Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



15. 2. 2018

PCHJONGČCHANG - Zimní olympijské hry 2018

PCHJONGČCHANG (J. Korea) - Zimní olympijské hry

Kompletní program a výsledky dne

Důležité momenty dne

Alpské lyžování, ženy obří slalom - 1. kolo: 29. Ledecká a 34. Capová postoupily, Dubovská, Pauláthová nedokončily - podrobnosti
Krasobruslení, sportovní dvojice, volná jízda: 14. místo Dušková, Bidař - podrobnosti
Alpské lyžování, muži sjezd: 38. Forejtek, 45. Hudec, 46. Zabystřan - podrobnosti
Snowboarding, muži snowboardcross - kvalifikace: Kubičík nepostoupil do čtvrtfinále - podrobnosti
Alpské lyžování, ženy obří slalom - po 2. kole: 23. Ledecká, 29. Capová - podrobnosti
Běh na lyžích, ženy 10 km volně: 28. Nováková, 45. Beroušková, 59. Havlíčková, 60. Hynčicová - podrobnosti
Biatlon, ženy, vytrvalostní závod na 15 km: 18. Vítková, 44. Puskarčíková, 57. Davidová, 72. Jislová - podrobnosti
Biatlon, muži, vytrvalostní závod na 20 km: 7. Krčmář, 12. Moravec, 45. Šlesingr, 67. Václavík - podrobnosti
Hokej, skupina A: Česko - Korea 2:1 - podrobnosti
Saně, týmový závod: 12. Nosková, Hyman, Antonín Brož, Lukáš Brož - podrobnosti

Fotbal

Evropská liga, úvodní utkání 2. kola

Partizan Bělehrad -Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
Astana - Sporting Lisabon 1:3 (1:0)
Dortmund - Bergamo 3:2 (1:0)
Nice - Lokomotiv Moskva 2:3 (2:1)
Spartak Moskva - Bilbao 1:3 (0:3)
San Sebastian - Salcburk 2:2 (0:1)
Ludogorec Razgrad - AC Milán 0:3 (0:1)
Östersund - Arsenal 0:3 (0:2)
Olympique Marseille - Braga 3:0 (1:0)
Kodaň - Atlético Madrid 1:4 (1:2)
AEK Atény - Dynamo Kyjev 1:1 (0:1)
Celtic Glasgow - Zenit Petrohrad 1:0 (0:0)
Neapol - Lipsko 1:3 (0:0)
Lyon - Villarreal 3:1 (0:0)
FCSB - Lazio Řím 1:0 (1:0)

Hokej

Přípravné utkání

Hradec Králové - Amur Chabarovsk (zrušeno)

SVATÝ MOŘIC (Švýc.) - All Saints Cup

Lugano - Škoda Plzeň 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) 
Branky: 7. Zorin, 19. Vedova, 27. Romanenghi, 39. Sannitz, 56. Reuille.

NHL

Toronto - Columbus 6:3
Colorado - Montreal 2:0
Vancouver - Florida 3:4

Švédská liga, 4. kolo

Brynäs - Örebro 3:4.

PLYMOUTH (USA) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

USA - Česko 2:6 (1:3, 1:2, 0:1)
Rusko - Česko 9:2 (2:2, 2:0, 5:0

JÄRVENPÄÄ (Fin.) - Turnaj pěti zemí do 17 let

ČR - Švédsko 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
Branky: 25. Pytlík, 33. Kubíček - 59. a rozh. nájezd Raymond, 27. Söderblom.

Finsko - Rusko 0:4 (0:1, 0:1, 0:2).

HRADEC KRÁLOVÉ - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let

ČR - Finsko 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky:
34. Eret, 52. Chrtek, 60. Machala.

Švédsko - Německo 9:2 (4:0, 3:1, 2:1).

AALBORG/HERNING (Dán.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Dánsko - Francie 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Branky:
34. M. Madsen, 40. Christensen, 57. Hardt, 60. J. Jakobsen - 25. T. Da Costa, 58. S. Da Costa.

Lotyšsko - Rakousko 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
Branky:
44. a 51. Roberts Bukarts, 3. Vigners, 17. Rihards Bukarts, 29. Zabis, 58. E. Kulda - 9. Cijan.

Tenis

DAUHÁ (Katar) - Turnaj žen

Dvouhra - 3. kolo:
Bellisová (USA) - Karolína Plíšková (5-ČR) 7:6 (7:4), 6:3
Kvitová (16-ČR) - Svitolinová (3-Ukr.) 6:4, 7:5
Wozniacká (1-Dán.) - Niculescuová (Rum.) 7:5, 6:1
Muguruzaová (4-Šp.) - Cirsteaová (Rum.) 6:0, 6:4
Halepová (2-Rum.) - Sevastovová (13-Lot.) 6:4, 6:3
Garciaová (7-Fr.) - Blinkovová (Rus.) 7:6 (7:3), 7:5
Görgesová (9-Něm.) - Buzarnescuová (Rum.) 6:2, 6:2
Kerberová (8-Něm.) - Kontaová (10-Brit.) 1:6, 6:1, 6:3. 

