Jednu z divokých karet pro zlínský turnaj turnaj dostane zlínská odchovankyně Renata Voráčová, která se vrací na kurty po dlouhém zranění zápěstí.
| foto: ČTK
V dalším kole šestadvacetiletá Češka narazí na domácí turnajovou jedničku a obhájkyni titulu Flavii Pennettaovou, která vyřadila Němku Kathrin Wörleovou.
Palermo - ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Voráčová (ČR) - Kostaničová Tošičová (Chorv.) 6:0, 6:3
Görgesová (8-Něm.) - Caregarová (It.) 6:3, 6:2
Pennettaová (1-It.) - Wörleová (Něm.) 6:3, 6:1
Rezaiová (2-Fr.) - Halepová (Rum.) 7:5, 4:6, 6:2
Zecová Peškiričová (Slovin.) - Parraová (7-Šp.) 7:5, 6:3
Briantiová (9-It.) - Rusová (Niz.) 7:6 (7:0), 6:2
Olaruová (Rum.) - Pivovarovová (Rus.) 6:4, 6:3
Oprandiová (It.) - Špremová (Chorv.) 5:1 skreč
Dentoniová - Camerinová (obě It.) 6:2, 6:3
Erraniová (3-It.) - Korytcevová (Ukr.) 6:2, 6:3
Lučičová (Chorv.) - Parmentierová (Fr.) 7:5, 0:6, 7:6 (9:7)
Llagosterová (Šp.) - Grönefeldová (Něm.) 6:4, 3:6, 6:1
Čtyřhra - 1. kolo:
Craybasová, Görgesová (USA/Něm.) - Grandinová, Uhlířová (JAR/ČR) 6:2, 6:4
|
Bastad - muži
Dvouhra - 1. kolo:
Robredo (5-Šp.) - Przysiezny (Pol.) 7:6 (7:3), 6:3
Cuevas (Urug.) - Mathieu (6-Fr.) 7:6 (7:2), 7:6 (7:3)
Skugor (Chorv.) - Istomin (7-Uzb.) 7:6 (7:5), 7:6 (9:7)
Golubjov (Kaz.) - Gonzalez (Arg.) 6:3, 6:2
Robert - De Veigy (oba Fr.) 6:4, 6:1
Seppi (It.) - Granollers (Šp.) 6:4, 6:2
Nieminen (Fin.) - Lindell (Švéd.) 4:6, 6:0, 6:4
Eleskovic (Švéd.) - Janowicz (Pol.) 6:3, 6:4
Čtyřhra - 1. kolo:
Gonzalez, Prieto (Arg.) - Friedl, Škoch (3-ČR) 7:6 (7:5), 6:4
|
Stuttgart - muži
Dvouhra - 1. kolo:
Montaňés (5-Šp.) - Petzschner (Něm.) 2:6, 7:5, 6:2
Mayer (Něm.) - Kohlschreiber (6-Něm.) 6:4, 6:2
Simon (7-Fr.) - Brown (Jam.) 6:3, 3:6, 7:6 (7:1)
Phau (Něm.) - Crivoi (Rum.) 6:2, 6:3
Chela - Schwank (oba Arg.) 6:2, 7:5
Garcia-Lopéz - Navarro (oba Šp.) 4:6, 6:3, 6:2
Greul - Berrer (oba Něm.) 7:6 (8:6), 6:4
Andujar (Šp.) - Knittel (Něm.) 4:6, 6:4, 6:3
Gimeno-Traver (Šp.) - Chardy (Fr.) 7:5, 6:7 (6:8), 6:3
Zeballos (Arg.) - Beck (Něm.) 6:4, 7:5
|