Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



18. 2. 2018

PCHJONGČCHANG - Zimní olympijské hry 2018

PCHJONGČCHANG (J. Korea) - Zimní olympijské hry

Kompletní program a výsledky dne

Důležité momenty dne

2:15 Alpské lyžování, muži obří slalom 1. kolo: Forejtek 36., Berndt, Kotzmann, Zabystřan nedojeli - podrobnosti

5:45 Alpské lyžování, muži obří slalom, 2. kolo: Forejtek
7:15 Běh na lyžích, muži štafeta 4 x 10 km: Razým, Jakš, Knop, Novák
8:40 Hokej, skupina A: Česko - Švýcarsko
12:05 Boby, muži dvojboby - 1. jízda: Dvořák - Nosek, Vrba - Havlín
12:15 Biatlon, muži masový závod 15 km: Krčmář, Moravec
12:56 Rychlobruslení, ženy 500 m: Erbanová
13:30 Boby, muži dvojboby - 2. jízda: Dvořák - Nosek, Vrba - Havlín

Fotbal

První liga, 17. kolo

16:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
18:00 Sparta Praha - Slovan Liberec

Německá liga, 23. kolo

15:30 Augsburg - Stuttgart
18:00 Mönchengladbach - Dortmund

Španělská liga, 24. kolo

12:00 San Sebastian - Levante
16:15 Atlético Madrid - Bilbao
18:30 Espaňol Barcelona - Villarreal
20:45 Betis Sevilla - Real Madrid

Italská liga, 25. kolo

12:30 FC Turín - Juventus Turín
15:00 Benevento - Crotone
Boloňa - Sassuolo
Neapol - Spal Ferrara
18:00 Bergamo - Fiorentina
20:45 AC Milán - Sampdoria Janov

Francouzská liga, 26. kolo

15:00 Nice - Nantes
17:00 Lille - Lyon
21:00 Marseille - Bordeaux

Slovenská liga, 20. kolo

14:00 Michalovce - Slovan Bratislava
Prešov - Podbrezová
Nitra - Trenčín
Žilina - Ružomberok
Senica - Dunajská Streda

Druhá anglická liga, 32. kolo

13:00 Norwich - Ipswich
17:30 Leeds - Bristol

Druhá německá liga, 23. kolo

13:30 Braunschweig - Union Berlín
Norimberk - Duisburg
Drážďany - Regensburg

Skotská liga, 27. kolo

15:15 Hamilton - Glasgow Rangers
16:00 Celtic Glasgow - St. Johnstone

Belgická liga, 27. kolo

14:30 Gent - Mechelen
18:00 Charleroi - Standard Lutych
20:00 Mouscron - Waasland-Beveren

Dánská liga, 21. kolo

12:00 Helsingör - Horsens
14:00 Randers - Hobro
16:00 Midtjylland - FC Kodaň
18:00 Aalborg - Bröndby

Nizozemská liga, 24. kolo

12:30 Roda Kerkrade - Utrecht
14:30 Feyenoord Rotterdam - Almelo
Twente Enschede - Sparta Rotterdam
16:45 Zwolle - Ajax Amsterodam

Polská liga, 23. kolo

15:30 Gdaňsk - Gliwice
18:00 Poznaň - Štětín

Rakouská liga, 23. kolo

16:30 Salcburk - St. Pölten

Švýcarská liga, 22. kolo

16:00 Sion - Lausanne
FC Curych - Lucern
Young Boys Bern - Thun

Turecká liga, 22. kolo

11:30 Bursaspor - Malatyaspor
Karabükspor - Akhisar Belediyespor
14:00 Trabzonspor - Basaksehir
17:00 Kasimpasa - Galatasaray

Portugalská liga, 23. kolo

17:00 Setúbal - Pacos Ferreira
Moreirense - Chaves
19:00 FC Porto - Rio Ave
21:15 Guimaraes - Braga

Hokej

První liga, 50. kolo

17:00 Přerov - Slavia Praha

NHL

Buffalo - Los Angeles 2:4 (0:1, 0:3, 2:0)
Minnesota - Anaheim 2:3 po sam. nájezdech (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Ottawa - New York Rangers 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)

Arizona - Edmonton
Vegas - Montreal
Calgary - Florida
Pittsburgh - Toronto
Nashville - Detroit
Chicago - Washington
Vancouver - Boston
Tampa Bay - New Jersey

PLYMOUTH (USA) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

01:00 USA - Finsko

DAVOS (Švýc.) - Přípravný turnaj Hockey Summit

16:00 HC Davos - HC Oceláři Třinec

KATOVICE (Pol.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

15:30 Itálie - Kazachstán
19:15 Polsko - Maďarsko

JÄRVENPÄÄ (Fin.) - Turnaj pěti zemí do 17 let

13:00 Finsko - Švédsko
16:00 ČR - USA

HRADEC KRÁLOVÉ - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

12:30 Finsko - Švýcarsko
16:00 ČR - Německo

KLAGENFURT (Rak.) - Turnaj čtyř zemí žen

11:30 Německo - Slovensko
14:15 Rakousko - ČR

Tenis

DAUHÁ (Katar) - Turnaj žen

ROTTERDAM - Turnaj mužů

BUENOS AIRES (Arg.) - Turnaj mužů

NEW YORK (USA) - Turnaj mužů

Atletika

ISTANBUL (Tur.) - Halový mítink EAA

PRAHA - Halové MČR

11.00

Lyžování

BEDŘICHOV - Jizerská padesátka, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

9.30 50 km klasicky

Basketbal

Liga žen, 18. kolo

17:00 Technic Brno - Hradec Králové
 

SVITAVY - Final Four Českého poháru mužů

14:00 o 3. místo
17:30 finále

Volejbal

Extraliga mužů, 14. kolo

17:00 Odolena Voda - Brno

17. 2. 2018

Volejbal

ŠPINDLERŮV MLÝN - Mistrovství ČR ve snowvolejbalu

Muži:
Finále:

R. Kufa, D. Kufa - Pála, Chalupa 3:0 (6, 6, 3)
O 3. místo:
Dumek, Berčík - P. Beneš, Studničný 2:1 (7, -11, 8)

Ženy:
Finále:

A. Dostálová, Knoblochová - Bendíková, Vaňková 3:1 (-9, 8, 7, 6)
O 3. místo:
Lojková, Tučková - Hroníčková, Navio 3:2 (7, -14, -10, 7, 5)

Házená

Extraliga mužů, 16. kolo

10:30 Hranice - Jičín
Plzeň - Lovosice

Motorismus

ŠVÉDSKO - Švédská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Cyklistika

ŠPANĚLSKO - Závěr závodu Ruta del Sol

Florbal

Superliga mužů, 24. kolo

17:00 Ústí nad Labem - Sparta Praha
Chodov - Mladá Boleslav
Bulldogs Brno - FBC Česká Lípa

Golf

PACIFIC PALISADES (USA) - Závěr turnaje Northern Trust Open série PGA Tour

dotace 7,2 mil. USD

Šerm

VANCOUVER (Kan.) - SP v šermu kordem

Veslování

OLOMOUC - Mezinárodní mistrovství ČR ve veslování na trenažéru

Různé

KAZAŇ (Rus.) - Mistrovství Evropy družstev v badmintonu

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze