Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



16. 9. 2017

Fotbal

První liga, 7. kolo

Karviná - Olomouc 3:5 (1:2)
Brno - Liberec 1:2 (0:1)
Slovácko - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)

Druhá liga, 8. kolo

Pardubice - Znojmo 0:1 (0:0)
Třinec - Opava 3:3 (1:1)  
Příbram - Olympia Praha 1:3 (0:1)
Táborsko - Ústí nad Labem 2:1 (0:1)
Varnsdorf - Hradec Králové 1:1 (0:0)

Německá liga, 4. kolo

Bayern Mnichov - Mohuč 4:0
Brémy - Schalke 1:2
Eintracht Frankfurt - Augsburg 1:2
Stuttgart - Wolfsburg 1:0
Lipsko - Mönchengladbach 2:2

MSFL, 7. kolo

Hodonín - Líšeň 0:0
Hulín - Hlučín 3:1 (2:0)
Mohelnice - Otrokovice 2:2 (1:1)
Petřkovice - Kroměříž 0:3 (0:2)
Uherský Brod - Rýmařov 3:0 (1:0)

ČFL, 6. kolo

Chrudim - Benešov 2:0 (1:0)
Písek - Jirny 1:0 (0:0)
Králův Dvůr - Domažlice 1:0 (1:0)
Litoměřicko - Vyšehrad 3:3 (1:0), pen. 3:5
Čížová - Brozany 1:3 (0:1)
Ústí nad Orlicí - Štěchovice 1:1 (1:0), pen. 5:4

Francouzská liga, 6. kolo

Monako - Štrasburk 3:0
Dijon - St. Etienne 0:1
Guingamp - Lille 1:0
Nantes - Caen 1:0 
Troyes - Montpellier 0:1

Španělská liga, 4. kolo

Levante - Valencie 1:1
Getafe - FC Barcelona 1:2
Betis Sevilla - La Coruňa 2:1
Atlético Madrid - Málaga 1:0

Divize

Divize A, 6. kolo:
Aritma Praha - Dobříš 2:1 (1:1)
Přeštice - Březová 3:2 (1:1)
SK Plzeň - Soběslav 0:3 (0:2)
Doubravka - Český Krumlov 2:1 (1:1)

Divize B, 6. kolo:
Hrobce - Louny 1:2 (1:2)
Neratovice-Byškovice - Motorlet Praha 4:0 (1:0)
Rakovník - Hostouň 0:2 (0:1)
Česká Lípa - Velvary 0:1 (0:0)
Nový Bor - Kladno 1:1 (1:1), pen. 3:5
Ostrá - Český Brod 3:2 (0:1)
Úvaly - Meteor Praha 2:1 (0:0)

Divize C, 6. kolo:
Vykáň - Kratonohy 3:3 (1:1), pen. 6:5
Zbuzany - Brandýs n. L. 7:1 (2:1)
Chrastava - Turnov 3:3 (2:2), pen. 5:4
Letohrad - Čáslav 2:1 (1:1)
Vysoké Mýto - Pardubice B 1:2 (0:0)

Divize D, 7. kolo:
Havlíčkův Brod - Vrchovina 0:2 (0:2)
Strání - Břeclav 1:1 (1:1)
Žďár nad Sázavou - Šumperk 1:0 (0:0)

Divize E, 7. kolo:
Hranice - Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (0:1)
Petrovice - Kozlovice 1:4 (1:4)
Šternberk - Nový Jičín 1:1 (1:0)
Vsetín - Slavičín 0:1 (0:0)

Belgická liga, 7. kolo

Kortrijk - Anderlecht 2:2
Charleroi - Waasland-Beveren 2:2
Lokeren - Antverpy 1:1
St. Truiden - Genk 2:1

Skotská liga, 6. kolo

Aberdeen - Kilmarnock 1:1
Celtic Glasgow - Ross County 4:0
FC Dundee - St. Johnstone 3:2
Hamilton - Hearts 1:2
Hibernian - Motherwell 2:2

Ruská liga, 10. kolo

CSKA Moskva - Rostov na Donu 2:0
Machačkala - FK Krasnodar 1:5

Anglická liga, 5. kolo

Crystal Palace - Southampton 0:1
Huddersfield - Leicester 1:1
Liverpool - Burnley 1:1 
Newcastle - Stoke 2:1
Watford - Manchester City 0:6
West Bromwich - West Ham United 0:0
Tottenham - Swansea 0:0

Dánská liga, 9. kolo

Sönderjyske - Horsens 2:2

Italská liga, 4. kolo

Crotone - Inter Milán 0:2
Fiorentina - Boloňa 2:1
AS Řím - Hellas Verona 3:0

Druhá anglická liga, 8. kolo

Birmingham - Preston 1:3
Brentford - Reading 1:1
Bristol - Derby 4:1
Burton - Fulham 2:1
Cardiff - Sheffield Wednesday 1:1
Hull - Sunderland 1:1
Ipswich - Bolton 2:0
Middlesbrough - QPR 3:2
Millwall - Leeds 1:0
Nottingham - Wolverhampton 1:2
Sheffield United - Norwich 0:1
Barnsley - Aston Villa 0:3.

Druhá německá liga, 6. kolo

Duisburg - Norimberk 1:6
Sandhausen - Kaiserslautern 1:0
St. Pauli - Ingolstadt 0:4

Nizozemská liga, 5. kolo

Excelsior Rotterdam - Heerenveen 1:2
Breda - Groningen 2:1
Roda Kerkrade - Tilburg 1:3
Zwolle - Almelo 2:1

Polská liga, 9. kolo

Plock - Štětín 3:1
Zabrze - Vratislav 2:2
Wisla Krakov - Gliwice 2:0

Rakouská liga, 8. kolo

Altach - Rapid Vídeň 2:2
Mödling - Sturm Štýrský Hradec 2:1
Wolfsberg - Linec 0:0

Slovenská liga, 8. kolo

Slovan Bratislava - Ružomberok 2:1
Michalovce - Senica 2:1
Nitra - Podbrezová 1:0
Prešov - Trnava 0:2
Žilina - Trenčín 5:1

Turecká liga, 5. kolo

Malatyaspor - Bursaspor 2:4
Akhisar - Karabükspor 2:1
Galatasaray - Kasimpasa 2:0

Portugalská liga, 6. kolo

Marítimo - Aves 2:1
Boavista Porto - Benfica Lisabon 2:1
Sporting Lisabon - Tondela 2:0

Hokej

První liga, 3. kolo

Kladno - Vsetín 7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
Karlovy Vary - Třebíč 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
Litoměřice - Kadaň 6:3 (1:1, 2:0, 3:2) 
Přerov - Frýdek-Místek 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Ústí nad Labem - Benátky nad Jizerou 3:2 v prodl. (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
Havířov - České Budějovice 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Slavia Praha - Prostějov 0:3 (0:0, 0:1, 0:2).

Kontinentální liga

Ufa - Spartak Moskva 5:4
Jokerit Helsinky - Dinamo Riga 3:2
Soči - Nižnij Novgorod 1:0
Nižněkamsk - Čerepovec 4:2

Druhá liga

Skupina Východ, 3. kolo:
Hodonín - Poruba 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Opava - Kopřivnice 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Valašské Meziříčí - Nový Jičín 6:3 (1:0, 2:1, 3:2)

Skupina Střed, 2. kolo:
Havlíčkův Brod - Moravské Budějovice 6:4 (1:2, 2:1, 3:1)
Nymburk - Žďár nad Sázavou 0:1 po sam. nájezdech
Písek - Tábor 0:6 (0:3, 0:1, 0:2)
DS České Budějovice - Kolín 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Pelhřimov - Klatovy 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)

Skupina Západ, 2. kolo:
Dvůr Králové n. L. - Trutnov 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Bílina - Děčín 2:7 (1:3, 1:3, 0:1)
Most - Jablonec nad Nisou 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
Sokolov - Vrchlabí 5:6 (2:3, 1:0, 2:3)
Letci Letňany - Kobra Praha 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)

Finská liga

Hämeenlinna - Ilves Tampere 2:0
Jukurit Mikkeli - Jyväskylä 1:3
KalPa Kuopio - TPS Turku 3:4 v prodl.
Kärpät Oulu - Sport Vaasa 8:1
Pelicans Lahti - IFK Helsinky 2:1
Tappara Tampere - Kouvola 2:1 po sam. nájezdech
Lukko Rauma - Ässät Pori 7:2

Švédsko liga, 1. kolo

Färjestad - Linköping 3:2 po sam. nájezdech
HV 71 - Djurgaarden 4:2
Malmö - Rögle 5:0
Frölunda - Mora 3:2 v prodl.
Lulea - Örebro 4:3 po sam. nájezdech.

Švýcarská liga, 5. kolo

Ambri-Piotta - Langnau 5:3
Bern - Lugano 4:5 po sam. nájezdech
Biel - Ženeva 5:4
Curych - Fribourg-Gottéron 1:2
Davos - Lausanne 4:6
Zug - Kloten 2:1

Liga EBEL, 3. kolo

Innsbruck - Záhřeb 3:1

Tenis

Davis Cup - semifinále

Po druhém dnu:
Lille: Francie - Srbsko 2:1

Herbert, Mahut - Krajinovič, Zimonjič 6:1, 6:2, 7:6 (7:3)

Brusel: Belgie - Austrálie 1:2
Bemelmans, De Greef - Peers, Thompson 3:6, 4:6, 0:6.

Davis Cup - baráž

Po druhém dnu:
Haag: Nizozemsko - Česko 1:2
Haase, Middelkoop - Jebavý, Pavlásek 4:6, 6:4, 7:6 (7:1), 6:4

Astana: Kazachstán - Argentina 2:1
Chabibulin, Nědovjesov - González, Molteni 5:7, 6:4, 7:5, 6:4.

Biel: Švýcarsko - Bělorusko 1:2
Bodmer, Margaroli - Mirnyj, Vasilevskij 6:7 (6:8), 6:7 (4:7), 6:7 (3:7).

Budapešť: Maďarsko - Rusko 2:1
Balázs, Fucsovics - Kravčuk, Medvěděv 7:6 (7:4), 6:4, 7:6 (6:4)

Oeiras: Portugalsko - Německo 1:2
J. Sousa, Elias - Struff, Pütz 2:6, 6:4, 7:6 (7:5), 4:6, 4:6.

Bogotá: Kolumbie - Chorvatsko 1:2
Cabal, Falla - Čilič, Mektič 7:5, 7:6 (7:5), 4:6, 2:6, 4:6

Edmonton: Kanada - Indie 2:1
Nestor, Pospisil - Bopanna, Radža 7:5, 7:5, 5:7, 6:3

Ósaka: Japonsko - Brazílie 1:1
Zbývající zápasy kvůli počasí odloženy na pondělí

TOKIO (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
Dijasová (Kaz.) - McHaleová (USA) 6:4, 0:6, 6:3
Katóová (Jap.) - Fettová (Chorv.) 4:6, 7:6 (7:1), 6:4

Čtyřhra - finále:
Aojamaová, Jang Čao-süan (4-Jap./Čína) - Adamczaková, Sandersová (Austr.) 6:0, 2:6, 10:5

QUÉBEC (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
Babosová (3-Maď.) - Šafářová (1-ČR) 7:6 (10:8), 6:4
Van Uytvancková (7-Belg.) - Mariaová (4-Něm.) 6:1, 6:2

Čtyřhra - semifinále:
Babosová, Hlaváčková (1-Maď./ČR) - Irigoyenová, Rosatellová (Arg./Mex.) 6:3, 6:2.

Atletika

Ústecký půlmaraton

Muži: 1. Kipyego 59:14, 2. J. K. Tanui (oba Keňa) 59:22, 3. Juma (Tanz.) 59:30, ...19. Homoláč 1:04:33, 22. Pavlišta 1:06:04, 25. Pechek (všichni ČR) 1:07:14.

Ženy: 1. Jepchumbaová (Bahr.) 1:06:06, 2. Kipropová 1:07:22, 3. Cheruiyotová (obě Keňa) 1:07:23, ...7. Vrabcová-Nývltová 1:11:22, 11. Hanzlová 1:17:16, 12. Ďurdiaková (všechny ČR) 1:17:51.

Házená

Extraliga mužů, 2. kolo

Lovosice - KP Brno 29:27 (13:14)
Nové Veselí - Plzeň 22:23 (12:14)
Dukla Praha - Frýdek-Místek 31:27 (15:16)
Strakonice - Jičín 26:36 (17:15)
Kopřivnice - Zubří 29:30 (13:13)

MOL liga žen, 3. kolo

Veselí nad Moravou - Šaľa 22:23 (11:14)
Michalovce - Písek 33:27 (18:16)
Most - Zlín 35:22 (12:9)
Olomouc - Hodonín 24:20 (11:11).

PRAHA - úvodní utkání 1. kola Poháru EHF žen

Slavia Praha - BelAZ Minsk 24:25 (9:13)

Motorismus

SINGAPUR - kvalifikace na VC Singapuru, závod MS formule 1

1. Vettel (Něm./Ferrari) 1:39,491, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,323, 3. Ricciardo (Austr./Red Bull) -0,349, 4. Räikkönen (Fin./Ferrari) -0,578, 5. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,635, 6. Bottas (Fin./Mercedes) -1,319, 7. Hülkenberg (Něm./Renault) -1,522, 8. Alonso (Šp./McLaren) -1,688, 9. Vandoorne (Belg./McLaren) -1,907, 10. Sainz (Šp./Toro Rosso) -2,565.

ALGARVE (Portug.) - závod mistrovství světa superbiků

První závod: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 34:38,383, 2. Davies (Brit./Ducati) -6,189, 3. Melandri (It./Ducati) -10,166, ...16. Ježek (ČR/Kawasaki) -59,880.

Průběžné pořadí MS (po 19 z 26 závodů): 1. Rea 406, 2. Sykes (Brit./Kawasaki) 311, 3. Davies 296, ...22. Ježek 12.

HEUSDEN-ZOLDER (Belg.) - závod mistrovství Evropy tahačů

První jízda: 1. Kiss (Maď./Mercedes) 23:58,805, 2. Hahn (Něm./Iveco) -3,349, 3. Lenz (Něm./MAN) -4,675, ...5. Vršecký -22,223, Lacko (oba ČR/Buggyra) nedokončil.
Druhá jízda: 1. Kursim (Něm./Mercedes) 24:12,545, 2. Kiss -0,558, 3. Albacete (Šp./MAN) -1,165, ...5. Lacko -3,179, 10. Vršecký -14,648.
Průběžné pořadí ME: 1. Lacko 284, 2. Hahn 240, 3. Kiss 230, ...8. Vršecký 82, 21. Vojtíšek (ČR/MAN) 2.

LUBLIN (Pol.) - závod ME na ploché dráze

Cyklistika

VALTICE - Višegrádská čtyřka, závod Českého poháru v silniční cyklistice

165 km: 1. Korošec (Slovin.) 4:27:25, 2. Janiszewski (Pol.), 3. Černý (Elkov Author), 4. Tybor (SR) všichni stejný čas, 5. Lehký (Topforex-Lapierre), 6. Cieslik (Pol.) oba -3.

Florbal

Superliga mužů

3. kolo:
Ostrava - Mladá Boleslav 3:6 (0:2, 1:0, 2:4) 
Střešovice - Ústí nad Labem 8:2 (0:0, 5:1, 3:1)
Otrokovice - Vítkovice 4:7 (1:2, 2:4, 1:1)

7. kolo: 
Pardubice - Znojmo 10:5 (3:0, 4:2, 3:3)

Extraliga žen, 2. kolo

Střešovice - Židenice 3:4 (1:2, 1:2, 1:0)
Jižní Město - Liberec 16:3 (6:1, 5:2, 5:0)

Baseball

Extraliga, semifinále - 2. zápas

Kotlářka Praha - Arrows Ostrava 2:9. Konečný stav série 0:2

Hokejbal

Extraliga, 2. kolo

Hradec Králové - Letohrad 4:3 (1:2, 0:0, 3:1)
Rakovník - Pardubice 3:5 (2:0, 0:4, 1:1)
Most - Plzeň 6:2 (2:0, 4:1, 0:1)
Sudoměřice - Ústí nad Labem 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Kert Park Praha - Kladno 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)

Stolní tenis

LUCEMBURK (Lucembursko) - Mistrovství Evropy družstev

Muži:
O 21. místo:

Česko - Itálie 3:1
Tregler - Mutti 3:1 (9, -7, 1, 6)
Polanský - Bobocica 0:3 (-8, -10, -8)
Kleprlík - Rech Daldosso 3:2 (-5, -8, 10, 8, 4)
Tregler - Bobocica 3:1 (11, -11, 6, 9)

Ženy:
Skupina o 9.-12. místo:

Česko - Švédsko 3:0
Vacenovská - Bergströmová 3:0 (10, 9, 4)
Štrbíková - Jonssonová 3:1 (-7, 4, 3, 6)
Matelová - Ekholmová 3:2 (9, -9, -10, 11, 9)

O 9. místo:
Česko - Francie 3:1
Matelová - Loeuilletteová 3:2 (-9, 5, -8, 3, 12)
Čechová - Gasnierová 2:3 (7, -7, -12, 12, -10)
Vacenovská - Zarifová 3:0 (9, 13, 2)
Čechová - Loeuilletteová 3:1 (11, -6, 6, 10)

Triatlon

ROTTERDAM (Niz.) - Finálové závody mistrovství světa

Muži: 1. Luis (Fr.) 1:51:26, 2. Blummenfelt (Nor.) -2, 3. Mola (Šp.) -10, ...41. Čelůstka -5:42, 47. Volár (oba ČR) -7:07.
Konečné pořadí (po 9 závodech): 1. Mola 4728, 2. Gómez (Šp.) 4311, 3. Blummenfeld 4281, ...67. Čelůstka 486, 136. Švarc (ČR) 109.

Ženy: 1. Duffyová (Berm.) 1:58:38, 2. Zaferesová (USA) -54, 3. Learmonthová (Brit.) -2:56, ...22. Frintová (ČR) -7:37.
Konečné pořadí (po 9 závodech): 1. Duffyová 5200, 2. Gentleová (Austr.) 4320, 3. Zaferesová 4302, ...20. Frintová 1876, 103. Kuříková 157, 155. Machačová (obě ČR) 43.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze