Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



16. 5. 2018

Fotbal

LYON (Fr.) - Evropská liga, finále

Olympique Marseille - Atlético Madrid 0:3 (0:1)

Druhá liga, 28. kolo

Opava - Příbram 1:1 (0:0)
Pardubice - České Budějovice 4:3 (2:2)
Sokolov - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
Táborsko - Žižkov 2:0 (2:0)
Třinec - Vlašim 0:1 (0:0)
Vítkovice - Hradec Králové 1:1 (0:0)
Znojmo - Varnsdorf 0:2 (0:0)
Ústí nad Labem - Olympia Praha 2:0 (0:0)

Divize, 16. kolo

Divize D:
Bzenec - Polná 8:2 (5:1)
Rosice - Blansko 1:1 (0:0)
Stará Říše - Ždírec nad Doubravou 1:0 (1:0)
Šumperk - Vrchovina 1:3 (0:2)
Tasovice - Havlíčkův Brod 5:2 (0:1)
Třebíč - Žďár nad Sázavou 1:8 (0:3)
Velká Bíteš - Strání 0:0

Divize E:
Brumov - Petrovice 0:3 (0:1)
Dolní Benešov - Opava B 0:3 (0:1)
Frýdlant nad Ostravicí - Kozlovice 4:0 (1:0)
Havířov - Vsetín 2:1 (2:1)
Jeseník - Hranice 0:1 (0:0)
Nové Sady - Šternberk 3:1 (2:1)
Nový Jičín - Slavičín 3:1 (2:1)
Ústí u Hranic - Bohumín 3:2 (2:2)

Hokej

NHL, finále Východní konference

3. zápas:
Washington - Tampa Bay 2:4, stav série: 2:1

Tenis

ŘÍM (It.) - Turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - 2. kolo:

Fognini (It.) - Thiem (6-Rak.) 6:4, 1:6, 6:3
Ramos (Šp.) - Isner (8-USA) 6:7 (5:7), 7:6 (7:2), 7:6 (7:5)
Nadal (1-Šp.) - Džumhur (Bosna) 6:1, 6:0
Carreňo (10-Šp.) - Johnson (USA) 6:4, 2:6, 6:4
Djokovič (11-Srb.) - Basilašvili (Gruz.) 6:4, 6:2
Nišikori (Jap.) - Dimitrov (3-Bulh.) 6:7 (4:7), 7:5, 6:4
Čilič (4-Chorv.) - Harrison (USA) 6:7 (3:7), 6:1, 7:6 (7:1)
Bedene (Slovin.) - Anderson (7-JAR) 6:4 skreč
Del Potro (5-Arg.) - Tsitsipas (Řec.) 7:5, 6:3
Paire (Fr.) - Schwartzman (14-Arg.) 2:6, 6:4, 6:2
A. Zverev (2-Něm.) - Berrettini (It.) 7:5, 6:2
Edmund (Brit.) - Pouille (16-Fr.) 6:2, 7:6 (7:3)
Shapovalov (Kan.) - Haase (Niz.) 7:6 (7:3), 6:7 (5:7), 6:3

Ženy 
Dvouhra - 2. kolo:

Sakkariová (Řec.) - Karolína Plíšková (6-ČR) 3:6, 6:3, 7:5
Halepová (1-Rum.) - Ósakaová (Jap.) 6:1, 6:0
Gavrilovová (Austr.) - Muguruzaová (3-Šp.) 5:7, 6:2, 7:6 (8:6)
Garciaová (7-Fr.) - Babosová (Maď.) 6:3, 6:4
Stephensová (9-USA) - Kanepiová (Est.) 6:0, 5:7, 6:4
Keysová (13-USA) - Vekičová (Chorv.) 7:6 (7:2), 7:6 (7:0)
Kasatkinová (14-Rus.) - Collinsová (USA) 6:2, 6:3
Kontaová (Brit.) - Sie Šu-wej (Tchaj-wan) 6:0, 6:4
Kontaveitová (Est.) - Kuzněcovová (Rus.) 7:5, 7:5
Kerberová (11-Něm.) - Beguová (Rum.) 3:6, 7:5, 7:5
Sevastovová (15-Lot.) - Kruničová (Srb.) 6:4, 6:4
Wozniacká (2-Dán.) - Van Uytvancková (Belg.) 6:1, 6:4
V. Williamsová (8-USA) - Vesninová (Rus.) 6:2, 4:6, 7:5
Šarapovová (Rus.) - Cibulková (SR) 3:6, 6:4, 6:2

Čtyřhra - 2. kolo:
Sestini Hlaváčková, Strýcová (2-ČR) - Čchan Chao-Čching, Jang Čao-süan (Tchaj-wan/Čína) 6:2, 6:4

Basketbal

Liga mužů, o 3. místo

1. zápas:
Pardubice - Svitavy 71:65 (17:17, 39:34, 56:47)

NBA, finále Východní konference

2. zápas:
Boston - Cleveland 107:94 (23:27, 48:55, 84:77). Stav série: 2:0.

Volejbal

RIO DE JANEIRO (Braz.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Ženy - kvalifikace:
1. kolo:

Bonnerová, Nakládalová (ČR) - Birlovová, Ukolovová (Rus.) 2:1 (19, -17, 12).

2. kolo:
Dayová, Flintová (USA) - Bonnerová, Nakládalová 2:0 (20, 17).

Házená

Extraliga mužů, o 5. místo

Odveta:
Dukla Praha - Jičín 28:22 (14:10). První zápas 27:21, Dukla obsadila konečné 5. místo.

Cyklistika

Silniční etapový závod Giro d'Italia

11. etapa (Assisi - Osimo, 156 km)
1. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) 3:25:53 hod., 2. Dumoulin (Niz./Sunweb) -2, 3. Formolo (It./Bora-hansgrohe) -5, 4. Geniez (Fr./AG2R), 5. Pozzovivo (It./Bahrajn-Merida), 6. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe), 7. Pinot (Fr./Groupama-FDJ) všichni -8, 8. Schachmann (Něm./Quick-Step Floors) -11, 9. Dennis (Austr./BMC) -18, 10. Aru (It./SAE Team Emirates)-21, ...22. Kreuziger (ČR/Mitchelton-Scott) -36, 57. Štybar (ČR/Quick-Step) -2:24, 147. Hirt (ČR/Astana) -12:50.

Průběžné pořadí: 1. S. Yates 47:08:21, 2. Dumoulin -47, 3. Pinot -1:04, 4. Pozzovivo -1:18, 5. Carapaz (Ekv./Movistar) -1:56, 6. Bennett (N. Zél./LottoNL-Jumbo) -2:09, 7. Dennis -2:36, 8. Bilbao (Šp./Astana) -2:54, 9. Konrad -2:55, 10. Aru -3:10, ...55. Kreuziger -43:28, 60. Hirt -47:12, 103. Štybar -1:37:40.

Silniční etapový závod Kolem Kalifornie

3. etapa (197 km): 1. Skujinš (Lot./Trek-Segafredo) 4:52:47, 2. Bennett (USA/Hagens Berman Axeon) -3, 3. Ewan (Austr./Mitchelton-Scott), 4. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 5. Bernal (Kol./Sky), 6. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) všichni -8.

Průběžné pořadí: 1. Bernal 12:09:08, 2. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -25, 3. A. Yates -31, 4. Tolhoek (Niz./LottoNL-Jumbo), 5. Durašek (Chorv./SAE Team Emirates), 6. Martínez (Kol./EF Drapac-Cannondale) všichni -40.

Najdete na iDNES.cz