Výsledkový servis



18. 4. 2018

Fotbal

ČFL, 19. kolo

Loko Vltavín - Nymburk 3:0 (1:0)

MSFL, 18. kolo

Velké Meziříčí - Hulín 3:2 (2:1)
Kroměříž - Uherský Brod 2:0 (0:0)

Divize

Divize A, 18. kolo:
SK Plzeň - Hořovicko 2:5 (2:3)

Divize B, 17. kolo:
Ostrá - Rakovník 1:1 (0:1), pen. 4:5

Divize D, 18. kolo:
Utkání Bzenec - Žďár nad Sázavou bylo odloženo

Divize E, 18. kolo:
Kozlovice - Opava B 3:0 (1:0)
Ústí u Hranic - Petrovice 1:0 (1:0)

Anglická liga, 35. kolo

Bournemouth - Manchester United 0:2

Německý pohár, semifinále

Schalke 04 - Frankfurt 0:1

Španělská liga, 33. kolo

Espaňol Barcelona - Eibar 0:1 
Valencie - Getafe 1:2
Real Madrid - Bilbao 1:1

Italská liga, 33. kolo

Benevento - Bergamo 0:3
AS Řím - FC Janov 2:1 
Crotone - Juventus Turín 1:1
FC Turín - AC Milán 1:1
Fiorentina - Lazio Řím 3:4 
Hellas Verona - Sassuolo 0:1 
Neapol - Udine 4:2 
Sampdoria Janov - Boloňa 1:0
Spal Ferrara - Chievo 0:0

Belgická liga, 4. kolo play off

skupina o titul:
Standard Lutych - Anderlecht 2:1

Nizozemská liga, 32. kolo

Alkmaar - Arnhem 4:3
Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2
Excelsior Rotterdam - Almelo 2:2
Sparta Rotterdam - Breda 2:1
Tilburg - Feyenoord Rotterdam 1:5

Švýcarská liga, 30. kolo

Basilej - Grasshopper Curych 1:0
FC Curych - St. Gallen 4:0
Sion - Lugano 0:1
Thun - Young Boys Bern 2:2

Dánská liga, 4. kolo play off

skupina o titul:
Horsens - Nordsjaelland 2:2
FC Kodaň - Aalborg 2:1

Ruská liga, 23. kolo

CSKA Moskva - Perm 3:0
Lokomotiv Moskva - Groznyj 0:0
Petrohrad - Dynamo Moskva 2:1

Francouzský pohár, semifinále

Caen - Paris St. Germain 1:3 .
PSG se ve finále utká 8. května v Paříži s třetiligovým Les Herbiers.

Hokej

Extraliga, finále play off

3. zápas:
Brno - Třinec 3:2 (1:0, 1:2, 1:0), stav série 2:1

NHL, 1. kolo play off

Východní konference - 3. zápas:
Columbus - Washington 2:3 v druhém prodl. (stav série: 2:1)

Západní konference - 4. zápasy:
Minnesota - Winnipeg 0:2 (stav série: 1:3)
Los Angeles - Vegas 0:1 (konečný stav série: 0:4)

KHL, finále play off

3. zápas:
CSKA Moskva - Kazaň 3:2 v prodl., stav série 1:2

Švýcarská liga, finále play off

4. zápas: 
Curych - Lugano 3:2 v prodl, stav série 3:1

Slovenská liga, finále play off

4. zápas:
Banská Bystrica - Trenčín 2:4, stav série 3:1

Německá liga, finále play off

3. zápas:
Mnichov - Eisbären Berlín 4:1, stav série 2:1

VÍDEŇ (Rak.) - Přípravný zápas

Rakousko - Kazachstán 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)

Tenis

MONTE CARLO (Mon.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:
Djokovič (9-Srb.) - Čorič (Chorv.) 7:6 (7:2), 7:5
Nadal (1-Šp.) - Bedene (Slovin.) 6:1, 6:3
Raonic (14-Kan.) - Cecchinato (It.) 7:6 (7:5), 6:2
Seppi (It.) - García-López (Šp.) 4:6, 6:3, 7:5
Gasquet (Fr.) - Schwartzman (10-Arg.) 6:2, 6:1
Bautista (11-Šp.) - F. López (Šp.) 6:3, 7:6 (7:5)
Struff (Něm.) - Fognini (13-It.) 6:4, 6:2
Kohlschreiber (Něm.) - Ramos (15-Šp.) 6:4, 6:2
Nišikori (Jap.) - Medveděv (Rus.) 7:5, 6:2
Chačanov (Rus.) - Simon (Fr.) 6:2, 6:2
Čilič (2-Chorv.) - Verdasco (Šp.) 6:3, 7:6 (7:4)

Basketbal

Liga mužů

Čtvrtfinále play off:
5. zápas:
Děčín - Svitavy 84:61 (18:12, 43:28, 67:42), stav série: 2:3

Dohrávka 2. zápasu:
Opava - Olomoucko 93:63 (23:17, 45:36, 68:52), konečný stav série: 4:0

Skupina o udržení, 6. kolo:
Ostrava - USK Praha 89:79 (17:27, 46:49, 70:57)

NBA, 1. kolo play off

Východní konference - 2. zápasy:
Toronto - Washington 130:119. Stav série: 2:0.
Boston - Milwaukee 120:106. Stav série: 2:0.

Západní konference - 2. zápas:
Portland - New Orleans 102:111. Stav série: 0.2.

Euroliga mužů, čtvrtfinále play off

1. zápasy:
Fenerbahce Istanbul - Baskonia Vitoria 82:73 
Olympiakos Pireus - Žalgiris Kaunas 78:87 po prodl.

BENÁTKY (It.) - Eurocup žen, odveta finále

Reyer Benátky - Galatasaray Istanbul 72:65, první zápas 68:90, soutěž vyhrál Galatasaray.

Volejbal

Extraliga mužů, finále play off

1. zápas:
Kladno - Karlovarsko 2:3 (-18, 26, -21, 23, -10)

Extraliga žen, semifinále play off

5. zápas:
Olomouc - Ostrava 3:1 (-20, 17, 19, 18), konečný stav série: 3:2

SIA-MEN (Čína) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Muži - kvalifikace:
1. kolo:

Perušič, Schweiner (ČR) - Popov, Jemeljančyk (Ukr.) 2:0 (15, 19)

2. kolo:
Perušič, Schweiner - Böckermann, Flüggen (Něm.) 2:0 (15, 17)

Cyklistika

BELGIE - Jednorázový závod Valonský šíp (WorldTour)

198,5 km: 1. Alaphilippe (Fr./Quick-Step Floors) 4:53:37, 2. Valverde (Šp./Movistar) -4, 3. Vanendert (Belg./Lotto Soudal), 4. Kreuziger (ČR/Mitchelton-Scott), 5. Matthews (Austr./Sunweb), 6. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) všichni -6.

Etapový závod Kolem Alp

3. etapa (138,3 km): 1. O’Connor (Austr.) 3:30:05, 2. Pinot (Fr.), 3. Pozzovivo (It.), 4. Bennett (N. Zél.), 5. L. L. Sánchez (Šp.), 6. Froome (Brit.), ...10. Schlegel všichni -5, 33. Hirt -1:24, 91. Turek -19:11, 121. Sisr (všichni ČR) oba -19:11.

Průběžné pořadí: 1. Pinot 10:52:19, 2. Pozzovivo, 3. López (Kol.) oba -15, 4. Froome -16, 5. Aru (It.) -50, 6. Bennett -1:21, ...10. Hirt -1:55, 11. Schlegel -1:58, 96. Turek -39:58, 105. Sisr -41:25.

Florbal

První liga mužů, finále (o přímý postup do superligy)

5. zápas:
Havířov - Sokol Královské Vinohrady 3:5 (0:3, 1:1, 2:1), konečný stav série 2:3.

Stolní tenis

HAVÍŘOV - Kvalifikace ME družstev žen

Česko - Maďarsko 1:3
Čechová - Madaraszová 1:3 (-7, -7, 10, -8)
Štrbíková - Potaová 0:3 (-4, -4, -6)
Matelová - Pergelová 3:1 (7, 3, -7, 6)
Čechová - Potaová 1:3 (10, -11, -10, -10)

Najdete na iDNES.cz