Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



17. 5. 2018

Fotbal

Baráž o německou ligu, 1. zápas

Wolfsburg - Kiel 3:1

NHL, finále Západní konference

3. zápas:
Vegas - Winnipeg 4:2 (stav série 2:1)

Tenis

ŘÍM (It.) - Turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - 3. kolo:
Fognini (It.) - Gojowczyk (Něm.) 6:4, 6:4
A. Zverev (2-Něm.) - Edmund (Brit.) 7:5, 7:6 (13:11)
Djokovič (11-Srb.) - Ramos (Šp.) 6:1, 7:5
Nišikori (Jap.) - Kohlschreiber (Něm.) 6:1, 6:2
Nadal (1-Šp.) - Shapovalov (Kan.) 6:4, 6:1
Čilič (4-Chorv.) - Paire (Fr.) 6:3, 6:4
Goffin (9-Belg.) - Del Potro (5-Arg.) 6:2, 4:5 skreč
Carreňo (10-Šp.) - Bedene (Slovin.) 6:4, 6:7 (3:7), 6:2

Ženy
Dvouhra - 3. kolo:
Halepová (1-Rum.) - Keysová (13-USA) bez boje
Svitolinová (4-Ukr.) - Kasatkinová (14-Rus.) 0:6, 6:3, 6:2
Ostapenková (5-Lot.) - Kontaová (Brit.) 2:6, 6:3, 6:4
Garciaová (7-Šp.) - Stephensová (9-USA) 6:1, 7:6 (9:7)
Šarapovová (Rus.) - Gavrilovová (Austr.) 6:3, 6:4
Wozniacká (2-Dán.) - Sevastovová (15-Lot.) 6:2, 5:7, 6:3.
Čtyřhra - 2. kolo:
Bartyová, Schuursová (8-Austr./Niz.) - Kudrjavcevová, Voráčová (Rus./ČR) 4:6, 6:4, 10:2

Basketbal

NBA, finále Západní konference

2. zápas:
Houston - Golden State 127:105, stav série: 1:1

Volejbal

ITAPEMA (Braz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Muži - skupina D:
Perušič, Schweiner (13-ČR) - Capogrosso, Azaad (20-Arg.) 2:1 (-20, 30, 11)
Perušič, Schweiner - Šmedinš, Samoilovs (4-Lot.) 2:1 (-17, 13, 12).
Perušič se Schweinerem vyhráli skupinu a postoupili přímo do 2. kola play off.
Ženy - skupina D:
Kolocová, Kvapilová (13-ČR) - Lehtonenová, Ahtiainenová (20-Fin.) 2:1 (14, -14, 9)
Štrbová, Dubovcová (29-SR) - Hermannová, Sluková (4-ČR) 2:1 (-20, 15, 12)
Kolocová, Kvapilová - Štrbová, Dubovcová 2:0 (16, 14).

Kolocová s Kvapilovou vyhrály skupinu a postoupily přímo do 2. kola play off.

Motorismus

Portugalská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Po 1. rychlostní zkoušce: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 2:34,3, 2. Suninen, Markulla (Fin./Ford Fiesta) -0,4, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Ford Fiesta) -0,4, 4. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -1,4, 5. Meeke, Nagle (Brit., Ir./Citroën C3) -1,4, 6. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -1,5.

Cyklistika

Silniční etapový závod Giro d'Italia

12. etapa (Osimo - Imola, 214 km):
1. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe) 4:49:34, 2. Van Poppel (Niz./LottoNL-Jumbo), 3. Bonifazio (It./Bahrajn-Merida), 4. Planckaert (Belg./Kaťuša-Alpecin), 5. Roelandts (Belg./BMC), 6. Mörköv (Dán./Quick-Step), 7. Belletti (It./Androni), 8. Venturini (Fr./AG2R), 9. Sénéchal (Fr./Quick-Step), 10. Battaglin (It./LottoNL-Jumbo) všichni stejný čas, ...53. Kreuziger (ČR/Mitchelton-Scott) -1:02, 62. Štybar (ČR/Quick-Step) -1:37, 142. Hirt (ČR/Astana) -8:50.
Průběžné pořadí: 1. S. Yates (Brit./Michelton-Scott) 51:57:55, 2. Dumoulin (Niz./Sunweb) -47, 3. Pinot (Fr./Groupama-FDJ) -1:04, 4. Pozzovivo (It./Bahrajn-Merida) -1:18, 5. Carapaz (Ekv./Movistar) -1:56, 6. Bennett (N. Zél./LottoNL-Jumbo) -2:09, 7. Dennis (Austr./BMC) -2:36, 8. Bilbao (Šp./Astana) -2:54, 9. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) -2:55, 10. Aru (It./SAE Team Emirates) -3:10, ...47. Kreuziger -44:30, 62. Hirt -56:02, 100. Štybar -1:39:17.

Silniční etapový závod Kolem Kalifornie

4. etapa (časovka 34,7 km): 1. Van Garderen (USA/BMC) 40:47, 2. Bevin (N. Zél./BMC) -7, 3. Geoghegan Hart (Brit./Sky) -32, 4. Craddock (USA/EF-Drapac Cannondale) -46, 5. Ganna (It./SAE Team Emirates) -49, 6. Bjerg (Dán./Hagens Berman Axeon) -53.

Průběžné pořadí: 1. Van Garderen 12:10:55, 2. Bernal (Kol./Sky) -23, 3. Martínez (Kol./EF-Drapac Cannondale) -37, 4. Geoghegan Hart -52, 5. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -1:07, 6. Majka (Pol./Bora-Hansgrohe) -1:29.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze