Výsledkový servis



14. 4. 2018

Fotbal

První liga, 24. kolo

FK Jablonec - Sigma Olomouc 0:0
Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905 2:0 (0:0)
1. FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
Dukla Praha - Slovan Liberec 2:0 (0:0)

Druhá liga, 22. kolo

Olympia Praha - Příbram 2:2 (1:1)
Frýdek-Místek - České Budějovice 1:2 (1:2)

ČFL, 23. kolo

Loko Vltavín - Zápy 1:0 (0:0)
Vyšehrad - Litoměřicko 4:1 (2:0)
Dobrovice - Nymburk 4:0 (1:0)
Domažlice - Králův Dvůr 4:3 (1:0)

MSFL, 21. kolo

Petřkovice - Líšeň 1:0 (0:0)
Hodonín - HFK Olomouc 6:1 (4:0)
Hulín - Rýmařov 1:2 (1:0)
Mohelnice - Prostějov 0:4 (0:1)
Uherský Brod - Otrokovice 0:3 (0:1)
Vyškov - Velké Meziříčí 0:3 (0:1)

Divize

Divize A, 21. kolo
Březová - Přeštice 3:1 (2:0)
Český Krumlov - Doubravka 0:1 (0:0)
Mariánské Lázně - Rakovník 6:0 (3:0)
Dobříš - Aritma Praha 0:3 (0:1)
Hořovicko - Klatovy 1:1 (1:1), pen. 2:4
Malše Roudné - Sedlčany 1:1 (0:0), pen. 1:4
Soběslav - SK Plzeň 3:1 (2:1)
Divize B, 21. kolo
Kladno - Nový Bor 2:0 (1:0)
Český Brod - Ostrá 2:2 (0:0), pen. 4:3
Souš - Chomutov 4:2 (2:2)
Velvary - Česká Lípa 5:2 (2:2)
Divize C, 21. kolo
Brandýs n. L. - Zbuzany 0:0, pen. 5:4
Mšeno-Jablonec n. N. - Admira Praha 4:1 (2:1)
Trutnov - Dvůr Králové 4:1 (2:0)
Živanice - Kolín 4:5 (2:4)
Divize D - 21. kolo:
Rosice - Třebíč 2:0 (0:0)
Strání - Polná 0:1 (0:0)
Žďár nad Sázavou - Břeclav 2:0 (1:0)
Divize E - 21. kolo
Hranice - Opava B 0:1 (0:0)
Nové Sady - Jeseník 2:1 (1:1)
Petrovice - Nový Jičín 0:1 (0:1)
Šternberk - Dolní Benešov 1:4 (1:4)
Vsetín - Kozlovice 0:1 (0:0)

Liga žen, 14. kolo

11:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno
14:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň
1. FC Slovácko - Liberec
17:00 Dukla Praha - Sparta Praha

Anglická liga, 34. kolo

Southampton - Chelsea 2:3
Burnley - Leicester 2:1
Crystal Palace - Brighton 3:2
Huddersfield - Watford 1:0
Swansea - Everton 1:1
Liverpool - Bournemouth 3:0
20:45 Tottenham - Manchester City

Španělská liga, 32. kolo

FC Sevilla - Villarreal 2:2
FC Barcelona - Valencie 2:1
Las Palmas - San Sebastian 0:1
Leganés - Vigo 1:0
Bilbao - La Coruňa 2:3

Italská liga, 32. kolo

Cagliari - Udine 2:1
FC Janov - Crotone 1:0
Chievo - FC Turín 0:0
Bergamo - Inter Milán 0:0

Německá liga, 30. kolo

Hertha Berlín - Kolín nad Rýnem 2:1
Hoffenheim - Hamburk 2:0
Leverkusen - Eintracht Frankfurt 4:1
Stuttgart - Hannover 1:1
Bayern Mnichov - Mönchengladbach 5:1

Francouzská liga, 33. kolo

Lyon - Amiens 3:0
Lille - Guingamp 2:2
Nantes - Dijon 1:1
Rennes - Mety 1:2
Štrasburk - St. Etienne 0:1

Skotská liga, 21. kolo

Hamilton - Kilmarnock 1:2

Belgická liga, 3. kolo play off

Skupina o titul:
Standard Lutych - Gent 1:0

Portugalská liga, 30. kolo

Aves - Feirense 1:0
Portimonense - Estoril 0:1
Boavista Porto - Chaves 3:3
Guimaraes - Setúbal 1:1

Ruská liga, 26. kolo

Perm - Kazaň 0:3
Dynamo Moskva - Lokomotiv Moskva 0:4
15:30 Petrohrad - Machačkala
18:00 FK Krasnodar - Tula

Nizozemská liga, 31. kolo

Haag - Twente Enschede 2:1
Arnhem - Sparta Rotterdam 7:0
Venlo - Heerenveen 0:2
Zwolle - Excelsior Rotterdam 1:1

Rakouská liga, 30. kolo

Sturm Štýrský Hradec - Mattersburg 3:0
Altach - Wolfsberg 2:1
St. Pölten - Linec 1:3

Slovenská liga, 5. kolo nadstavby

Skupina o titul:
Slovan Bratislava - Trenčín 1:3
Dunajská Streda - Žilina 3:1

Skupina o udržení:
Michalovce - Zlaté Moravce 2:0
Nitra - Prešov 3:2
Podbrezová - Senica 3:1

Švýcarská liga, 29. kolo

Grasshopper Curych - St. Gallen 1:2
Lugano - Thun 1:1

Anglická druhá liga, 43. kolo

Sheffield United - Millwall 1:1
Barnsley - Bolton 2:2
Burton - Derby 3:1
Hull - Sheffield Wednesday 0:1
Middlesbrough - Bristol 2:1
Norwich - Cardiff 0:2
Nottingham - Ipswich 2:1
QPR - Preston 1:2
Reading - Sunderland 2:2
Fulham - Brentford 1:1

Turecká liga, 29. kolo

Kasimpasa - Karabükspor 2:0 
Malatyaspor - Alanyaspor 1:1
Sivasspor - Fenerbahce 1:2

Německá druhá liga, 30. kolo

Bielefeld - Aue 2:0
Drážďany - Kiel 0:4
Duisburg - Sandhausen 0:2
St. Pauli - Union Berlín 0:1

Polská liga, 1. kolo nadstavby

skupina o titul:
Bialystok - Zabrze 1:2
Legia Varšava - Zaglebie Lubin 0:1

Hokej

Extraliga, finále play off

1. zápas:
Třinec - Kometa Brno 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)

Euro Hockey Challenge

Cergy: 20:45 Francie - Česko 2:6 (2:1, 0:2, 0:3)
Weisswasser: Německo - Slovensko 1:2SN (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0) 
Gjövik: Norsko - Rusko 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Roedovre: Dánsko - Švédsko 1:5 (0:3, 1:0, 0:2)

UMEA (Švéd.) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let

Rusko - ČR 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Finsko - Švédsko 7:4 (1:0, 4:1, 2:3)

KHL, finále play off- 1. zápas

Kazaň - CSKA Moskva 2:1

NHL, 1. kolo play off

Východní konference - 2. zápas: 
Pittsburgh - Philadelphia 1:5 (stav série: 1:1) 

Západní konference - 2. zápasy:
Winnipeg - Minnesota 4:1 (stav série: 2:0)
Vegas - Los Angeles 2:1 v druhém prodl. (stav série: 2:0)

Finská liga, semifinále play off

7. zápas: Kärpät Oulu - IFK Helsinky 2:1, konečný stav série 4:3

Švýcarská liga

Finále  - 2. zápas: Curych - Lugano 5:4 v prodl., stav série 2:0
Baráž - 2. zápas: Rapperswil-Jona - Kloten 4:0, stav série 2:0

Slovenská liga, finále play off

2. zápas:
Trenčín - Banská Bystrica 3:4 po sam. nájezdech (za domácí Dlouhý 1+1), stav série 0:2

Tenis

BOGOTÁ (Kolumb.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:
Jakupovičová (Slovin.) - Linetteová (2-Pol.) 6:3, 3:6, 6:1
Schmiedlová (SR) - Bogdanová (7-Rum.) 6:3, 6:2
Arruabarrenaová (5-Šp.) - Jakupovičová (Slovin.) 6:1, 6:2.

MARRÁKEŠ (Mar.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:
Edmund (2-Brit.) - Džazírí (Tun.) 6:2, 6:1
Gasquet (4-Fr.) - Simon (Fr.) 6:2, 7:6 (7:4)
Sousa (Portug.) - Basilašvili (Gruz.) 6:2, 4:6, 6:1
Andújar (Šp.) - Vatutin (Rus.) 6:4, 5:7, 6:3
Edmund (2-Brit.) - Gasquet (4-Fr.) 6:3, 6:4
Andújar (Šp.) - Sousa (Portug.) 6:4, 6:4

LUGANO (Švýc.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:
Mertensová (2-Belg.) - Barthelová (Něm.) 6:4, 5:7, 7:6 (7:0)
Lapková (Běl.) - Flipkensová (Belg.) 6:4, 7:6 (7:4)
Sabalenková (Běl.) - Giorgiová (It.) 6:3, 6:0
Vögeleová (Švýc.) - Korpatschová (Něm.) 6:4, 6:3
Mertensová (2-Belg.) - Lapková (Běl.) 6:1, 4:6, 6:4
Sabalenková (Běl.) - Vögeleová (Švýc.) 6:4, 6:2
Čtyřhra - semifinále:
Flipkensová, Mertensová (1-Belg.) - Kristýna Plíšková, Voskobojevová (ČR/Kaz.) 6:3, 7:5.

HOUSTON (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Johnson (6-USA) - Fritz (USA) 7:5, 6:7 (4:7), 6:2

Čtyřhra - finále:
Mirnyj, Oswald (Běl./Rak.) - Begemann, Sančič (Něm./Chorv.) 6:7 (2:7), 6:4, 11:9

Atletika

PARDUBICE - MČR v půlmaratonu

Muži: 1. Matheka 1:05:25, 2. Rotich (oba Keňa) 1:05:43, 3. Homoláč (ČR) 1:06:15.
MČR: 1. Homoláč (Univerzita Brno) 1:06:15, 2. Pechek (Maratonstav Úpice) 1:08:38, 3. Krunka (SK Nové Město nad Metují) 1:09:33.

Ženy: 1. Onyanchaová (Keňa) 1:18:03, 2. Kamínková 1:21:01, 3. Sekyrová (obě ČR) 1:21:46.
MČR: 1. Kamínková (AK Olomouc) 1:21:01, 2. Sekyrová (AK Sokolov) 1:21:46, 3. Havránková (Olymp Praha) 1:23:00.

Lyžování

LEVI (Fin.) - Ylläs-Levi, závěrečný závod série Ski Classics v dálkovém lyžování

67 km klasicky:
Muži:
1. Nygaard 2:59:25,5, 2. Gjerdalen -1,4, 3. Aukland (všichni Nor./Santander) -3,0, ...25. P. Novák (ČR/Vltava Fund Craft) -9:27,5, 31. Řezáč -9:55,8, 33. Pliska (oba ČR/Silvini Madshus) -10:20,7.
Konečné pořadí: 1. Gjerdalen 1620 b., 2. Nygaard 1488, 3. Pedersen (Nor./BN Bank) 1140, ...22. Řezáč 428, 38. P. Novák 264, 42. Pliska 240, 44. Ročárek (ČR/Vltava Fund Craft) 219, 46. Šrail (ČR/Bauer Ski) 199, 48. Štoček 187, 49. Ondrášek (oba ČR/Vltava Fund Craft) 181, 51. Bauer (ČR/Bauer Ski) 146.

Ženy: 1. Slindová (Nor./Koteng) 3:31:23,1, 2. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157) -33,3, 3. Gjeitnesová (Nor./Santander) -35,9, ...6. Smutná (ČR/Bauer Ski) -4:03,4, 21. Zelenková (ČR/Silvini) -29:00,3.
Konečné pořadí: 1. Johanssonová Norgrenová 1775, 2. Smutná 1540, 3. Korsgrenová (Švéd./Aare) 1316, ...19. Bícová (ČR/Vltava Fund Craft) 270, 20. Kocumová (ČR/Silvini Madshus) 245, 22. Zelenková 232, 33. Schützová (ČR/Silvini Madshus) 114.

DUVED (Švéd.) - Mistrovství světa juniorů v akrobatickém lyžování

(jízda v boulích)

Basketbal

Čtvrtfinále play off ligy mužů, 4. zápasy

Kolín - Nymburk 71:99 (10:23, 29:55, 53:74), konečný stav série 0:4
Svitavy - Děčín 77:78 (23:15, 41:32, 62:53), stav série: 3:1

Liga mužů, 2. kolo skupiny o udržení

Ostrava - Jindřichův Hradec 96:87 (19:18, 49:38, 71:53)
Brno - USK Praha 86:82 (23:20, 44:43, 69:57)

Semifinále play off ligy žen, 4. zápas

KP Brno - Nymburk 73:64 (17:16, 43:27, 55:47), konečný stav série: 3:1.

Volejbal

Baráž o extraligu mužů, 3. zápas

3. zápas: Beskydy - Odolena Voda 1:3 (-29, 19, -17, -22), stav série 1:2

Semifinále play off extraligy žen, 4. zápas

 Ostrava - Olomouc 3:2 (-21, 29, -15, 21, 12), stav série 2:2

ZLÍN - Mistrovství Evropy hráčů do 18 let

Semifinále:
ČR - Itálie 3:2 (-21, 19, -19, 15, 13)
Německo - Rusko 3:0 (23, 13, 18) 

Házená

Čtvrtfinále play off extraligy mužů, 1. zápasy

Lovosice - Kopřivnice 31:28 (12:9)
Plzeň - Dukla Praha 22:21 (11:11)
Karviná - Jičín 29:19 (13:11)
Zubří - Frýdek-Místek 28:23 (15:10)

Extraliga mužů, 1. kolo play out

Hranice - Strakonice 34:27 (16:12)

Interliga žen, 25. kolo

Poruba - Michalovce 27:28 (13:16)
Bánovce nad Bebravou - Slavia Praha 19:39 (9:19)
Hodonín - Písek 31:31 (16:14)
Most - Olomouc 31:23 (15:9)

Motorismus

ŠANGHAJ (Čína) - Kvalifikace na Velkou cenu Číny, závod mistrovství světa vozů formule 1

1. Vettel (Něm./Ferrari) 1:31,095, 2. Räikkönen (Fin./Ferrari) -0,087, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -0,530, 4. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,580, 5. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,701, 6. Ricciardo (Austr./Red Bull) -0,853, 7. Hülkenberg (Něm./Renault) -1,437, 8. Pérez (Mex./Force India) -1,663, 9. Sainz (Šp./Renault) -1,724, 10. Grosjean (Fr./Haas) -1,760.

ALCAŇIZ (Šp.) - Závod mistrovství světa superbiků

První jízda: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 31:38,578, 2. Davies (Brit./Ducati) -1,450, 3. Forés (Šp./Ducati) -1,473, ...17. Ježek (ČR/Yamaha) -58,926.

Průběžné pořadí MS (po 5 z 26 jízd): 1. Rea 94, 2. Melandri (It./Ducati) 80, 3. Davies 77, ...21. Ježek 1.

Florbal

Finále první ligy žen

3. zápas:
FBŠ Slavia Plzeň - Bulldogs Brno 3:2 v prodl. (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0), konečný stav série 2:1.

První liga florbalistů - finále (o přímý postup do superligy, 3. zápas

Sokol Královské Vinohrady - Havířov 5:4 (3:2, 1:0, 1:2), stav série 2:1

Baseball

Extraliga

Kotlářka Praha - Skokani Olomouc 10:0 a 10:1
Eagles Praha - Olympia Blansko 10:5 a 12:1
Nuclears Třebíč - Technika Brno 10:6
Tempo Praha - Draci Brno 1:5
Hroši Brno - Arrows Ostrava 1:3

Dostihy

LIVERPOOL (Brit.) - Velká národní, překážkový dostih

Hokejbal

Extraliga mužů, 21. kolo

Hradec Králové - Pardubice 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
KOVO Praha - Plzeň 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Letohrad - Ústí nad Labem 2:3 po sam. stříleních (1:1, 0:1, 1:0)
Most - Kert Park Praha 1:6 (0:1, 0:4, 1:1)
Sudoměřice - Kladno 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Triatlon

NEW ORLEANS (USA) - Závod Světového poháru

Najdete na iDNES.cz