Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



Druhá liga, 8. kolo

Vlašim - Vítkovice 3:1 (1:0)

Německá liga, 4. kolo

Hannover - Hamburk 2:0

MSFL, 7. kolo

Vyškov - Prostějov 1:3 (0:2)

Francouzská liga, 6. kolo

Toulouse - Bordeaux 0:1

Španělská liga, 4. kolo

Eibar - Leganés 1:0

Divize

Divize B, 6. kolo:
Chomutov - Souš 1:1 (0:0), pen. 4:5

Divize D, 7. kolo:
Blansko - Bzenec 1:1 (1:1)

Divize E, 7. kolo:
Nové Sady - Dolní Benešov 0:4 (0:3)

Belgická liga, 7. kolo

FC Bruggy - Mechelen 2:0

Skotská liga, 6. kolo

Partick Thistle - Glasgow Rangers 2:2

Ruská liga, 10. kolo

Tula - Dynamo Moskva 1:0

Anglická liga, 5. kolo

Bournemouth - Brighton 2:1

Dánská liga, 9. kolo

Silkeborg - Odense 1:0
Randers - Lyngby 0:0

Druhá německá liga, 6. kolo

Aue - Kiel 0:3
Union Berlín - Braunschweig 1:1

Nizozemská liga, 5. kolo

Sparta Rotterdam - Alkmaar 0:2

Polská liga, 9. kolo

Gdyně - Zaglebie Lubin 1:1
Poznaň - Kielce 1:0

Portugalská liga, 6. kolo

Pacos Ferreira - Setúbal 1:0

Turecká liga, 5. kolo

Kayserispor - Antalyaspor 2:0

Hokej

Extraliga, 4. kolo

Třinec - Vítkovice 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
Zlín - Brno 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Mladá Boleslav - Pardubice 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Chomutov - Jihlava 4:3 v prodl. (0:0, 2:1, 1:2 - 1:0)
Olomouc - Liberec 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Hradec Králové - Plzeň 4:3 v prodl. (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)

Kontinentální liga

Chabarovsk - Slovan Bratislava 2:3
Vladivostok - CSKA Moskva 3:1
Kunlun Red Star - Viťaz Podolsk 2:0
Barys Astana - Novosibirsk 1:3
Jaroslavl - Čeljabinsk 3:1
Dinamo Minsk - Jekatěrinburg 1:3
Dynamo Moskva - Lada Togliatti 3:2
Petrohrad - Magnitogorsk 4:3 v prodl.

Finská liga

KalPa Kuopio - IFK Helsinky 2:1
Kouvola - Jyväskylä 3:2 v prodl.
SaiPa Lappeenranta - TPS Turku 1:0 po sam. nájezdech
Sport Vaasa - Ilves Tampere 4:3 v prodl.

Německá liga, 3. kolo

Augsburg - Straubing 5:4
Eisbären Berlín - Wolfsburg 2:1
Kolín nad Rýnem - Iserlohn 4:1
Krefeld - Ingolstadt 5:3
Mannheim - Bremerhaven 2:4
Norimberk - Düsseldorf 5:3

Slovenská liga

Košice - Poprad 5:2
Trenčín - Banská Bystrica 3:2 v prodl.
Zvolen - Detva 5:4
Žilina - Nitra 10:4
Nové Zámky - Liptovský Mikuláš 0:3

Švýcarská liga, 4. kolo

Fribourg-Gottéron - Ambri-Piotta 4:2
Kloten - Davos 2:3
Langnau - Zug 2:3
Lausanne - Biel 2:3 v prodl.
Lugano - Curych 6:1
Ženeva - Bern 2:1

Liga EBEL, 3. kolo

Klagenfurt - Znojmo 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Székesfehérvár - Villach 3:0
Štýrský Hradec - Linec 2:3
Bolzano - Dornbirn 4:1

Tenis

Davis Cup - semifinále

Po prvním dnu:
Lille: Francie - Srbsko 1:1
Pouille - Lajovič 1:6, 6:3, 6:7 (7:9), 6:7 (5:7)
Tsonga - Djere 7:6 (7:2), 6:3, 6:3

Brusel: Belgie - Austrálie 1:1
Goffin - Millman 6:7 (4:7), 6:4, 6:3, 7:5
Darcis - Kyrgios 3:6, 6:3, 7:6 (7:5), 1:6, 2:6

Davis Cup - baráž

Po prvním dnu:
Haag: Nizozemsko - Česko 0:2
De Bakker - Veselý 6:4, 3:6, 6:4, 4:6, 4:6
Haase - Rosol 7:6 (7:5), 3:6, 2:6, 6:3, 5:7

Ósaka: Japonsko - Brazílie 2:0
Sugita - Clezar 6:2, 7:5, 7:6 (7:5)
Soeda - Monteiro 3:6, 6:4, 6:3, 6:7 (1:7), 6:4

Astana: Kazachstán - Argentina 1:1
Kukuškin - Pella 6:7 (5:7), 7:6 (7:5), 6:2, 6:4
Popko - Schwartzman 4:6, 2:6, 2:6

Biel: Švýcarsko - Bělorusko 1:1
Laaksonen - Šila 4:6, 2:6, 6:7 (3:7)
Chiudinelli - Žyrmont 6:3, 4:6, 6:4, 6:3

Lisabon: Portugalsko - Německo 1:1
J. Sousa - Stebe 6:4, 3:6, 3:6, 0:6
P. Sousa - Struff 6:2, 7:5, 7:6 (7:5)

Budapešť: Maďarsko - Rusko 1:1
Fucsovics - Rubljov 6:2, 6:4, 5:7, 2:6, 6:3
Balázs - Chačanov 6:3, 2:6, 6:7 (12:14), 1:6

Bogotá: Kolumbie - Chorvatsko 1:1
González - Čilič 1:6, 4:6, 1:6
Giraldo - Škugor 6:4, 4:6, 5:7, 6:4, 6:2

Edmonton: Kanada - Indie 1:1
Schnur - Ramanathan 7:5, 6:7 (4:7), 5:7, 5:7
Shapovalov - Bhambri 7:6 (7:2), 6:4, 6:7 (6:8), 4:6, 6:1

TOKIO (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:
McHaleová (USA) - Mertensová (3-Belg.) 6:4, 6:1
Dijasová (Kaz.) - Putincevová (8-Kaz.) 4:6, 6:1, 6:3
Fettová (Chorv.) - Wang Čchiang (Čína) 6:3, 4:6, 6:3
Katóová (Jap.) - Kruničová (Srb.) 6:1, 6:3

Čtyřhra - semifinále:
Aojamaová, Jang Čao-süan (4-Jap./Čína) - Voráčová, Ninomijaová (1-ČR/Jap.) 6:4, 6:3

QUÉBEC (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:
Šafářová (1-ČR) - Hradecká (ČR) 6:4, 7:5
Babosová (3-Maď.) - Abandaová (Kan.) 6:3, 6:2
Mariaová (4-Něm.) - Vickeryová (USA) 6:1, 6:3
Van Uytvancková (7-Belg.) - Dolehideová (USA) 6:2, 6:2

Čtyřhra - čtvrtfinále:
Andreescuová, Branstineová (Kan.) - Hradecká, Krejčíková (2-ČR) 4:6, 6:3, 10:7

Basketbal

ISTANBUL - mistrovství Evropy mužů

Semifinále:
Srbsko - Rusko 87:79 (25:20, 48:34, 66:57)

Motorismus

SINGAPUR - tréninky na VC Singapuru, závod MS formule 1

První trénink: 1. Ricciardo (Austr./Red Bull) 1:42,489, 2. Vettel (Něm./Ferrari) -0,109, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,121, 4. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,415, 5. Pérez (Mex./Force India) -0,934, 6. Bottas (Fin./Mercedes) -0,945.

Druhý trénink: 1. Ricciardo 1:40,852, 2. Verstappen -0,556, 3. Hamilton -0,703, 4. Bottas -1,252, 5. Hülkenberg (Něm./Renault) -1,596, 6. Vandoorne (Belg./McLaren) -1,649.

Cyklistika

BRNO - Přilba Moravy, mezinárodní bodovací závod dráhových cyklistů na 50 km

1. Staniszewski 103 bodů, 2. Krawczyk (oba Pol.) 73 oba + 1 kolo, 3. Oddli (Nor.) 58, 4. Rudyk (Pol.) 36, 5. English (Ir.) 36, 6. Donega (It.) 33, 7. Vendolský 32, 8. Pietrula 31, ...10. Kraus (všichni Dukla Praha) 21.

Florbal

Liga žen, 1. kolo

FBC Ostrava - Panthers Praha 6:5 v prodl. (1:1, 2:1, 2:3 - 1:0)
FBS Olomouc - FK Jižní Město 4:14 (1:4, 0:1, 3:9)
Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians 1:8 (0:2, 1:2, 0:4)
Židenice - 1. SC Vítkovice 1:8 (0:3, 0:3, 1:2)
Chodov - FBK Jičín 12:2 (2:0, 3:1, 7:1)

Futsal

První liga, 3. kolo

Jeseník - Teplice 1:3
Třinec - Plzeň 2:4
Vysoké Mýto - Mělník 5:1
Litoměřice - Česká Lípa 3:3
Sparta Praha - Slavia Praha 5:3

Stolní tenis

LUCEMBURK (Lucembursko) - Mistrovství Evropy družstev

Muži:
Skupina o 17.-24. místo:
Belgie - ČR 3:1

Nuytinck - Polanský 3:2 (-5, 10, 4, -4, 9)
Lambiet - Konečný 3:0 (7, 9, 4)
Devos - Tregler 0:3 (-14, -6, -4)
Nuytinck - Konečný 3:0 (10, 7, 7)

ČR - Litva 3:0
Prokopcov - Udra 3:1 (-10, 8, 7, 11)
Polanský - Stankevičius 3:0 (10, 11, 5)
Konečný - Skučas 3:1 (8, -5, 6, 9)

Ženy:
Skupina o 9.-16. místo:
ČR - Ukrajina 3:0

Matelová - Bratejková 3:1 (-10, 8, 3, 5)
Štrbíková - Gaponovová 3:0 (7, 9, 11)
Vacenovská - Pesocká 3:0 (7, 11, 9)

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze