Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



Druhá liga, 8. kolo

Žižkov - Sokolov 1:2 (0:2)
České Budějovice - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)

ČFL, 6. kolo

Převýšov - Benátky nad Jizerou 3:2 (2:1)
Nymburk - Dobrovice 1:3 (0:1)
Zápy - Loko Vltavín 2:0 (2:0)

MSFL, 7. kolo

Uničov - HFK Olomouc 3:1 (1:0)
Valašské Meziříčí - Velké Meziříčí 1:3 (1:1)

Divize

Divize A, 6. kolo:
Jankov - Karlovy Vary 0:2 (0:1)
Klatovy - Hořovicko 4:2 (1:1)
Rakovník - Mariánské Lázně 2:2 (0:2), pen. 5:4
Sedlčany - Malše Roudné 3:4 (1:2)

Divize C, 6. kolo:
Admira Praha - Mšeno-Jablonec n. N. 1:3 (0:1)
Kolín - Živanice 1:2 (1:1)
Dvůr Králové - Trutnov 0:1 (0:0)

Divize D, 7. kolo:
Rosice - Tišnov 0:2 (0:2)
Stará Říše - Velká Bíteš 0:2 (0:1)
Tasovice - Třebíč 3:3 (0:2)
Ždírec nad Doubravou - Polná 1:1 (0:0)

Divize E, 7. kolo:
Brumov - Jeseník 1:2 (1:0)
Havířov - Ústí u Hranic 2:2 (1:1)
Bohumín - Opava B 0:0.

Anglická liga, 5. kolo

Chelsea - Arsenal 0:0
Manchester United - Everton 4:0

Německá liga, 4. kolo

Hoffenheim - Hertha Berlín 1:1
Leverkusen - Freiburg 4:0
Dortmund - Kolín nad Rýnem 5:0

Španělská liga, 4. kolo

Alavés - Villarreal 0:3
Girona - FC Sevilla 0:1
Las Palmas - Bilbao 1:0
San Sebastian - Real Madrid 1:3

Italská liga, 4. kolo

Sassuolo - Juventus Turín 1:3
AC Milán - Udine 2:1
FC Turín - Sampdoria Janov 2:2
Neapol - Benevento 6:0
Spal Ferrara - Cagliari 0:2
Chievo - Bergamo 1:1
Janov - Lazio Řím 2:3

Francouzská liga, 6. kolo

Amiens - Marseille 0:2
Angers - Mety 0:1
Rennes - Nice 0:1
Paris St. Germain - Lyon 2:0

Slovenská liga, 8. kolo

Zlaté Moravce - Dunajská Streda 2:3

Druhá německá liga, 6. kolo

13:30 Darmstadt - Bielefeld
Regensburg - Drážďany
Bochum - Heidenheim
Fürth - Düsseldorf

Belgická liga, 7. kolo

Waregem - Mouscron 2:1
Ostende - Gent 0:2
Eupen - Standard Lutych 1:1

Dánská liga, 9. kolo

Midtjylland - Hobro 5:1
Helsingör - FC Kodaň 0:4
Bröndby Kodaň - Aalborg 0:0

Nizozemská liga, 5. kolo

Haag - Ajax Amsterdam 1:1
Twente Enschede - Utrecht 4:0
PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 1:0

Polská liga, 9. kolo

Nový Sadec - Nieciecza 1:0
Legia Varšava - Cracovia Krakov 1:0

Rakouská liga, 8. kolo

Mattersburg - Salcburk 1:2
Austria Vídeň - St. Pölten 5:1

Turecká liga, 5. kolo

Basaksehir - Trabzonspor 2:2
Osmanlispor - Sivasspor 2:4
Alanyaspor - Fenerbahce 1:4
Göztepe - Genclerbirligi 3:2

Portugalská liga, 6. kolo

Belenenses - Estoril 2:1
Rio Ave - FC Porto 1:2
Braga - Guimaraes 2:1

Ruská liga, 10. kolo

Chabarovsk - Groznyj 2:2
Tosno - Spartak Moskva 2:2
Kazaň - Jekatěrinburg 0:1

Hokej

Extraliga, 5. kolo

Jihlava - Zlín 3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
Vítkovice - Pardubice 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Plzeň - Sparta 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
Kometa - Chomutov 2:3 po sam. nájezdech (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
Hradec Králové - Třinec 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Litvínov - Olomouc 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Kontinentální liga

Vladivostok - Viťaz Podolsk 3:4 v prodl.
Astana - Novosibirsk 0:4
Omsk - Chanty-Mansijsk 3:2 v prodl.
Dinamo Minsk - Magnitogorsk 5:3
Dynamo Moskva - Jekatěrinburg 0:1
Jaroslavl - Togliatti 2:1
Petrohrad - Čeljabinsk 5:0

Příprava před NHL

Los Angeles - Vancouver 3:4 v prodl. (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
New York Islanders - Philadelphia 3:2 v prodl. (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)

Liga EBEL, 4. kolo

Székesfehérvár - Znojmo 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Salcburk - Klagenfurt 6:3
Dornbirn - Záhřeb 3:4
Linec - Villach 5:6
Bolzano - Vídeň 1:3

Slovenská liga

Liptovský Mikuláš - Zvolen 0:3
Nitra - Detva 5:2 
Banská Bystrica - Košice 2:1
Poprad - Nové Zámky 3:1
Žilina - Trenčín 0:3

Německá liga, 4. kolo

Eisbären Berlín - Straubing 3:1
Schwenningen - Krefeld 5:1
Kolín nad Rýnem - Norimberk 2:3
Wolfsburg - Mnichov 4:3 v prodl.
Düsseldorf - Mannheim 4:3 po sam. nájezdech
Bremerhaven - Iserlohn 1:2
Ingolstadt - Augsburg 4:2

Tenis

Davis Cup - semifinále

Francie - Srbsko 3:1 po třetí dvouhře
Tsonga - Lajovič 2:6, 6:2, 7:6 (7:5), 6:2

Belgie - Austrálie 3:2
Goffin - Kyrgios 6:7 (4:7), 6:4, 6:4, 6:4
Darcis - Thompson 6:4, 7:5, 6:2

Davis Cup - baráž, závěrečné dvouhry

Nizozemsko - Česko 3:2
Haase - Veselý 6:1, 1:6, 6:3, 6:4
De Bakker - Rosol 3:6, 6:4, 6:4, 6:4

Kazachstán - Argentina 3:2
Kukuškin - Schwartzman 6:4, 6:4, 7:6 (7:2)
Popko - Pella bez boje pro Pellu.

Portugalsko - Německo 2:3
J. Sousa - Struff 0:6, 7:6 (7:3), 6:3, 6:7 (6:8), 4:6
Domingues - Hanfmann 6:3, 7:6 (10:8)

Švýcarsko - Bělorusko 3:2
Laaksonen - Žyrmont 6:2, 6:2, 5:7, 6:2
Chiudinelli - Šila 6:4, 6:3, 6:4

Maďarsko - Rusko 3:1
Fucsovics - Chačanov 7:5, 6:4, 6:4
závěrečná dvouhra Balázs - Rubljov se nehrála

Kolumbie - Chorvatsko 1:4
Giraldo - Čilič 3:6, 4:6, 4:6
A. González - Galovič 4:6, 6:2, 2:6

Kanada - Indie 3:1 po třetí dvouhře
Nestor, Pospisil - Bopanna, Radža 7:5, 7:5, 5:7, 6:3
Shapovalov - Ramanathan 6:3, 7:6 (7:1), 6:3.

Japonsko - Brazílie 3:1
McLachlan, Učijama - Melo, Soares 6:7 (2:7), 4:6, 2:6
Sugita - Monteiro 6:3, 6:2, 6:3

Kanada - Indie 3:2
Schnur - Bhambri 4:6, 6:4, 4:6

TOKIO (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Dijasová (Kaz.) - Katóová (Jap.) 6:2, 7:5

QUÉBEC (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Van Uytvancková (7-Belg.) - Babosová (3-Maď.) 5:7, 6:4, 6:1.

Čtyřhra - finále:
Hlaváčková, Babosová (1-ČR/Maď.) - Andreescuová, Branstineová (Kan.) 6:3, 6:1

Atletika

TALENCE (Fr.) - vícebojařský mítink

Desetiboj: 1. Warner (Kan.) 8252 (100 m: 10,52 - dálka: 760 - koule: 14,07 - výška: 202 - 400 m: 48,53 - 110 m př.: 13,81 - disk: 42,70 - tyč: 465 - oštěp: 56,45 - 1500 m: 4:40,87), 2. Kazmirek (Něm.) 8020, 3. Kasjanov (Ukr.) 8016, 4. Helcelet (ČR) 7949 (11,18 - 684 - 14,67 - 199 - 49,41 - 14,51 - 44,04 - 465 - 65,62 - 4:42,84).

Sedmiboj: 1. Vetterová (Niz.) 6363 (100 m př.: 13,60 - výška: 173 - koule: 14,86 - 200 m: 24,21 - dálka: 618 - oštěp: 52,49 - 800 m: 2:20,99), 2. Kriszanová 6282, 3. Rodríguezová (Kuba) 6126, 4. Klučinová (ČR) 6028 (14,22 - 185 - 13,99 - 25,16 - 591 - 42,47 - 2:18,96).

Basketbal

ISTANBUL - mistrovství Evropy mužů

Finále:
Slovinsko - Srbsko 93:85 (20:22, 56:47, 71:67)

O 3. místo:
Španělsko - Rusko 93:85 (21:13, 45:28, 66:55)

Volejbal

SLOVINSKO - Mistrovství světa žen do 23 let

Finále:
Turecko - Slovinsko 4:0 (12, 11, 13, 8)

O 3. místo:
Bulharsko - Dominikánská rep. 4:2 (-12, 8, 11, -16, 11, 9).

Házená

Extraliga mužů, 2. kolo

Hranice - Karviná 33:28 (16:13)

MOL liga žen, 3. kolo

Bánovce nad Bebravou - Poruba 21:27 (13:15)

PRAHA - odveta 1. kola Poháru EHF žen

Slavia Praha - BelAZ Minsk 24:24 (11:13), první zápas 24:25, postoupil Minsk.

Motorismus

SINGAPUR - Velká cena Singapuru, závod mistrovství světa vozů formule 1

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 2:03:23,543 (prům. rychlost 142,913 km/h), 2. Ricciardo (Austr./Red Bull) -4,507, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -8,800, 4. Sainz (Šp./Toro Rosso) -22,822, 5. Pérez (Mex./Force India) -25,359, 6. Palmer (Brit./Renault) -27,259, 7. Vandoorne (Belg./McLaren) -30,388, 8. Stroll (Kan./Williams) -41,696, 9. Grosjean (Fr./Haas) -43,282, 10. Ocon (Fr./Force India) -44,795.

Průběžné pořadí MS (po 14 z 20 závodů): 1. Hamilton 263, 2. Vettel (Něm./Ferrari) 235, 3. Bottas 212, 4. Ricciardo 162, 5. Räikkönen (Fin./Ferrari) 138, 6. Verstappen (Niz./Red Bull) 68, 7. Pérez 68, 8. Ocon 56, 9. Sainz 48, 10. Hülkenberg (Něm./Renault) 34.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 475, 2. Ferrari 373, 3. Red Bull 230, 4. Force India 124, 5. Williams 59, 6. Toro Rosso 52, 7. Renault 42, 8. Haas 37, 9. McLaren 17, 10. Sauber 5.

ALGARVE (Portug.) - závod mistrovství světa superbiků

Druhý závod: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 34:40,917, 2. Van der Mark (Niz./Yamaha) -5,834, 3. Melandri (It./Ducati) -9,201, ...11. Ježek (ČR/Kawasaki) -51,944.

Průběžné pořadí MS (po 20 z 26 závodů): 1. Rea 431, 2. Sykes (Brit./Kawasaki) 311, 3. Davies (Brit./Ducati) 296, ...22. Ježek 17.

HEUSDEN-ZOLDER (Belg.) - závod mistrovství Evropy tahačů

3. jízda: 1. Lacko (ČR/Buggyra) 23:53,358, 2. Hahn (Něm./Iveco) - 3,896, 3. Albacete (Šp./MAN) -6,720, ...7. Vršecký (ČR/Buggyra) -20,805.
4. jízda: 1. Kursim (Něm./Mercedes) 24:51,434, 2. Vršecký -8,467, 3. Kiss (Maď./Mercedes) -9,754, 4. Lacko -9,923.
Průběžné pořadí ME: 1. Lacko 311, 2. Hahn 258, 3. Kiss 246, ...8. Vršecký 95, 22. Vojtíšek (ČR/MAN) 2.

VRANOV U BRNA - Závěrečný závod MČR v motokrosu

MX1:
1. jízda:
1. Wysocki (Pol./KTM) 36:34,580, 2. Michek (KTM) -1,230, 3. Sukup (Kawasaki) -4,430.
2. jízda byla zrušena kvůli nesjízdné trati.
Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. Michek 351, 2. Bartoš (KTM) 255, 3. Šimko (SR/Suzuki) 249.

MX2:
1. jízda:
1. Krč (KTM) 35:45,998, 2. Jaulin (Fr./KTM) -8,022, 3. Šikyňa (SR/KTM) -49,493.
2. jízda byla zrušena kvůli nesjízdné trati.
Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. Szvoboda (Maď./KTM) 345, 2. Jaulin 294, 3. Šikyňa 228.

Cyklistika

BERGEN (Nor.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Časovka družstev
Muži (42,5 km):
1. Sunweb (Dumoulin, Kämna, Kelderman, Kragh Andersen, Matthews, Oomen) 47:50, 2. BMC (Dennis, Dillier, Küng, Oss, Scotson, Van Garderen) -8, 3. Sky (Doull, Froome, Kirijenko, Kwiatkowski, Moscon, Thomas) -22, 4. Quick-Step Floors -35, 5. Orica-Scott -1:03, 6. Movistar -1:19, ...10. Bora-Hansgrohe (m.j. J. Bárta) -1:55.

Ženy (42,5 km): 1. Sunweb (Brandová, Kirchmannová, Mackaijová, Riveraová, Stultiensová, Van Dijková) 55:42, 2. Boels Dolmans -12, 3. Cervélo-Bigla -28.

IOWA CITY (USA) - Úvodní závod Světového poháru v cyklokrosu

Muži: 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:06:28, 2. Sweeck -43, 3. Hermans -44, 4. Pauwels (všichni Belg.) -54, 5. Van der Haar (Niz.) -58, 6. M. Vanthourenhout (Belg.) -1:28, ...9. Boroš (ČR) -1:46.

Ženy: 1. Nash (ČR) 47:27, 2. Keoughová (USA) -12, 3. Cantová (Belg.) -30, 4. De Boerová -31, 5. Kaptheijnsová (obě Niz.) -34, 6. Maniová (Fr.) -36.

Florbal

Superliga mužů

2. kolo:
Liberec - Střešovice 5:6 v prodl. (2:1, 2:1, 1:3 - 0:1)

3. kolo:
Bohemians - Chodov 2:4 (1:1, 0:0, 1:3) - hráno na Štvanici pod širým nebem
Pardubice - Česká Lípa 7:5 (3:2, 3:3, 1:0)
Sparta Praha - Znojmo 9:5 (1:1, 3:2, 5:2)

Extraliga žen

1. kolo: 
Liberec - Střešovice 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

2. kolo: 
Bohemians - Chodov 3:6 (1:2, 1:1, 1:3) - hráno na Štvanici pod širým nebem
Jičín - Ostrava 4:10 (1:2, 2:3, 1:5)
Vítkovice - Olomouc 16:0 (3:0, 7:0, 6:0)
Panthers Praha - Vinohrady 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)

Dostihy

PRAHA - rovinový mítink

Velká cena Conseq, rovinový dostih (tříletí a starší koně, 1 800 m): 1. Bukhari (ž. Koplík, tr. Wroblewski, stáj TVD), 2. Private Ryan, 3. Fantasticadventure. Čas: 1:52,87. Výrok: tuhý boj kr. hlava -1 1/2 - krk.

Další dostihy:
I.
Carmella (ž. Foret) - Samanda Mandura - Sicilian Rock
II. Viktorie Vally (ž. Verner) - Lakar - Raylene
III. Pardonie (ž. Korečková) - Monte Christo - Lady Hortenzie
IV. Tiggy Blue (ž. Verner) - Tropical Bond - Finále
V. Vossolie (Andrésová) - Kissi Sturm - Winner Stars
VII. Honey Bunny (žk. Laubeová) - Wimbledon - She Daisy
VIII. Artorius (ž. Hlubučková) - Taurus - Zlomek

Golf

EVIAN-LES-BAINS (Fr.) - Major žen Evian Championship

(par 71): 1. Nordqvistová (Švéd.) 204 (66+72+66) v rozstřelu na první jamce, 2. Altomareová (USA) 204 (70+68+66), 3. Koová (N. Zél.) 205 (68+68+69), Kirková (Austr.) 205 (66+69+70), Jutanugarnová (Thaj.) 205 (65+68+72), 6. Kim Si-jong (Korea) 206 (70+68+68), Feng Šan-šan (Čína) 206 (69+68+69), ...88. Spilková (ČR) neprošla cutem (73+75)

SPIJK (Niz.) - turnaj Dutch Open, součást série European Tour

(par 71): 1. Wattel (Fr.) 269 (69+67+64+69), 2. Connelly (Kan.) 270 (71+67+66+66), 3. Walters 271 (72+67+65+67), Coetzee (oba JAR) 271 (69+67+68+67), Westwood 271 (70+65+67+69), Pepperell (oba Angl.) 271 (69+68+69+65), Heisele (Něm.) 271 (66+68+68+69) a Stalter (Fr.) 271 (65+67+69+70).

Stolní tenis

LUCEMBURK (Lucembursko) - Mistrovství Evropy družstev

Muži:
Finále:
Německo - Portugalsko 3:0
Boll - Freitas 3:2 (-9, 7, -13, 5, 10)
Ovtcharov - Apolonia 3:0 (6, 7, 9)
Franziska - Monteiro 3:1 (-10, 9, 6, 5)

Ženy:
Finále:

Rumunsko - Německo 3:2
Samaraová - Han Ying 3:2 (-9, 10, -9, 8, 7)
Dodeanová-Monteirová - Shan Xiaona 0:3 (-6, -6, -7)
Szöcsová - Mittelhamová 3:1 (5, 5, -6, 6)
Samaraová - Shan Xiaona 1:3 (-8, -9, 15, -3)
Dodeanová-Monteirová - Han Ying 3:1 (4, 8, -4, 10)

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze