Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



17. 2. 2018

PCHJONGČCHANG - Zimní olympijské hry 2018

PCHJONGČCHANG (J. Korea) - Zimní olympijské hry

Kompletní program a výsledky dne

Důležité momenty dne

Krasobruslení, muži jednotlivci: 9. Březina - podrobnosti
Alpské lyžování, ženy superobří slalom: ZLATO Ledecká, 33. Pauláthová - podrobnosti
Hokej: Kanada - Česko 2:3 po samostatných nájezdech
Běh na lyžích, ženy štafeta 4 x 5 km: 11. Beroušková, Grohová, Nováková, Havlíčková - podrobnosti
Rychlobruslení na krátké dráze, ženy 1500 m - kvalifikace: Sejpalová - nepostoupila, podrobnosti
Biatlon, masový závod 12,5 km: 14. Vítková, 18. Davidová - podrobnosti
Skoky na lyžích, muži velký můstek - finále: 25. Koudelka, 29. Kožíšek - podrobnosti

Fotbal

První liga, 17. kolo

Jablonec - Teplice 2:1 (1:1)
Mladá Boleslav - Karviná 0:1 (0:0)
Ostrava - Slovácko 1:2 (0:1)
Zlín - Dukla 1:1 (0:0)
Jihlava - Slavia 1:0 (1:0)
Bohemians - Brno 1:0 (0:0)

Německá liga, 23. kolo

Freiburg - Brémy 1:0
Hamburk - Leverkusen 1:2
Kolín nad Rýnem - Hannover 1:1
Wolfsburg - Bayern Mnichov 1:2
Schalke - Hoffenheim 2:1

Španělská liga, 24. kolo

Las Palmas - FC Sevilla 1:2
Eibar - Barcelona 0:2
Alavés - La Coruňa 1:0
Málaga - Valencie 1:2

Italská liga, 25. kolo

Udine - AS Řím 0:2
Chievo - Cagliari 2:1
FC Janov - Inter Milán 2:0

Francouzská liga, 26. kolo

Paris St. Germain - Štrasburk 5:2
Amiens - Toulouse 0:0
Angers - St. Etienne 0:1
Caen - Rennes 2:2
Montpellier - Guingamp 1:1
Troyes - Mety 1:0

Anglický pohár, osmifinále

Huddersfield - Manchester United 0:2
Sheffield Wednesday - Swansea 0:0
Brighton and Howe Albion - Coventry 3:1
West Bromwich Albion - Southampton 1:2

Slovenská liga, 20. kolo

Zlaté Moravce - Trnava 1:4

Druhá anglická liga, 32. kolo

Birmingham - Millwall 0:1
Burton - Nottingham 0:0
Cardiff - Middlesbrough 1:0
Fulham - Aston Villa 2:0
Preston - Wolverhampton 1:1
QPR - Bolton 2:0
Sunderland - Brentford 0:2

Druhá německá liga, 23. kolo

Bielefeld - Darmstadt 2:0
Düsseldorf - Fürth 1:1
Ingolstadt - St. Pauli 0:1
Kiel - Aue 2:2

Skotská liga, 27. kolo

Ross County - Hearts 1:1
Hibernian - Aberdeen 2:0
Motherwell - Kilmarnock 0:1
Partick Thistle - FC Dundee 1:2

Belgická liga, 27. kolo

Antverpy - Ostende 0:0
Lokeren - Kortrijk 0:1
Waregem - Eupen 3:2
FC Bruggy - Genk 2:2

Dánská liga, 21. kolo

Silkeborg - Lyngby 1:1

Nizozemská liga, 24. kolo

Arnhem - Excelsior Rotterdam 1:2
Breda - Alkmaar 1:3
PSV Eindhoven - Heerenveen 2:2
Haag - Tilburg 2:1

Polská liga, 23. kolo

Plock - Zaglebie Lubin 2:0
Bialystok - Cracovia Krakov 1:0
Wisla Krakov - Gdyně 3:2

Rakouská liga, 23. kolo

Wolfsberg - Mödling 1:3
Linec - Altach 2:0
Mattersburg - Austria Vídeň 2:1
Rapid Vídeň - Sturm Štýrský Hradec 1:1

Švýcarská liga, 22. kolo

Basilej - St. Gallen 0:2
Lugano - Grasshopper Curych 1:0

Turecká liga, 22. kolo

Antalyaspor - Kayserispor 2:1
Sivasspor - Osmanlispor 3:2
Fenerbahce - Alanyaspor 3:0

Portugalská liga, 23. kolo

Aves - Marítimo 0:0
Benfica Lisabon - Boavista Porto 4:0
Estoril - Belenenses 0:2

Hokej

BRATISLAVA (Sloven.) - Utkání hvězd české a slovenské extraligy, EBEL a neměcké DEL

Výběr české extraligy - Výběr EBEL 3:5 (2:2, 1:3)
Výběr slovenské extraligy - Výběr německé DEL 7:4 (4:0, 3:4)
Výběr české extraligy - Výběr německé DEL 7:6 (4:2, 3:4)
Výběr slovenské extraligy - Výběr EBEL 6:2 (2:1, 4:1)
Výběr EBEL - Výběr německé DEL 6:8 (3:4, 3:4)
Výběr slovenské extraligy - Výběr české extraligy 4:4 (2:3, 2:1)

První liga, 50. kolo

Kladno - Havířov 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Karlovy Vary - České Budějovice 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Ústí nad Labem - Prostějov 4:2 (0:0, 1:0, 3:1)
Benátky nad Jizerou - Litoměřice 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
Třebíč - Kadaň 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Vsetín - Frýdek-Místek 2:1 po nájezdech (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)

Druhá liga

Skupina Východ, 46. kolo:
Kopřivnice - Valašské Meziříčí 7:2 (3:2, 3:0, 1:0)
Poruba - Opava 16:1 (4:1, 4:0, 8:0)
Šumperk - Hodonín 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)

Skupina Západ, 41. kolo:
Dvůr Králové n. L. - Letci Letňany 3:2 v prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
Řisuty - Jablonec nad Nisou 4:5 (1:0, 0:1, 3:4)
Děčín - Kobra Praha 7:6 v prodl. (1:3, 3:2, 2:1 - 1:0)
Trutnov - Vrchlabí 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Skupina Střed, 34. kolo:
Tábor - Žďár nad Sázavou 4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
Havlíčkův Brod - Nymburk 4:3 v prodl. (1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)
Moravské Budějovice - Kolín 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
Písek - Pelhřimov 7:5 (5:1, 1:1, 1:3)
DS České Budějovice - Klatovy 3:2 v prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0).

NHL

Columbus - Philadelphia 1:2 po prodl.
Carolina - NY Islanders 0:3
Winnipeg - Colorado 6:1
Dallas - St. Louis 2:1

Finská liga

Kouvola - Ilves Tampere 2:3
IFK Helsinky - Hämeenlinna 3:1
Jyväskylä - Jukurit Mikkeli 4:1
Kärpät Oulu - SaiPa Lappeenranta 3:4 po nájezdech
Pelicans Lahti - Ässät Pori 4:3 po nájezdech
TPS Turku - Lukko Rauma 4:1
KalPa Kuopio - Sport Vaasa 5:1

PLYMOUTH (USA) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

01:00 USA - Rusko
21:30 Rusko - Švédsko

SVATÝ MOŘIC (Švýc.) - All Saints Cup

Duel o 3. místo
Mnichov - Plzeň 1:7 (0:1, 1:5, 0:1)

DAVOS (Švýc.) - Přípravný turnaj Hockey Summit

Třinec - Magnitogorsk 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

PŘEROV - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let

Česko - Rusko 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Finsko - Švédsko 1:7 (0:3, 0:3, 1:1)

KATOVICE (Pol.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Maďarsko - Itálie 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
Polsko - Kazachstán 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

KERAVA (Fin.) - Turnaj pěti zemí do 17 let

Finsko - USA 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Švédsko - Rusko 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)

HRADEC KRÁLOVÉ - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

Česko - Švédsko 3:6 (0:1, 2:2, 1:3)
Německo - Švýcarsko 1:8 (0:3, 1:4, 0:1)

KLAGENFURT (Rak.) - Turnaj čtyř zemí žen

Českoěmecko 2:1 po nájezdech (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Rakousko - Slovensko 4:2 (1:0, 2:0, 1:2).

HERNING (Dán.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Rakousko - Francie 5:4 (1:2, 2:1, 2:1)
Dánsko - Lotyšsko 3:2 po nájezdech (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)

Tenis

DAUHÁ (Katar) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále
Kvitová (16-ČR) - Wozniacká (1-Dán.) 3:6, 7:6 (7:3), 7:5

ROTTERDAM - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále
Federer (1-Švýc.) - Seppi (It.) 6:3, 7:6 (7:3)
Dimitrov (2-Bulh.) - Goffin (4-Belg.) 6:3, 0:1 skreč

BUENOS AIRES (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále
Thiem (1-Rak.) - Monfils (Fr.) 6:2, 6:1
Bedene (Slovin.) - Delbonis (Arg.) 6:4, 2:6, 6:1.

NEW YORK (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále
Querrey (2-USA) - Mannarino (4-Fr.) 6:7 (5:7), 7:5, 6:3
Anderson (1-JAR) - Nišikori (5-Jap.) 6:1, 3:6, 7:6 (7:4)

Atletika

PRAHA - Halové MČR

Muži
60 m: 1. Záleský (Univerzita Brno) 6,68, 2. Veleba (Dukla Praha) 6,71, 3. Hampl (Sokol Kolín) 6,72.

3000 m: 1. Friš (Dukla Praha) 8:28,14, 2. Kákona (AK Hodonín) 8:30,06, 3. Šmahel (Slavia Praha) 8:30,44.

60 m př.: 1. Sklenář 7,89, 2. Lukáš (oba Olymp Praha) 7,94, 3. Sedlák (Dukla Praha) 7,95.

Trojskok: 1. Vodák (Univerzita Brno) 15,48, 2. Zeman 15,14, 3. Vrtiška (oba Dukla Praha) 15,01.

Výška: 1. Bába (Dukla Praha), 2. Bahník (Sokol Hradec Králové) oba 214, 3. Štěpánek (Slavia Praha) 210.

Tyč: 1. Kudlička, 2. Balner (oba Dukla Praha) oba 536, 3. Posekaný (TEPO Kladno) 521.

Ženy
60 m:
1. Seidlová 7,23 - český rekord, 2. Pírková 7,39, 3. Procházková (všechny USK Praha) 7,43.

3000 m: 1. Maršánová (Hvězda Pardubice) 9:35,56, 2. Chlebiková (Třinec) 9:53,15, 3. Jíšová (USK Praha) 9:56,13.

60 m př.: 1. Cachová 8,22, 2. Koudelová (obě USK Praha) 8,28, 3. Štolová (VTŽ Chomutov) 8,49.

Dálka: 1. Hýsková 618, 2. K. Dvořáková (obě Dukla Praha) 616, 3. Cachová 614.

Koule: 1. Červenková (Dukla Praha) 16,24, 2. Kárníková (Hvězda Pardubice) 14,90, 3. Pallová (SSK Vítkovice) 14,83.

Basketbal

Liga žen, 18. kolo

Nymburk - Slovanka MB 97:65 (24:13, 49:30, 76:49)
USK Praha - Slavia Praha 94:73 (24:19, 46:38, 75:60)

SVITAVY - Final Four Českého poháru mužů, semifinále

Pardubice - Děčín 75:62 (16:21, 33:31, 55:50)
Nymburk - Svitavy 111:59 (29:20, 56:42, 90:51)

Volejbal

Extraliga mužů, 20. kolo

Příbram - Ostrava 1:3 (-17, -23, 22, -25)
Ústí nad Labem - Odolena Voda 3:0 (20, 25, 22)
České Budějovice - Liberec 2:3 (17, -25, 22, -19, -13)
ČZU Praha - Brno 3:1 (17, -18, 22, 21)
Kladno - Zlín 3:0 (23, 20, 17)
Karlovarsko - Benátky nad Jizerou 3:0 (16, 16, 18)

Extraliga žen, 21. kolo nadstavby

Skupina o 1. - 6. místo:
KP Brno - Prostějov 2:3 (-22, 23, -15:25, 28, -8)
Olomouc - Frýdek-Místek 3:0 (25, 12, 12)
Liberec - Ostrava 0:3 (-21, -21, -20)

Skupina o 7. - 10. místo: 
Šternberk - Olymp Praha 2:3 (21, -24, -27, 18, -9)
Přerov - Fénix Brno 3:0 (24, 17, 20)

ŠPINDLERŮV MLÝN - Mistrovství ČR ve snowvolejbalu

Muži:
Finále:

R. Kufa, D. Kufa - Pála, Chalupa 3:0 (6, 6, 3)
O 3. místo:
Dumek, Berčík - P. Beneš, Studničný 2:1 (7, -11, 8)

Ženy:
Finále:

A. Dostálová, Knoblochová - Bendíková, Vaňková 3:1 (-9, 8, 7, 6)
O 3. místo:
Lojková, Tučková - Hroníčková, Navio 3:2 (7, -14, -10, 7, 5)

Házená

Extraliga mužů, 16. kolo

Dukla Praha - Strakonice 32:24 (16:13)
KP Brno - Zubří 24:27 (13:15)
Kopřivnice - Karviná 27:32 (12:13)
Nové Veselí - Frýdek-Místek 25:28 (13:14)

Interliga žen, 18. kolo

Písek - Olomouc 21:26 (10:16)
Bánovce nad Bebravou - Hodonín 27:27 (10:13)
Poruba - Zlín 27:21 (14:9)
Šaľa - Michalovce 31:24 (16:12)

Motorismus

ŠVÉDSKO - Švédská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Po 2. etapě: 1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 2:23:23,8, 2. Breen, Martin (Ir., Brit./Citroën C3) -22,7, 3. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -32,0, 4. Paddon, Marshall (N. Zél., Brit./Hyundai i20) -48,6, 5. Östberg, Eriksson (Nor./Citroën C3) -56,8, 6. Lappi, Ferm (Fin./Toyota Yaris) - 1:05,8.

Cyklistika

MIDDELKERKE (Belg.) - Závěrečný závod cyklokrosové série Superprestige

Muži: 1. M. Van Der Poel (Niz.) 1:00:16, 2. Merlier -15, 3. M. Vanthourenhout (oba Belg.) -18, ...24. Boroš (ČR) -4:20.
Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. M. Van der Poel 115 b., 2. Van Aert 96, 3. L. Sweeck (oba Belg.) 86, ...13. Boroš 26.

Ženy: 1. Cantová (Belg.) 40:23, 2. Kaptheijnsová (Niz.) -12, 3. Verdonschotová (Belg.) -48.
Konečné pořadí: 1. Cantová 107, 2. Kaptheijnsová 105, 3. Worstová (Niz.) 77, ...21.Nosková (ČR) 11.

Muži do 23 let: 1. Pidcock (Brit.) 49:49, ...6. A. Ťoupalík (ČR) -1:02.
Konečné pořadí: 1. Wouters (Niz.) 84, 2. A. Ťoupalík 82.

Junioři: 1. Vandeputte (Belg.) 44:06, 2. Kopecký (ČR) -14.
Konečné pořadí: 1.Kopecký 119.

Florbal

Superliga mužů, 24. kolo

Ostrava - Pardubice 5:4 (1:2, 2:0, 2:2)
Vítkovice - TJ Znojmo 8:1 (4:0, 1:0, 3:1)
FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 6:3 (1:0, 2:0, 3:3)
Otrokovice - Liberec 6:7 po nájezdech (2:2, 2:1, 2:3 - 0:0)

Extraliga žen, 20. kolo

FK Jižní Město - Židenice 6:3 (3:0, 1:1, 2:2)
Tatran Střešovice - 1. SC Vítkovice 3:6 (0:3, 1:2, 2:1)
Panthers Praha - Chodov 5:4 (1:1, 1:0, 3:3)
FbŠ Bohemians - FBK Jičín 5:6 (0:3, 3:1, 2:2)
FBS Olomouc - FBC Liberec 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
FBC Ostrava - Sokol Královské Vinohrady 11:2 (0:1, 4:1, 7:0)

Šerm

VANCOUVER (Kan.) - SP v šermu kordem

Různé

KAZAŇ (Rus.) - Mistrovství Evropy družstev v badmintonu

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze