Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vrchaře čeká devítidílné mistrovství

18 2000
P r a h a - Devět dílů bude mít v nadcházejícím roce mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu. Proti letošní sezóně doznal termínový kalendář pouze jediné změny. Závěrečná klání na Benecku a v Záskalí si vyměnily pořadí, a seriál tak bude končit v Záskalí. Beze změn proti letošku schválila Federace automobilového sportu Autoklubu České republiky kalendář okruhových závodů. Ten bude pětidílný, pojede se opět pouze v Brně a v Mostu. Brněnský Masarykův okruh bude v dubnu hostit i závody GT vozů. V Mostu se uskuteční stejně jako letos závody historických formulí, v září poté i tradiční evropské klání tahačů.

Kalendář 2001 MČR v závodech automobilů do vrchu:
31. března: Brno, 4. až 6. května: Náměšť nad Oslavou, 1. až 3. června: Ústí nad Orlicí, 9. až 10. června: Šternberk, 22. až 24. června: Kohoutovice, 27. až 29. července: Lanškroun, 3. až 5. srpna: Vsetín, 24. až 26. srpna: Benecko (zároveň bude součástí zónového ME), 14. až 16. října: Záskalí.

Mezinárodní MČR v závodech automobilů na okruzích:
20. až 22. dubna: Brno (zároveň bude součástí zónového ME), 25. až 27. května: Most, 15. až 17. června: Brno (zároveň bude součástí zónového ME), 3. až 5. srpna: Most, 28. až 30. srpna: Brno.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze