Výsledkový servis



15. 4. 2018

Fotbal

První liga, 24. kolo

Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:2 (1:2)

Druhá liga, 22. kolo

Opava - Třinec 1:1 (0:1)
Sokolov - Žižkov 1:2 (1:0)

ČFL, 23. kolo

Benešov - Chrudim 0:0, pen. 4:5
Benátky nad Jizerou - Převýšov 3:4 (2:1)
Brozany - Čížová 2:2 (2:0), pen. 5:4
Jirny - Písek 1:1 (0:0), pen. 4:5
Štěchovice - Ústí nad Orlicí 3:3 (1:1), pen. 6:5

MSFL, 21. kolo

Uničov - Hlučín 1:2 (1:0)

Divize

Divize A, 21. kolo
Karlovy Vary - Jankov 6:0 (3:0)

Divize B, 21. kolo
Meteor Praha - Úvaly 2:1 (1:0)
Motorlet Praha - Neratovice-Byškovice 5:2 (3:2)
Louny - Hrobce 4:0 (1:0)
Hostouň - Rakovník 1:2 (0:1)

Divize C, 21. kolo

Pardubice B - Vysoké Mýto 2:2 (0:2), pen. 2:4
Čáslav - Letohrad 2:1 (0:0)
Kratonohy - Vykáň 3:2 (0:2)
Turnov - Chrastava 4:2 (1:2)

Divize D - 21. kolo
Havlíčkův Brod - Bzenec 0:4 (0:2)
Stará Říše - Šumperk 1:2 (0:1)
Tasovice - Velká Bíteš 2:0 (0:0)
Ždírec nad Doubravou - Vrchovina 0:2 (0:2)

Divize E - 21. kolo
Brumov - Ústí u Hranic 1:6 (1:1)
Havířov - Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (1:0)
Bohumín - Slavičín 1:4 (1:1)

Anglická liga, 34. kolo

Newcastle - Arsenal 2:1
Manchester United - West Bromwich 0:1

Španělská liga, 32. kolo

Eibar - Alavés 0:1
Atlético Madrid - Levante 3:0
Getafe - Espaňol Barcelona 1:0
Málaga - Real Madrid 1:2

Italská liga, 32. kolo

Fiorentina - Spal Ferrara 0:0
AC Milán - Neapol 0:0
Boloňa - Hellas Verona 2:0
Sassuolo - Benevento 2:2
Juventus Turín - Sampdoria Janov 3:0
Lazio Řím - AS Řím 0:0

Německá liga, 30. kolo

Schalke - Dortmund 2:0
Brémy - Lipsko 1:1

Francouzská liga, 33. kolo

Montpellier - Bordeaux 1:3
Troyes - Marseille 2:3
Paris St. Germain - Monako 7:1

Belgická liga, 3. kolo play off

Skupina o titul:
Anderlecht - FC Bruggy 1:0

Portugalská liga, 30. kolo

Marítimo - Moreirense 1:1
Benfica Lisabon - FC Porto 0:1
Belenenses - Sporting Lisabon 3:4

Slovenská liga, 5. kolo nadstavby

Skupina o titul:
Trnava - Ružomberok 1:0

Ruská liga, 26. kolo

Jekatěrinburg - Spartak Moskva 2:1
Ufa - CSKA Moskva 1:1
Rostov na Donu - Chabarovsk 2:0

Nizozemská liga, 31. kolo

Breda - Tilburg 1:2
Feyenoord Rotterdam - Utrecht 3:1
Groningen - Roda Kerkrade 2:1
PSV Eindhoven - Ajax Amsterodam 3:0

Turecká liga, 29. kolo

Kayserispor - Genclerbirligi 3:2
Antalyaspor - Konyaspor 0:0
Göztepe - Bursaspor 2:1
Galatasaray - Basaksehir 2:0

Rakouská liga, 30. kolo

Austria Vídeň - Rapid Vídeň 0:4
Admira Mödling - Salcburk 2:6

Dánská liga, 3. kolo play off

Skupina o titul:
Aalborg - Horsens 2:0
Bröndby - FC Kodaň 2:1
Nordsjaelland - Midtjylland 1:2

Švýcarská liga, 29. kolo

Basilej - Lausanne 2:1
Lucern - Sion 0:1
Young Boys Bern - FC Curych 1:0

Anglická druhá liga, 43. kolo

Wolverhampton - Birmingham 2:0

Německá druhá liga, 30. kolo

Darmstadt - Braunschweig 1:1
Heidenheim - Düsseldorf 3:1
Ingolstadt - Norimberk 1:1

Hokej

Finále play off extraligy, 2. zápas

Třinec - Kometa Brno 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Baráž o extraligu, 9. kolo

Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary 1:2 po sam. náj. (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC Dukla Jihlava - HC Verva Litvínov 2:1 po sam. náj. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)

Euro Hockey Challenge

Lausanne: Švýcarsko - Bělorusko 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Gjövik: Norsko - Rusko 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Drážďany: Německo - Slovensko 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Kvalifikace o první ligu, 6. kolo

Havlíčkův Brod - Poruba 3:2 (1:1, 1:0, 1:1), Poruba postoupila do 1. ligy

UMEA (Švéd.) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let

ČR - Finsko 2:4 (1:0, 0:1, 1:3)
Rusko - Švédsko 4:3 po sam. nájezdech (1:1, 1:0, 1:2 - 0:0) 

NHL, 1. kolo play off

Východní konference - 2. zápasy:
Tampa Bay - New Jersey 5:3 (stav série: 2:0)
Boston - Toronto 7:3 (stav série: 2:0)

Západní konference - 2. zápasy:
Nashville - Colorado 5:4 (stav série: 2:0)
Anaheim - San Jose 2:3 (stav série: 0:2)

Německá liga, finále play off - 2. zápas

Eisbären Berlín - Mnichov 4:5, stav série 1:1

Liga EBEL, finále play off

5. zápas:
Salcburk - Bolzano 6:5 v prodl., stav série 3:2

Tenis

MONTE CARLO - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:
Chačanov (Rus.) - Kokkinakis (Austr.) 7:5, 6:4
M. Zverev (Něm.) - Auger-Aliassime (Kan.) 6:2, 6:7 (4:7), 6:1
Medveděv (Rus.) - Fucsovics (Maď.) 6:7 (4:7), 6:2, 7:5

BOGOTÁ (Kolumb.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Schmiedlová (SR) - Arruabarrenaová (5-Šp.) 6:2, 6:4
Čtyřhra - finále:
Jakupovičová, Chromačevová (2-Slovin./Rus.) - Duqueová, Podoroská (Kol./Arg.) 6:3, 6:4

MARRÁKEŠ (Mar.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále
Andújar (Šp.) - Edmund (2-Brit.) 6:2, 6:2.

Čtyřhra - finále:
Mektič, Peya (1-Chorv./Rak.) - Paire, Roger-Vasselin (Fr.) 7:5, 3:6, 10:7

LUGANO (Švýc.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále
Mertensová (2-Belg.) - Sabalenková (Běl.) 7:5, 6:2
Čtyřhra - finále:
Flipkensová, Mertensová (1-Belg.) - Lapková, Sabalenková (Běl.) 6:1, 6:3.

14. 4. 2018

Tenis

HOUSTON (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Johnson (6-USA) - Fritz (USA) 7:5, 6:7 (4:7), 6:2

Čtyřhra - finále:
Mirnyj, Oswald (Běl./Rak.) - Begemann, Sančič (Něm./Chorv.) 6:7 (2:7), 6:4, 11:9

HOUSTON (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Johnson (6-USA) - Sandgren (8-USA) 7:6 (7:2), 2:6, 6:4

Basketbal

Čtvrtfinále play off ligy mužů, 3. zápasy

Ústí nad Labem - Pardubice 70:58 (12:11, 30:32, 47:42) , stav série 2:1
Olomoucko - Opava 71:89 (17:20, 35:40, 49:62), stav série: 0:3

NBA, 1. kolo play off

Východní konference - 1. zápasy:
Toronto - Washington 114:106
Philadelphia - Miami 130:103

Západní konference - 1. zápasy:
Golden State - San Antonio 113:92
Portland - New Orleans 95:97

Volejbal

Baráž o extraligu mužů, 4. zápas

Beskydy - Odolena Voda 3:0 (23, 17, 13), stav série 2:2.

ZLÍN - Mistrovství Evropy hráčů do 18 let

Finále: ČR - Německo 0:3 (-22, -17, -20)
o 3. místo: Itálie - Rusko 3:1 (22, -23, 23, 17)

Házená

Čtvrtfinále play off extraligy mužů, 2. zápasy

Karviná - Jičín 28:26 (12:11), stav série: 2:0 
Plzeň - Dukla Praha 24:23 (14:14) , stav série: 2:0
Lovosice - Kopřivnice 30:25 (16:14), stav série: 2:0
Zubří - Frýdek-Místek, 30:25 (12:14) stav série: 2:0

Interliga žen, 25. kolo

Prešov - Veselí nad Moravou 22:27 (10:16)

Motorismus

ŠANGHAJ (Čína) - Velká cena Číny, závod mistrovství světa vozů formule 1

1. Ricciardo (Austr./Red Bull) 1:35:36,380 (prům. rychlost 191,451 km/h), 2. Bottas (Fin./Mercedes) -8,894, 3. Räikkönen (Fin./Ferrari) -9,637, 4. Hamilton (Brit./Mercedes) -16,985, 5. Verstappen (Niz./Red Bull) -20,436, 6. Hülkenberg (Něm./Renault) -21,052, 7. Alonso (Šp./McLaren) -30,639, 8. Vettel (Něm./Ferrari) -35,286, 9. Sainz (Šp./Renault) -35,763, 10. Magnussen (Dán./Haas) -39,594.

Průběžné pořadí MS (po 3 z 21 závodů): 1. Vettel 54, 2. Hamilton 45, 3. Bottas 40, 4. Ricciardo 37, 5. Räikkönen 30, 6. Alonso 22.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 85, 2. Ferrari 84, 3. Red Bull 55, 4. McLaren 28, 5. Renault 25, 6. Toro Rosso 12, 7. Haas 11, 8. Sauber 2, 9. Force India 1.

ALCAŇIZ (Šp.) - Závod mistrovství světa superbiků

Druhá jízda: 1. Davies (Brit./Ducati) 33:29,519, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -1,184, 3. Melandri (It./Ducati) -4,584, ...17. Ježek (ČR/Yamaha) -56,590.

Průběžné pořadí MS (po 6 z 26 jízd): 1. Rea 114, 2. Davies 102, 3. Melandri 96, ...21. Ježek 1.

AGUEDA (Portug.) - Velká cena Portugalska, závod MS v motokrosu

MX1:
1. jízda:
1. Herlings (Niz./KTM) 34:14,689, 2. Cairoli (It./KTM) -6,260, 3. Gajser (Slovin./Honda) -8,257.
2. jízda: 1. Herlings 35:12,692, 2. Cairoli -34,373, 3. Desalle (Belg./Kawasaki) -43,349.
GP celkově: 1. Herlings 50, 2. Cairoli 44, 3. Gajser 36.
Průběžné pořadí MS (po 5 z 20 závodů): 1. Herlings 241, 2. Cairoli 225, 3. Febvre (Fr./Yamaha) 169.

MX2:
1. jízda:
1. Prado (Šp./KTM) 36:19,765, 2. Jonass (Lot./KTM) -4,848, 3. Beaton (Austr./Kawasaki) -6,210.
2. jízda: 1. Prado 35:22,081, 2. Olsen (Dán./Husqvarna) -3,024, 3. Watson (Brit./Yamaha) -3,196.
GP celkově: 1. Prado 50, 2. Olsen 40, 3. Beaton 38.
Průběžné pořadí MS (po 5 z 20 závodů): 1. Jonass 216, 2. Prado 202, 3. Olsen 185.

Cyklistika

MAASTRICHT (Niz.) - Jednorázový závod Amstel Gold Race

1. Valgren (Dán./Astana) 6:40:07, 2. Kreuziger (ČR/Mitchelton-Scott) stejný čas, 3. Gasparotto (It./Bahrajn-Merida) -2, 4. Sagan (SR/Bora-Hansgrohe), 5. Valverde (Šp./Movistar), 6. Wellens (Belg./Lotto Soudal) všichni -19.

KYJOV - Kyjovské Slovácko, závod Českého poháru v silniční cyklistice

1. Zahálka 3:52:09, 2. Otruba, 3. Konwa (Pol.), 4. Kukrle (všichni Elkov Author) všichni stejný čas, 5. Boubal (CK Příbram), 6. Hampl (Favorit Brno) oba -1:36.

KAMENEC (Něm.) - Úvodní turnaj Světového poháru v kolové

1. A. Kopp, M. Kopp (Obernfeld/Něm.), 2. König, Fischer (Höchst/Rak.), 3. G. Mlady, B. Mlady (Stein/Něm.), ...5. Hrdlička sen., Loskot (Svitávka), 9. Zvolánek, Havlíček (Favorit Brno).

Florbal

Play down extraligy žen, 2. kolo

7. zápas:
Židenice - Sokol Královské Vinohrady 5:2 (1:0, 2:1, 2:1), konečný stav série 4:3

První liga florbalistů - finále (o přímý postup do superligy)

4. zápas: Sokol Královské Vinohrady - Havířov 7:10 (3:2, 0:5, 4:3), stav série 2:2.

Dostihy

PRAHA (Velká Chuchle) - Mítink

Velká dubnová cena, rovinový dostih (1800 m, čtyřletí a starší koně, dotace 150.000 korun):
1. Aldzarb (ž. Laube, tr. Šavujev, stáj Ramzan Kadyrov), 2. Sir Sun, 3. Duke Of Darhorse. Čas: 1:51,43. Výrok: jistě 1 3/4 - krk - 1 1/4.

Memoriál Rudolfa Deyla, rovinový dostih (1400 m, tříleté klisny, dotace 135.000 korun):
1. Rapet (žk. Liška, tr. Luka, Stáj RA-PET.CZ), 2. Rabbit Bated, 3. Love Connection. Čas: 1:26,26. Výrok: jistě 1 - kr. hlava - krk.

Další dostihy:
I. Berouyine (ž. Foret) - Wobull Se Now - Stormico
II. Tango Glinka (ž. Foret) - Wenus - Fantasticman
IV. Tropical Bond (žk. Liška) - Nombeko - Lakar
VI. Tosen Puissance (am. Bodláková) - Corleone - Motorsport
VII. Concord of Gracie (ž. Šafář) - Princess Ryana - Noble Fox
VIII. Be Master (žk. Liška) - Lesana - Azdar

Golf

MADRID (Šp.) - Závěr turnaje Open de Espaňa série European Tour

1. Rahm (Šp.) 268 (67+68+66+67), 2. Dunne (Ir.) 270 (66+65+68+71), 3. Elvira (Šp.) 271 (68+66+66+71), 4. Coetzee (JAR) 272 (72+66+71+63), 5. Warren (Skot.) 273 (66+69+69+69), Campillo (Šp.) 273 (70+67+67+69), Rumford (Austr.) 273 (68+66+68+71) a Sturehed (Švéd.) 273 (67+68+66+72).

HILTON HEAD (USA) - Závěr turnaje RBC Heritage série PGA Tour

(par 71, dotace 6,7 milionu dolarů): 1. Kodaira (Jap.) 272 (73+63+70+66) - v rozstřelu na třetí jamce, 2. Kim Si-u (Korea) 272 (68+65+68+71), 3. DeChambeau 273 (68+64+75+66) a List 273 (70+64+67+72), 5. Simpson 274 (69+68+69+68) a Horschel (všichni USA) 274 (66+69+67+72).

Různé

PRAHA - Finálový turnaj badmintonové extraligy družstev

Finále: Badminton FSpS MU Brno - Sokol Meteor Praha Radotín 5:3
O 3. místo: Benátky nad Jizerou - Sokol Klimkovice 6:0.

Najdete na iDNES.cz