Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



16. 2. 2018

PCHJONGČCHANG - Zimní olympijské hry 2018

PCHJONGČCHANG (J. Korea) - Zimní olympijské hry

Kompletní program a výsledky dne

Důležité momenty dne

Krasobruslení - muži, krátký program: Březina postoupil do volných jízd - podrobnosti
Alpské lyžování - slalom žen: 29.  Dubovská, Capová nedokončila 2. kolo - podrobnosti
Snowboarding - snowboardcross žen:  3. Samková,  24. Hopjáková - podrobnosti
Alpské lyžování - superobří slalom mužů: 34. Forejtek, 35. Berndt, 40. Zabystřan, Hudec nedokončil - podrobnosti
Běh na lyžích - 15 km mužů volně: 16. Jakš, 24. Knop, 30. Razým, 46. Novák - podrobnosti
Rychlobruslení - 5 000 m žen: 2. Sáblíková - podrobnosti
Skoky na lyžích, muži velký můstek - kvalifikace: postoupili Koudelka, Kožíšek, Polášek - podrobnosti

Fotbal

Německá liga, 23. kolo

Hertha Berlín - Mohuč 0:2

Španělská liga, 24. kolo

Girona - Leganés 3:0

Francouzská liga, 26. kolo

Monako - Dijon 4:0

Druhá německá liga, 23. kolo

Heidenheim - Bochum 1:0
Kaiserslautern - Sandhausen 0:1

Belgická liga, 27. kolo

St. Truiden - Anderlecht 1:0

Dánská liga, 21. kolo

Nordsjaelland - Odense 2:1

Nizozemská liga, 24. kolo

Venlo - Groningen 1:1

Polská liga, 23. kolo

Nový Sadec - Kielce 3:3
Legia Varšava - Vratislav 4:1

Turecká liga, 22. kolo

Konyaspor - Besiktas 1:1

Portugalská liga, 23. kolo

Feirense - Portimonense 1:3

Hokej

Přípravné utkání

Sparta - Dynamo Moskva 5:4 po sam. nájezdech (0:1, 2:2, 2:1)

NHL

New Jersey - Carolina 5:2
NY Islanders - NY Rangers 3:0
Pittsburgh - Los Angeles 3:1
Ottawa - Buffalo 3:2 v prodl.
Tampa Bay - Detroit 4:1
Minnesota - Washington 2:5
Chicago - Anaheim 2:3
Arizona - Montreal 5:2
Nashville - Calgary 3:4
San Jose - Vancouver 4:1
Vegas - Edmonton 4:1

Finská liga

Hämeenlinna - Pelicans Lahti 1:0
Lukko Rauma - Jyväskylä 0:4
Sport Vaasa - SaiPa Lappeenranta 5:2
Tappara Tampere - TPS Turku 1:4
Jukurit Mikkeli - KalPa Kuopio 0:3

PLYMOUTH (USA) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Finsko - Švédsko 5:3 (3:2, 1:0, 1:1).
Česko - Švédsko 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
USA - Rusko 5:4 (0:2, 1:1, 4:1).

DAVOS (Švýc.) - Přípravný turnaj Hockey Summit

Třinec - Dinamo Riga 2:1 po sam. nájezdech (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)

PŘEROV - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let

Česko - Švédsko 4:3 po sam. nájezdech (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)
Česko - Finsko 4:3 (1:2, 2:1, 1:0)
Rusko - Švédsko 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Rusko - Finsko 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

KATOVICE (Pol.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Kazachstán - Maďarsko 5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
Polsko - Itálie 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)

JÄRVENPÄÄ (Fin.) - Turnaj pěti zemí do 17 let

Česko - Rusko 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
USA - Švédsko 10:2 (0:2, 3:0, 7:0)

HRADEC KRÁLOVÉ - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

Švédsko - Švýcarsko 8:2 (0:1, 3:1, 5:0)
Finsko - Německo 6:2 (2:1, 2:0, 2:1).

KLAGENFURT (Rak.) - Turnaj čtyř zemí žen

Česko - Slovensko 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Německo - Rakousko 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)

HERNING/SILKEBORG (Dán.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Francie - Lotyšsko 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
Dánsko - Rakousko 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

Tenis

DAUHÁ (Katar) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:
Kvitová (16-ČR) - Görgesová (9-Něm.) 6:4, 2:1 skreč.
Muguruzaová (4-Šp.) - Garciaová (7-Fr.) 3:6, 6:1, 6:4
Wozniacká (1-Dán.) - Kerberová (8-Něm.) 7:6 (7:4), 1:6, 6:3
Halepová (2-Rum.) - Bellisová (USA) 6:0, 6:4

Semifinále:
Muguruzaová (4-Šp.) - Halepová bez boje.

Čtyřhra - čtvrtfinále:
Krejčíková, Siniaková (ČR) - Katoová, Ninomijaová (Jap.) 7:6 (7:5), 6:1

ROTTERDAM - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:
Goffin (4-Belg.) - Berdych (6-ČR) bez boje
Dimitrov (2-Bulh.) - Rubljov (Rus.) 6:3, 6:4
Federer (1-Švýc.) - Haase (Niz.) 4:6, 6:1, 6:1
Seppi (It.) - Medveděv (Rus.) 7:6 (7:4), 4:6, 6:3

BUENOS AIRES (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:
Bedene (Slovin.) - Schwartzman (5-Arg.) 6:4, 6:4
Delbonis (Arg.) - García-López (Šp.) 6:3, 7:5
Thiem (1-Rak.) - Pella (Arg.) 7:6 (9:7), 6:4
Monfils (Fr.) - Mayer (Arg.) 6:4, 3:6, 6:3

NEW YORK (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:
Mannarino (4-Fr.) - Menéndez (Šp.) 7:5, 2:6, 6:3
Anderson (1-JAR) - Tiafoe (USA) 6:3, 5:7, 6:4
Querrey (2-USA) - Karlovič (Chorv.) 7:6 (7:5), 7:6 (7:4)
Nišikori (5-Jap.) - Albot (Mold.) 4:6, 6:3, 6:1

Basketbal

Liga žen, 18. kolo

KP Brno - Ostrava 100:52 (22:15, 52:29, 77:36)
Karlovy Vary - Žabiny Brno 56:65 (15:16, 30:34, 42:52)
Strakonice - Trutnov 73:68 po prodl. (13:16, 32:34, 53:48, 64:64)

NBA

Milwaukee - Denver 123:134
Minnesota - LA Lakers 119:111

Házená

Interliga žen, 18. kolo

Prešov - Most 23:31 (15:14)

Motorismus

ŠVÉDSKO - Švédská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

po 1. etapě (8 RZ): 1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 1:16,13,1, 2. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -4,9, 3. Paddon, Marshall (N. Zél., Brit./Hyundai i20) -12,1, 4. Breen, Martin (Ir., Brit./Citroën C3) -12,6, 5. Östberg, Eriksen (Nor./Citroën C3) -13,2, 6. Suninen, Markkula (Fin./Ford Fiesta) -29,6.

Futsal

První liga, 19. kolo

Helas Brno - Litoměřice 0:6 (0:3)
Chrudim - Plzeň 13:2 (6:1)
Jeseník - Třinec 5:1 (1:0)
Mělník - Česká Lípa 5:2 (4:1)
Teplice - Slavia Praha 5:3 (2:1)
Vysoké Mýto - Sparta Praha 1:6 (1:3)

Různé

KAZAŇ (Rus.) - Mistrovství Evropy družstev v badmintonu

Muži - čtvrtfinále:
Německo - Česko 3:1
Zwiebler - Mendrek 2:0 (13, 17)
Schäfer - Ludík 2:1 (18, -17, 15)
Weisskirchen - Louda 0:2 (-19, -18)
Jansen, Zurwonne - Král, Ludík 2:0 (17, 16)

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze