Výsledkový servis



15. 5. 2018

Fotbal

Přípravné utkání

 Saúdská Arábie - Řecko 2:0 (1:0) - hráno v Seville

Rakouská liga, 34. kolo

Wolfsberg - Austria Vídeň 2:1

Play off o postup do anglické ligy, 1. kolo

Odveta:
Aston Villa - Middlesbrough 0:0, první zápas 1:0 - Aston Villa postoupila do finále proti Fulhamu

Hokej

KODAŇ, HERNING (Dán.) - Mistrovství světa

Skupina A (Kodaň):
Švýcarsko - Francie 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
Bělorusko - Slovensko 7:4 (2:0, 0:2, 5:2)
Rusko - Švédsko 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Skupina B (Herning): 
Finsko - USA 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)
Kanada - Německo 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Lotyšsko - Dánsko 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

NHL, finále Západní konference

2. zápas:

Winnipeg - Vegas 1:3 (stav série 1:1)

Tenis

ŘÍM (It.) - Turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Shapovalov (Kan.) - Berdych (15-ČR) 1:6, 6:3, 7:6 (7:5)
Schwartzman (14-Arg.) - Jarry (Chile) 6:4, 6:1
Pouille (16-Fr.) - Seppi (It.) 6:2, 3:6, 7:6 (7:3)
Basilašvili (Gruz.) - Baldi (It.) 6:4, 4:6, 6:4
Džumhur (Bosna) - Verdasco (Šp.) 6:3, 6:1
Tsitsipas (Řec.) - Čorič (Chorv.) 4:1 skreč
2. kolo:
Goffin (9-Belg.) - Cecchinato (It.) 5:7, 6:2, 6:2
Kohlschreiber (Něm.) - Sock (13-USA) 6:4, 6:3
Gojowczyk (Něm.) - Sonego (It.) 6:3, 6:4

Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Kerberová (11-Něm.) - Dijasová (Kaz.) 6:2, 7:6 (8:6)
Kasatkinová (14-Rus.) - Tomljanovicová (Austr.) 6:0, 6:4
Babosová (Maď.) - Erraniová (It.) 6:3, 7:6 (8:6)
Sie Su-wej (Tchaj-wan) - Sabalenková (Běl.) 6:2, 6:4
Vesninová (Rus.) - Siegemundová (Něm.) 7:6 (7:5), 6:2
Collinsová (USA) - Cirsteaová (Rum.) 6:3, 4:6, 6:4
Sakkariová (Řec.) - Bertensová (Niz.) 6:2, 4:6, 6:3
Kuzněcovová (Rus.) - Hercogová (Slovin.) 6:2, 6:4
Beguová (Rum.) - Pcheng Šuaj (Čína) 4:6, 6:4, 6:1
Sevastovová (15-Lot.) - Mladenovicová (Fr.) 6:3, 3:0 skreč
Šarapovová (Rus.) - Bartyová (16-Austr.) 7:5, 3:6, 6:2
2. kolo
Svitolinová (4-Ukr.) - Martičová (Chorv.) 6:1, 6:2
Ostapenková (5-Lot.) - Čang Šuaj (Čína) 6:2, 7:5
Čtyřhra - 1. kolo:
Keysová, V. Williamsová (USA) - Krejčíková, Siniaková (ČR) 2:6, 6:1, 10:8

Basketbal

NBA, finále Západní konference

1. zápas:
Houston - Golden State 106:119 (30:29, 56:56, 80:87)

Cyklistika

Silniční etapový závod Giro d'Italia

10. etapa (Penne - Gualdo Tadino, 239 km)
1. Mohorič (Slovin./Bahrajn-Merida) 6:04:52, 2. Denz (Něm./AG2R) stejný čas, 3. Bennett (Ir./Bora-Hansgrohe), 4. Battaglin (It./LottoNL), 5. Ballerini (It./Androni), 6. Schmidt (Dán./Kaťuša-Alpecin), 7. Gavazzi (It./Androni), 8. Pantano (Kol./Trek-Segafredo), 9. Brambilla (It./Trek-Segafredo), 10. Goncalves (Portug./Kaťuša-Alpecin) všichni -34, ...70. Hirt (ČR/Astana) -1:32, 116. Kreuziger (ČR/Mitchelton-Scott), 128. Štybar (ČR/Quick-Step) oba -25:25.
Průběžné pořadí: 1. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) 43:42:38, 2. Dumoulin (Niz./Sunweb) -41, 3. Pinot (Fr./Groupama-FDJ) -46, 4. Pozzovivo (It./Bahrajn-Merida) -1:00, 5. Carapaz (Ekv./Movistar) -1:23, 6. Bennett (N. Zél./LottoNL) -1:36, 7. Dennis (Austr./BMC), 8. Bilbao (Šp./Astana) oba -2:08, 9. Woods (Kan./EF-Drapac/Cannondale) -2:28, 10. Froome (Brit./Sky) -2:30, ...47. Hirt -34:12, 61. Kreuziger -42:42, 111. Štybar -1:35:06.

Silniční etapový závod Kolem Kalifornie

2. etapa (157 km): 1. Bernal (Kol./Sky) 4:14:00, 2. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -21, 3. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -25, 4. Tolhoek (Niz./LottoNL-Jumbo), 5. Martínez (Kol./EF Drapac-Cannondale), 6. Durašek (Chorv./SAE Team Emirates) všichni -30.

Průběžné pořadí: 1. Bernal 7:16:13, 2. Majka -25, 3. A. Yates -31, 4. Tolhoek, 5. Durašek, 6. Martínez všichni -40.

Najdete na iDNES.cz