:83 (20:30, 47:46, 63:56)

Volejbal

ITAPEMA (Braz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Muži
Play off - 2. kolo:
Beeler, Krattiger (19-Švýc.) - Perušič, Schweiner (13-ČR) 2:1 (14, -15, 13)

Ženy 
Skupina D:
Hermannová, Sluková (4-ČR) - Lehtonenová, Ahtiainenová (20-Fin.) 2:0 (13, 12)

Play off
1. kolo:
Hermannová, Sluková - Plesiutschnigová, Schützenhöferová (18-Rak.) 2:0 (9, 11)
2. kolo:
Hermannová, Sluková - Barbara, Fernanda (1-Braz.) 2:0 (19, 17)
Kolocová, Kvapilová (13-ČR) - Betschartová, Hüberliová (12-Švýc.) 2:1 (18, -17, 13)

Házená

Interliga žen

O 3. místo - 2. zápas:
Veselí nad Moravou - Olomouc 31:23 (16:10), stav série: 1:1

6. kolo českého play out:
Hodonín - Zlín 29:29 (15:15)
Poruba - Písek 26:18 (9:7)

Motorismus

LE MANS (Fr.) - Velká cena Francie, MS silničních motocyklů

Trénink
Moto3:
1. Antonelli (It./Honda) 1:42,596, 2. Toba (Jap./Honda) -0,048, 3. Bastianini (It./Honda) -0,177, ...12. Kornfeil (ČR/KTM) -0,683.
MotoGP: 1. Dovizioso (It./Ducati) 1:31,936, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -0,168, 3. Rossi (It./Yamaha) -0,243, ...22. Abraham (ČR/Ducati) -2,006.
Moto2: 1. Schrotter (Něm./Kalex) 1:37,001, 2. Bagnaia (It./Kalex) -0,081, 3. Á. Márquez (Šp./Kalex) -0,093.

Portugalská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Po 1. etapě: 1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 1:37:30,7, 2. Evans, Barritt (Brit./Ford Fiesta) -17,7, 3. Paddon, Marshall (N. Zél., Brit./Hyundai i20) -24,3, 4. Suninen, Markulla (Fin./Ford Fiesta) -34,4, 5. Lappi, Ferm (Fin./Toyota Yaris) -45,8, 6. Östberg, Eriksen (Nor./Citroën C3) -48,3.

Rallye Český Krumlov, třetí závod MČR v automobilových soutěžích

Po první etapě: 1. Kopecký, Dresler (Škoda Fabia R5) 43:37,6, 2. Pech, Uhel (Ford Fiesta R5) -28,8, 3. Mareš, Hloušek (Škoda Fabia R5) -1:21,9, 4. J. Černý, Černohorský (Ford Fiesta R5) -1:31,3, 5. Štajf, Ehlová (Škoda Fabia R5) -2:03,0, 6. Štochl, Vacková (Škoda Fabia R5) -2:26,7.

Cyklistika

Silniční etapový závod Giro d'Italia

13. etapa (Ferrara - Nervesa Della Battaglia, 180 km)
1. Viviani (It./Quick-Step Floors) 3:56:25, 2. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe), 3. D. Van Poppel (Niz./LottoNL-Jumbo), 4. Modolo (It./EF Drapac-Cannondale), 5. Gibbons (JAR/Dimension Data), 6. Drucker (Luc./BMC), 7. Belletti (It./Androni Giocattoli-Sidermec), 8. Venturini (Fr./AG2R), 9. Planckaert (Belg./Kaťuša-Alpecin), 10. Debusschere (Belg./Lotto Soudal), ...37. Kreuziger (ČR/Mitchelton-Scott), 90. Hirt (ČR/Astana), 119. Štybar (ČR/Quick-Step) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. S. Yates (Brit./Michelton-Scott) 55:54:20, 2. Dumoulin (Niz./Sunweb) -47, 3. Pinot (Fr./Groupama-FDJ) -1:04, 4. Pozzovivo (It./Bahrajn-Merida) -1:18, 5. Carapaz (Ekv./Movistar) -1:56, 6. Bennett (N. Zél./LottoNL-Jumbo) -2:09, 7. Dennis (Austr./BMC) -2:36, 8. Bilbao (Šp./Astana) -2:54, 9. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) -2:55, 10. Aru (It./SAE Team Emirates) -3:10, ...45. Kreuziger -44:30, 60. Hirt -56:02, 99. Štybar -1:39:17.

Silniční etapový závod Kolem Kalifornie

5. etapa (176,5 km): 1. Gaviria (Kol./Quick-Step) 4:04:34, 2. Ewan (Austr./Mitchelton-Scott), 3. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 4. Zabel (Něm./Kaťuša-Alpecin), 5. Murphy (USA/Holowesko-Citadel), 6. Bennett (USA/Hagens Berman Axeon) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Van Garderen (USA/BMC) 16:55:29, 2. Bernal (Kol./Sky) -23, 3. Martínez (Kol./EF-Drapac Cannondale) -37, 4. Geoghegan Hart (Brit./Sky) -52, 5. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -1:07, 6. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -1:29.

ALBSTADT (Něm.) - Závod SP v cross country horských kol

Short track:
Muži:
1. M. Van der Poel (Niz.) 25:00, 2. Gaze (N. Zél.), 3. Flückiger (Švýc.) oba -3, ...20. Škarnitzl -33, 27. Kulhavý (oba ČR) -0:50.
Ženy: 1. Langvadová (Dán.) 23:56, 2. Neffová, 3. Indergandová (obě Švýc.) obě -2, ...16. Škarnitzlová -23, 20. Štěpánová (obě ČR) -36.

Baseball

Extraliga

Draci Brno - Kotlářka Praha 3:1
Olympia Blansko - Technika Brno 0:6

Golf

SLAVKOV - Austerlitz & Golf Magazine Trophy, golfový turnaj okruhu Moneta Czech PGA Tour 2018

(par 72, dotace 300 tisíc korun):
1. Mrůzek 136 (68+68), 2. Pospíšil 140 (73+67), 3. Sedláček 141 (71+70), 4. Tintěra 142 (76+66), Suk 142 (75+67), Gál (všichni ČR) 142 (74+68) a Zvarík (SR) 142 (71+71).

Kanoistika

SZEGED (Maď.) - Závody SP v rychlostní kanoistice

1000 m:
Muži:

C2: 1. Torres, Jorge (Kuba) 3:35,734.
K2: 1. Tomičevič, Zorič (Srb.) 3:09,667, ...3. Havel, Špicar (ČR) 3:12,839.
Ženy:
K1
: 1. Kárászová (Maď.) 3:56,180, ...6. Kožíšková 4:03,242, ...finále B: 5. Kinclová (obě ČR) 4:18,063.

Stolní tenis

Liga mistrů - finále

Muži:
Fakel Orenburg - Borussia Düsseldorf 1:3, první zápas 2:3

Ženy:
Časl Záhřeb - Büyüksehir Belediyespor 3:0, první zápas 3:2

Najdete na iDNES.cz