Čtyřhra - 2. kolo:
Dabrowská, Ostapenková (Kan./Lot.) - Strýcová, Šafářová (3-ČR) 3:0 skreč
Krejčíková, Siniaková (ČR) - Mertensová, Schuursová (Belg./Niz.) 6:1, 4:6, 15:13.

ROTTERDAM (Niz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo: 
Dimitrov (2-Bulh.) - Krajinovič (Srb.) 7:6 (7:4), 7:5
Rubljov (Rus.) - Džumhur (Bosna) 6:4, 7:6 (7:4)
Medveděv (Rus.) - Herbert (Fr.) 3:6, 7:6 (7:2), 6:4
Federer (1-Švýc.) - Kohlschreiber (Něm.) 7:6 (10:8), 7:5. 

BUENOS AIRES (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:
García-López (Šp.) - Carreňo (2-Šp.) 7:6 (7:5), 1:6, 7:6 (8:6)
Delbonis (Arg.) - Elias (Portug.) 7:6 (7:5), 7:6 (8:6)
Mayer (Arg.) - Fognini (4-It.) 6:3, 6:3
Monfils (Fr.) - Lajovič (Srb.) 6:4, 6:3

NEW YORK (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:
Tiafoe (USA) - Sela (Izr.) 6:4, 3:6, 6:0
Karlovič (Chorv.) - R. Harrison (6-USA) 6:4, 6:4
Anderson (1-JAR) - Escobedo (USA) 3:6, 6:4, 7:6 (7:5)
Querrey (2-USA) - Južnyj (Rus.) 6:4, 6:3

Atletika

TORUŇ (Pol.) - Halový mítink IAAF

Muži - 60 m: 1. Volko (SR) 6,57, 400 m: 1. Janežič (Slovin.) 46,03, 2. Maslák (ČR) 46,17, 3. Santos (Dom. rep.) 46,53.
800 m: 1. Kszczot (Pol.) 1:46,75, ...7. Kubista (ČR) 1:49,29.
1500 m: 1. Tolosa (Et.) 3:37,41, 2. Lewandowski (Pol.) 3:37,67, 3. Holuša 3:37,91, ...5. Sasínek 3:39,98, 8. Friš (všichni ČR) 3:43,69.
60 m př.: 1. Trajkovic (Kypr) 7,59, trojskok: 1. Nápoles (Kuba) 16,90.
Tyč: 1. Lisek (Pol.) 591.
Koule: 1. Bukowiecki (Pol.) 22,00, 2. Staněk (ČR) 21,83, 3. Haratyk (Pol.) 21,12.

Ženy - 60 m: 1. Ta Louová (Pobř. slon.) 7,11, 400 m: 1. Sprungerová (Švýc.) 51,28.
800 m: 1. Cichocká (Pol.) 2:00,76.
1500 m: 1. Arafiová (Mar.) 4:04,76, ...10. Vrzalová (ČR) 4:10,36.
60 m př.: 1. Dutkiewiczová (Něm.) 7,85, výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 200, 2. Levčenková (Ukr.) 195.

Basketbal

NBA

Detroit - Atlanta 104:98
Orlando - Charlotte 102:104
Philadelphia - Miami 104:102
Brooklyn - Indiana 103:108
New York - Washington 113:118
Portland - Golden State 123:118
Houston - Sacramento 100:91
Memphis - Oklahoma City 114:121
New Orleans - LA Lakers 139:117
Utah - Phoenix 107:97
Chicago - Toronto 98:122
Boston - LA Clippers 119:129

Volejbal

Extraliga žen, 20. kolo nadstavby

Skupina o 1.-6. místo:
Frýdek-Místek - Liberec 0:3 (-17, -14, -28)
Prostějov - Olomouc 3:2 (-19, 20, 22, -23, 14)
Ostrava - KP Brno 3:1 (21, 24, -23, 18)

Skupina o 7.-10. místo:
Olymp Praha - Přerov 3:1 (-23, 21, 14, 22)
Fénix Brno - Šternberk 0:3 (-24, -22, -21)

Motorismus

ŠVÉDSKO - Švédská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Po 1. rychlostní zkoušce: 1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 1:32,7, 2. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -0,3, 3. Östberg, Eriksen (Nor./Citroën C3) -0,6, 4. Meeke, Nagle (Brit., Ir./Citroën C3), 5. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) všichni -0,9, 6. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -1,0.

Různé

KAZAŇ (Rus.) - Mistrovství Evropy družstev v badmintonu

Muži - skupina 6:
Česko - Portugalsko 5:0
Česko - Itálie 5:0
Polsko - Česko 4:1

Ženy - skupina 6:
Anglie - Česko 4:1
Polsko - Česko 3:2
Česko - Norsko 4:1

Čeští muži postoupili jako nejlepší tým z druhých míst do čtvrtfinále, pro ženy ME skončilo.

Najdete na iDNES.cz