Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



14. 9. 2017

Fotbal

Evropská liga, 1. kolo základních skupin

Skupina A:
Slavia - Maccabi Tel Aviv 1:0 (1:0)
Villarreal - Astana 3:1 (1:0)

Skupina B: 
Dynamo Kyjev - Skënderbeu Korcë 3:1 (0:1) 
Young Boys Bern - Partizan Bělehrad 1:1 (1:1)

Skupina C:
Hoffenheim - Braga 1:2 (1:1)
Basaksehir - Ludogorec Razgrad 0:0.

Skupina D:
Austria Vídeň - AC Milán 1:5 (0:3)
Rijeka - AEK Atény 1:2 (1:1)

Skupina E:
Bergamo - Everton 3:0 (3:0)
Apollon Limassol - Lyon 1:1 (0:0) 

Skupina F:
Zlín - Šeriff Tiraspol 0:0
FC Kodaň - Lokomotiv Moskva 0:0

Skupina G:
FCSB - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
Hapoel Beer Ševa - Lugano 2:1 (1:0)

Skupina H:
CZ Bělehrad - BATE Borisov 1:1 (0:0)
Arsenal - Kolín n. Rýnem 3:1 (0:1)

Skupina I:
Olympique Marseille - Konyaspor 1:0 (0:0)
Guimaraes - Salcburk 1:1 (1:1)

Skupina J:
Luhansk - Östersund 0:2 (0:0)
Hertha Berlín - Bilbao 0:0.

Skupina K:
Waregem - Nice 1:5 (0:3)
Arnhem - Lazio Řím 2:3 (1:0)

Skupina L:
San Sebastian - Rosenborg Trondheim 4:0 (3:0)
Vardar Skopje - Zenit Petrohrad 0:5 (0:3)

TÓRSHAVN (Faer. ost.) - MS 2019 žen, kvalifikace o postup

Faerské ostrovy - Česko 0:8 (0:6) 

Hokej

KHL

Ufa - Nižnij Novgorod 2:1
Kazaň - Čerepovec 2:1 v prodl.
Soči - Dinamo Riga 5:1
Nižněkamsk - Spartak Moskva 2:1

EBEL liga, 3. kolo

Salcburk - Vídeň 0:4

Slovenská liga

Nové Zámky - Slovensko 20 3:5

Finská liga

Kärpät Oulu - Pelicans Lahti 5:2
Lukko Rauma - Jukurit Mikkeli 4:1

Německá liga, 3. kolo

Mnichov - Schwenningen 3:1

Tenis

TOKIO (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:
Dijasová (Kaz.) - Čang Šuaj (2-Čína) 6:4, 6:2
Putincevová (8-Kaz.) - Chan Sin-jün (Čína) 6:2, 2:0 skreč
Wang Čchiang (Čína) - Naraová (Jap.) 6:2, 6:3
Fettová (Chorv.) - Čepelová (SR) 6:0, 6:3
McHaleová (USA) - Sorribesová (Šp.) 6:1, 6:1

Čtyřhra - čtvrtfinále:
Voráčová, Ninomijaová (1-ČR/Jap.) - Hibinová, Mooreová (Jap./Austr.) 6:3, 4:6, 11:9

QUÉBEC (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:
Šafářová (1-ČR) - Keninová (USA) 6:4, 6:3
Hradecká (ČR) - Andreescuová (Kan.) 2:6, 6:2, 7:5
Dolehideová (USA) - Dodinová (2-Fr.) bez boje
Abandaová (Kan.) - Lepchenková (5-USA) 5:7, 7:5, 6:4
Van Uytvancková (7-Belg.) - Erakovicová (N. Zél.) 6:4, 7:6 (7:4)
Vickeryová (USA) - Golubicová (8-Švýc.) 2:6, 6:3, 6:4

Čtyřhra - čtvrtfinále:
Babosová, Hlaváčková (1-Maď./ČR) - Krawczyková, Loebová (USA) 6:3, 6:3

Basketbal

ISTANBUL - mistrovství Evropy mužů

Semifinále:
Slovinsko - Španělsko 92:72 (25:19, 49:45, 73:57)

Motorismus

PARDUBICE - Extraliga družstev na ploché dráze, 7. kolo

(ukončeno předčasně po 12. jízdě kvůli dešti): 1. Pardubice 29, 2. Markéta Praha 23, 3. Slaný 22, 4. Žarnovica 1.

Cyklistika

BRNO - Grand Prix Favoritu Brno, mezinárodní závod dráhových cyklistů v omniu

Muži: 1. Krawczyk 148 bodů, 2. Staniszewski (oba Pol.) 112, 3. English (Ir.) 109, ... 7. Pszczolarski (Pol./Tufo Prostějov) 84, 12. Rugovac (Favorit Racing) 61, 13. Kohout (Dukla Praha) 57.

Ženy: 1. Dideriksenová (Dán.) 168, 2. Kaczkowská 136, 3. Pikuliková (obě Pol.) 132, ... 7. Machačová 99, 10. Hochmanová (obě Dukla Praha) 78.

Florbal

Superliga mužů, 2. kolo

Mladá Boleslav - FbŠ Bohemians 11:6 (4:2, 4:2, 3:2)

Stolní tenis

LUCEMBURK (Lucembursko) - Mistrovství Evropy družstev

Ženy:
Skupina B:

Nizozemsko - Česko 3:0
Li Jie - Štrbíková 3:0 (10, 12, 5)
Eerlandová - Matelová 3:1 (7, -9, 7, 6)
Vermaasová - Vacenovská 3:2 (6, -9, -5, 5, 9).

Muži - 2. divize:
Skupina F:

Česko - Švýcarsko 3:0
Tregler - Weber 3:1 (-12, 12, 8, 4)
Kleprlík - Karin 3:0 (8, 9, 9)
Polanský - Tschanz 3:0 (3, 3, 5)

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze