Výsledkový servis



18. 2. 2018

PCHJONGČCHANG - Zimní olympijské hry 2018

PCHJONGČCHANG (J. Korea) - Zimní olympijské hry

Kompletní program a výsledky dne

Důležité momenty dne

Alpské lyžování, obří slalom mužů: Forejtek 31., Berndt, Kotzmann, Zabystřan nedojeli - podrobnosti
Běh na lyžích, štafeta mužů na 4x10 km: 10. Česko (Razým, Jakš, Knop a Novák) - podrobnosti
Hokej, skupina A: Česko - Švýcarsko 4:1 - podrobnosti
Biatlon, hromadný závod mužů na 15 km: 11. Moravec, 26. Krčmář - podrobnosti
Rychlobruslení, 500 m žen: BRONZ Erbanová - podrobnosti
Boby, dvojboby mužů - po dvou jízdách: 14. Dvořák - Nosek, 23. Vrba - Havlín - podrobnosti

 

Německá liga, 23. kolo

Augsburg - Stuttgart 0:1
Mönchengladbach - Dortmund 0:1

Španělská liga, 24. kolo

San Sebastian - Levante 3:0
Atlético Madrid - Bilbao 2:0
Espaňol Barcelona - Villarreal 1:1
Betis Sevilla - Real Madrid 3:5

Italská liga, 25. kolo

FC Turín - Juventus Turín 0:1
Benevento - Crotone 3:2
Boloňa - Sassuolo 2:1
Neapol - Spal Ferrara 1:0
Bergamo - Fiorentina 1:1
AC Milán - Sampdoria Janov 1:0

Francouzská liga, 26. kolo

Nice - Nantes 1:1
Lille - Lyon 2:2
Marseille - Bordeaux 1:0

Slovenská liga, 20. kolo

Michalovce - Slovan Bratislava 1:1
Nitra - Trenčín 1:1
Prešov - Podbrezová 0:2
Senica - Dunajská Streda 0:2
Žilina - Ružomberok 2:0

Druhá anglická liga, 32. kolo

Norwich - Ipswich 1:1
Leeds - Bristol 2:2

Druhá německá liga, 23. kolo

Braunschweig - Union Berlín 1:0
Drážďany - Regensburg 1:0
Norimberk - Duisburg 3:1

Skotská liga, 27. kolo

Hamilton - Glasgow Rangers 3:5
Celtic Glasgow - St. Johnstone 0:0

Belgická liga, 27. kolo

Gent - Mechelen 2:2
Charleroi - Standard Lutych 1:1
Mouscron - Waasland-Beveren 2:2

Dánská liga, 21. kolo

Helsingör - Horsens 0:2
Randers - Hobro 0:0
Midtjylland - FC Kodaň 3:1
Aalborg - Bröndby Kodaň 1:1

Nizozemská liga, 24. kolo

Roda Kerkrade - Utrecht 1:4
Feyenoord Rotterdam - Almelo 1:0
Twente Enschede - Sparta Rotterdam 1:1
Zwolle - Ajax Amsterodam 0:1

Polská liga, 23. kolo

Gdaňsk - Gliwice 0:2
Poznaň - Štětín 2:0

Rakouská liga, 23. kolo

Salcburk - St. Pölten 4:0

Švýcarská liga, 22. kolo

FC Curych - Lucern 1:1
Sion - Lausanne 3:1
Young Boys Bern - Thun 3:1

Turecká liga, 22. kolo

Bursaspor - Malatyaspor 0:0
Karabükspor - Akhisar 0:3
Trabzonspor - Basaksehir 0:1
Kasimpasa - Galatasaray 2:1

Portugalská liga, 23. kolo

Moreirense - Chaves 0:1
Setúbal - Pacos Ferreira 1:0
FC Porto - Rio Ave 5:0
Guimaraes - Braga 0:5

Hokej

První liga, 50. kolo

Přerov - Slavia Praha 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

NHL

Buffalo - Los Angeles 2:4 (0:1, 0:3, 2:0)
Minnesota - Anaheim 2:3 po sam. nájezdech (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Ottawa - New York Rangers 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Arizona - Edmonton 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Tampa Bay - New Jersey 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
Vegas - Montreal 6:3 (3:2, 2:0, 1:1)
Nashville - Detroit 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Chicago - Washington 7:1 (3:1, 3:0, 1:0)
Vancouver - Boston 6:1 (4:0, 1:0, 1:1)
Calgary - Florida 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

PLYMOUTH (USA) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Rusko - Švédsko 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
USA - Finsko 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

DAVOS (Švýc.) - Přípravný turnaj Hockey Summit

Davos - Třinec 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)

Konečné pořadí: 1. Dinamo Riga 3 zápasy/7 bodů (6:2), 2. Magnitogorsk 3/6 (8:6), 3. Třinec 3/5 (11:8), 4. Davos 3/0 (2:11).

KATOVICE (Pol.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Itálie - Kazachstán 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Polsko - Maďarsko 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)

Konečné pořadí: 1. Kazachstán 3 zápasy/9 bodů (skóre 10:3), 2. Maďarsko 3/6 (9:8), 3. Itálie 3/3 (3:6), 4. Polsko 3/0 (4:9).

JÄRVENPÄÄ (Fin.) - Turnaj pěti zemí do 17 let

ČR - USA 3:8 (1:2, 0:4, 2:2)
Finsko - Švédsko 5:2 (3:0, 1:2, 1:0).

Konečné pořadí: 1. USA 4 zápasy/12 bodů (skóre 26:10), 2. ČR 4/7 (11:15), 3. Rusko 4/6 (15:9), 4. Finsko 4/3 (8:12), 5. Švédsko 4/2 (8:22).

HRADEC KRÁLOVÉ - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

ČR - Německo 9:2 (2:0, 4:0, 3:2)
Finsko - Švýcarsko 6:2 (2:1, 1:1, 3:0)

Konečné pořadí: 1. Finsko 4 zápasy/9 bodů (skóre 16:9), 2. ČR 4/9 (19:10), 3. Švédsko 4/9 (25:11), 4. Švýcarsko 4/3 (14:19), 5. Německo 4/0 (7:32).

KLAGENFURT (Rak.) - Turnaj čtyř zemí žen

Rakousko - ČR 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Německo - Slovensko 3:1

Konečné pořadí: 1. ČR 3 zápasy/8 bodů (skóre 8:1), 2. Německo 3/7 (7:5), 3. Rakousko 3/3 (6:8), 4. Slovensko 3/0 (3:10).

Tenis

DAUHÁ (Katar) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Kvitová (16-ČR) - Muguruzaová (4-Šp.) 3:6, 6:3, 6:4

Čtyřhra - finále:
Dabrowská, Ostapenková (Kan./Lot.) - Klepačová, Martínezová (8-Slovin./Šp.) 6:3, 6:3
 

ROTTERDAM (Niz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Federer (1-Švýc.) - Dimitrov (2-Bulh.) 6:2, 6:2

Čtyřhra - finále:
Herbert, Mahut (3-Fr.) - Marach, Pavič (2-Rak./Chorv.) 2:6, 6:2, 10:7

BUENOS AIRES (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Thiem (1-Rak.) - Bedene (Slovin.) 6:2, 6:4

Čtyřhra - finále:
Molteni, Zeballos (4-Arg.) - Cabal, Farah (1-Kol.) 6:3, 5:7, 10:3

NEW YORK (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Anderson (1-JAR) - Querrey (2-USA) 4:6, 6:3, 7:6 (7:1).

Čtyřhra - finále:
Mirnyj, Oswald (2-Běl./Rak.) - Koolhof, Sitak (Niz./N. Zél.) 6:4, 4:6, 10:6.

Atletika

ISTANBUL (Tur.) - Halový mítink EAA

Muži - 60 m: 1. Barnes (Tur.) 6,55, 400 m: 1. Butrym (Ukr.) 46,45, 1000 m: 1. Rotich (Bahr.) 2:20,79, 3000 m: 1. Khadiri (Kypr) 7:55,32, dálka: 1. Mazur (Ukr.) 783, koule: 1. Gag (Rum.) 20,60, 2. Pezer (Bos.) 20,60.

Ženy - 60 m: 1. Stujová (Ukr.) 7,27, 400 m: 1. Ryžykovová (Ukr.) 52,97, 1500 m: 1. Gegaová (Alb.) 4:10,36, 60 m př.: 1. Ploticynová (Ukr.) 8,06, výška: 1. Tabašnyková (Ukr.) 192, trojskok: 1. Prokopenková (Rus.) 13,94.

PRAHA - Halové MČR

Muži:
200 m:
1. Maslák (Dukla Praha) 20,90, 2. Jirka (Olymp Praha) 21,10, Šorm (Dukla Praha) 21,15
400 m: 1. Desenský (Sokol Hradec Králové) 47,12, 2. Tesař (Stará Boleslav) 47,18, 3. Šnejdr (Slavia Praha) 47,39
800 m: 1. Mlynář (SSK Vítkovice) 1:52,94, 2. Hodboď (Sokol Hradec Králové) 1:53,33, 3. Vystrk (Univerzita Brno) 1:53,95
1500 m: 1. Holuša 3:48,26, 2. Kubista (oba Dukla Praha) 3:49,47, 3. Kotyza (Univerzita Brno) 3:50,15
Koule: 1. Staněk (Dukla Praha) 21,59, 2. Novák (Olomouc) 19,56, 3. Touš (Hvězda Pardubice) 16,42
Dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 799, 2. Zelinka (USK Praha), 3. Pírek (Univerzita Brno) oba 733

Ženy:
200 m:
1. Symerská (Kroměříž) 23,81, 2. Slaninová 23,96, 3. Vávrová (obě SSK Vítkovice) 24,39
400 m: 1. Hofmanová 53,64, 2. Pírková (obě USK Praha) 53,67, 3. Petržilková (SK Plzeň) 53,77
800 m: 1. Mezuliáníková (Olymp Praha) 2:07,01, 2. Hálová (Zlín) 2:07,89, 3. Vocásková (Dukla Praha) 2:09,25
1500 m: 1. Vrzalová (SSK Vítkovice) 4:19,26, 2. Maršánová (Hvězda Pardubice) 4:33,21, 3. Rašková (Frýdek-Místek) 4:33,41
Trojskok: 1. Májková (USK Praha) 13,26, 2. Buranská (Sokol Kolín) 12,67, 3. Klímová (Olymp Brno) 12,22
Výška: 1. Pejchalová 189, 2. Hrubá (obě USK Praha) 186, 3. Strachová (Olymp Praha) 183
Tyč: 1. Ptáčníková 443, 2. Švábíková 431, 3. Morysková (všechny USK Praha) 416

Lyžování

BEDŘICHOV - Jizerská padesátka, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Muži: 1. Pedersen (Nor./BN Bank) 2:05:27,8, 2. Kardin (Švéd./Santander) -46,2, 3. Nygaard -53,3, 4. Gjerdalen (oba Nor./Santander) -54,0, 5. Östensen (Nor./BN Bank) -2:07,9, 6. Karlsson (Švéd./Lager 157) -2:08,3, ...18. Řezáč (ČR/Silvini Madshus) -5:54,7, 21. Štoček -6:28,4, 24. Ročárek (oba ČR/Vltava Fund Craft) -6:49,9, 31. Pliska (ČR/Silvini Madshus) -8:50,4, 36. Ondrášek -12:02,2, 42. Máka (oba ČR/Vltava Fund Craft) -14:08,2, 43. Sedláček (ČR/Silvini Madshus) -14:21,7, 45. Pšenička (ČR/Vltava Fund Craft) -14:40,9, 50. Kožíšek -17:11,3, 55. Marek -18:55,5, 58. Sedláček (všichni ČR) -20:33,9.
Průběžné pořadí: 1 Gjerdalen 990 b., 2. Pedersen 880, 3. Nygaard 788, ...26. Řezáč 250, 29. Ročárek 219, 34. Šrail (ČR/Bauer Ski) 189, 35. Pliska 188, 38. Ondrášek 182, 45. Štoček 144, 50. Novák (ČR/Vltava Fund Craft) 122, 53. Bauer (ČR/Bauer Ski) 106, 64. Pšenička 81, 73. Sedláček 61, 79. Svoboda (ČR/Silvini Madshus) 50, 97. Máka 24, 102. Janeček (ČR/Silvini Madshus) -11.
Ženy: 1. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) 2:26:47,9, 2. Smutná (ČR/Bauer Ski) -38,8, 3. Lindborgová (Švéd./Serneke) -3:46,8, 4. Heiskanenová (Fin./Trentino Robinson) -6:12,2, 5. Öyreová Slindová (Nor./Koteng) -8:18,3, 6. Melinová (Rus./Russian Marathon) -12:03,8, ...12. Kožíšková (ČR) -15:19,5, 14. Kocumová (ČR/Silvini Madshus) -16:28,5.
Průběžné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 1250, 2. Smutná 985, 3. Korsgrenová (Švéd./Aare) 845, ...13. Bícová (ČR/Vltava Fund Craft) 370, 16. Kocumová 208, 24. Zelenková 136, Schützová (obě ČR/Silvini Madshus) 114.

Basketbal

Liga žen, 18. kolo

Technic Brno - Hradec Králové 63:104 (13:27, 24:53, 40:83)
 

SVITAVY - Final Four Českého poháru mužů

finále: Nymburk - Pardubice 86:65 (28:15, 45:43, 66:55) 
o 3. místo: Svitavy - Děčín 81:65 (22:20, 48:32, 64:47)

Volejbal

Extraliga mužů, 14. kolo

Odolena Voda - Brno 1:3 (-22, 29, -23, -21)

17. 2. 2018

Volejbal

ŠPINDLERŮV MLÝN - Mistrovství ČR ve snowvolejbalu

Muži:
Finále:

R. Kufa, D. Kufa - Pála, Chalupa 3:0 (6, 6, 3)
O 3. místo:
Dumek, Berčík - P. Beneš, Studničný 2:1 (7, -11, 8)

Ženy:
Finále:

A. Dostálová, Knoblochová - Bendíková, Vaňková 3:1 (-9, 8, 7, 6)
O 3. místo:
Lojková, Tučková - Hroníčková, Navio 3:2 (7, -14, -10, 7, 5)

Házená

Extraliga mužů, 16. kolo

Plzeň - Lovosice 23:30 (11:14)
Hranice - Jičín 28:22 (11:9)

Motorismus

ŠVÉDSKO - Švédská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 2:25:13,1, 2. Breen, Martin (Ir., Brit./Citroën C3) -19,8, 3. Mikkelsen, Jäger (Nor./Hyundai i20) -28,3, 4. Lappi, Ferm (Fin./Toyota Yaris) -45,8, 5. Paddon, Marshall (N. Zél., Brit./Hyundai i20) -54,4, 6. Östberg, Eriksen (Nor./Ford Fiesta) -1:15,3.
Průběžné pořadí (po 2 z 13 soutěží): 1. Neuville 41 b., 2. Ogier (Fr./Ford Fiesta) 30, 3. Latvala (Fin./Toyota Yaris) 23, 4. Lappi 23, 5. Tänak (Est./Toyota Yaris) 21, 6. Mikkelsen 21, ...14. Kopecký (ČR/Škoda Fabia R5) 1.
Pořadí týmů: 1. Huyndai 54, 2. Toyota 53, 3. Citroën 46, 4. M-Sport Ford 43.

Cyklistika

PORTUGALSKO - Závod Kolem Algarve

Konečné pořadí po 5. etapě: 1. Kwiatkowski (Pol.) 18:54:11, 2. Thomas (Brit.) -1:31, 3. Van Garderen (USA) -2:16, 4. Mollema (Niz.) -2:22, 5. Jungels (Luc.) -2:33, 6. Rosón (Šp.) -2:49, ...15. Štybar (ČR) -3:31.

ŠPANĚLSKO - Závěr závodu Ruta del Sol

Konečné pořadí po 5. etapě: 1. Wellens (Belg.) 17:41:50, 2. Poels (Niz.) -8, 3. Soler (Šp.) -27, 4. Fuglsang (Dán.), 5. L. Sánchez oba -30, 6. Landa (oba Šp.) -42, ...59. Turek (ČR) -15:17.

Závod Kolem Ománu

Konečné pořadí po 6. etapě: 1. Lucenko (Kaz.) 22:49:50, 2. López (Kol.) -11, 3. G. Izagirre -28, ...28. Hirt (ČR) -7:18.

Florbal

Superliga mužů, 24. kolo

Ústí nad Labem - Sparta Praha 4:5 v prodl. (1:1, 1:1, 2:2 - 0:1)
Chodov - Mladá Boleslav 3:5 (2:1, 1:0, 0:4)
Bulldogs Brno - FBC Česká Lípa 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Golf

PACIFIC PALISADES (USA) - Závěr turnaje Northern Trust Open série PGA Tour

(par 71): 1. Watson 272 (68+70+65+69), 2. Na 274 (68+70+67+69) a Finau 274 (66+71+68+69), 4. Stallings 275 (71+68+68+68) a Cantlay (všichni USA) 275 (66+69+69+71), 6. Hadwin (Kan.) 276 (70+74+66+66), Mickelson (USA) 276 (70+71+67+68) a Smith (Austr.) 276 (72+68+65+71).

MASKAT (Omán) - Turnaj European Tour v Maskatu

par 72: 1. Luiten (Niz.) 272 (72+66+66+68), 2. Wood (Angl.) 274 (70+66+69+69), 3. Guerrier (Fr.) 275 (69+69+66+71).

Veslování

OLOMOUC - Mezinárodní mistrovství ČR ve veslování na trenažéru

Muži: 1. Helešic 5:54,8, 2. Potůček (oba Dukla Praha) 5:55,9, 3. Ouředníček (Slavia Praha) 5:57,5.

Muži lehká váha: 1. Vraštil 6:11,7, 2. Cincibuch 6:16,2, 3. Viktora (všichni Dukla Praha) 6:17,8.

Ženy: 1. Jurková (Slavia Praha) 6:52,0, 2. Žižková (Olomouc) 6:55,9, 3. Hlasová (Dukla Praha) 6:58,2.

Ženy lehká váha: 1. Nováková (Slavia Praha) 7:24,4, 2. Teimerová (Uh. Hradiště) 7:24,6, 3. Nečasová (Slavia Praha) 7:25,4.

Různé

KAZAŇ (Rus.) - Mistrovství Evropy družstev v badmintonu

Muži:
Finále:

Dánsko - Anglie 3:1

Semifinále:
Dánsko - Německo 3:1
Anglie - Francie 3:1

Ženy:
Finále:

Dánsko - Německo 3:1

Semifinále:
Dánsko - Rusko 3:1
Německo - Španělsko 3:2

Najdete na iDNES.cz