Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



13. 9. 2017

Fotbal

Liga mistrů, 1. kolo základních skupin

Skupina E:
Liverpool - FC Sevilla 2:2 (2:1)
Maribor - Spartak Moskva 1:1 (0:0)

Skupina F:
Šachtar Doněck - Neapol 2:1 (1:0)
Feyenoord Rotterdam - Manchester City 0:4 (0:3)

Skupina G:
FC Porto - Besiktas Istanbul 1:3 (1:2)
Lipsko - Monako 1:1 (1:1)

Skupina H:
Tottenham - Dortmund 3:1 (2:1)
Real Madrid - APOEL Nikósie 3:0 (1:0)

MSFL, 3. kolo

Valašské Meziříčí - Petřkovice 2:1 (1:1)

Druhá anglická liga, 7. kolo

Fulham - Hull 2:1

Hokej

První liga, 2. kolo

Benátky nad Jizerou - Havířov 5:4 po sam. nájezdech (2:0, 2:2, 0:2 - 0:0)
Motor České Budějovice - Slavia Praha 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
Třebíč - Ústí nad Labem 3:6 (1:2, 1:1, 1:3)
Vsetín - Karlovy Vary 3:2 v prodl. (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
Frýdek-Místek - Kladno 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Kadaň - Přerov 1:9 (0:2, 1:4, 0:3)
Prostějov - Litoměřice 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)

Druhá liga

Skupina Západ, 1. kolo:
Děčín - Řisuty 6:2 (1:0, 1:1, 4:1)
Jablonec nad Nisou - Letci Letňany 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Kobra Praha - Sokolov 5:6 v prodl. (2:3, 2:2, 1:0 - 0:1)
Vrchlabí - Dvůr Králové n. L. 7:2 (2:0, 3:2, 2:0)
Trutnov - Bílina odloženo

Skupina Střed, 1. kolo:
Havlíčkův Brod - DS České Budějovice 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
Klatovy - Nymburk 2:1 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Písek - Moravské Budějovice 3:4 po sam. nájezdech (1:2, 0:1, 2:0 - 0:0)
Tábor - Pelhřimov 6:3 (2:2, 2:0, 2:1)
Žďár nad Sázavou - Kolín 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

Skupina Východ, 2. kolo:
Kopřivnice - Hodonín 2:8 (1:1, 0:4, 1:3)
Nový Jičín - Opava 7:0 (2:0, 2:0, 3:0)
Poruba - Šumperk 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)

KHL

Vladivostok - Jokerit Helsinky 0:1 v prodl.
Chabarovsk - CSKA Moskva 2:3 po sam. nájezdech
Novosibirsk - Viťaz Podolsk 4:5
Kunlun Red Star - Slovan Bratislava 2:0
Jaroslavl - Magnitogorsk 3:2 v prodl.
Dinamo Minsk - Lada Togliatti 2:0
Dynamo Moskva - Čeljabinsk 1:4
Petrohrad - Jekatěrinburg 6:2

Finská liga

Ässät Pori - Jukurit Mikkeli 6:2
IFK Helsinky - Hämeenlinna 3:1
Ilves Tampere - SaiPa Lappeenranta 2:3

Tenis

TOKIO (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:
Fettová (Chorv.) - Mladenovicová (1-Fr.) 6:4, 6:3
Čang Šuaj (2-Čína) - Hogenkampová (Niz.) 6:3, 6:3
Sorribesová (Šp.) - Stosurová (5-Austr.) 3:6, 7:5, 6:1
Naraová (Jap.) - Ósakaová (6-Jap.) 6:3, 6:0
Putincevová (8-Kaz.) - Tuan Jing-jing (Čína) 6:4, 4:6, 6:4
Dijasová (Kaz.) - Doiová (Jap.) 3:6, 6:1, 6:1
McHaleová (USA) - Koviničová (Č. Hora) 6:2, 6:4.

2. kolo:
Katóová (Jap.) - Kristýna Plíšková (4-ČR) 7:5, 6:3
Mertensová (3-Belg.) - Linetteová (Pol.) 6:1 7:5
Kruničová (Srb.) - Riskeová (7-USA) 6:3, 6:4

Čtyřhra - 1. kolo:
Bondarenková, Kruničová (Ukr./Srb.) - Kristýna Plíšková, Savčuková (ČR/Ukr.) 6:3, 6:4

QUÉBEC (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:
Mariaová (4-Něm.) - Minová (USA) 6:1, 6:1
Babosová (3-Maď.) - Broadyová (Brit.) 6:2, 5:7, 6:2
Dolehideová (USA) - Dodinová (2-Fr.) bez boje
Abandaová (Kan.) - Lepchenková (5-USA) 5:7, 7:5, 6:4

Basketbal

ISTANBUL - mistrovství Evropy mužů

Čtvrtfinále:
Rusko - Řecko 74:69 (17:24, 31:37, 51:53)
Srbsko - Itálie 83:67 (18:17, 44:33, 59:48)

Házená

Extraliga mužů, 1. kolo

Lovosice - Dukla Praha 29:26 (15:14)

Cyklistika

BELGIE - Jednorázový závod Grand Prix Valonska

1. Wellens (Belg.) 5:26:00, 2. Gallopin -1:22, 3. Simon (oba Fr.), 4. Benoot oba -1:23, 5. Bakelants -1:25, 6. Teuns (všichni Belg.) -1:28, ...44. Vakoč (ČR) -4:06.

Stolní tenis

LUCEMBURK (Lucembursko) - Mistrovství Evropy družstev

Muži - 2. divize
Skupina F:
ČR - Bulharsko 3:0

Prokopcov - Alexandrov 3:2 (8, -10, 4, -6, 5)
Konečný - Kodjabašev 3:0 (6, 4, 4)
Polanský - Krastev 3:0 (10, 1, 10)

Turecko - ČR 3:0
Gunduz - Konečný 3:0 (7, 7, 8)
Li - Polanský 3:0 (5, 5, 8)
Yigenler - Prokopcov 3:0 (9, 10, 8)

Ženy
Skupina B:
Lucembursko - ČR 3:2
De Nutteová - Štrbíková 1:3 (-7, -10, 9, -6)
Ni Sia Lien - Vacenovská 3:0 (6, 2, 4)
Konsbrucková - Matelová 1:3 (-10, 5, -6, -6)
De Nutteová - Vacenovská 3:1 (-6, 10, 12, 6)
Ni Sia Lien - Štrbíková 3:1 (8, 7, -4, 9)

Rumunsko - ČR 3:1
Samaraová - Štrbíková 3:1 (6, 9, -12, 6)
Monteirová Dodeanová - Matelová 2:3 (-10, 8, 9, -7, -8)
Szocsová - Čechová 3:0 (5, 7, 4)
Samaraová - Matelová 3:1 (-7, 14, 10, 8)

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze