Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vodácké kempy nenabízejí žádný velký komfort

15 2000
stop provoz až do září. V areálu jsou splachovací toalety, umývárny s pitnou vodou a automatem na teplou vodu za 10 korun na čtyři minuty. Teplé jídlo a občerstvení nabízí tamější restaurace. Kapacita kempu je zhruba 400 stanů. Ceny: čtyřlůžková chata 300,korun (mimo sezonu 200,Kč), stan 15,Kč, poplatek za osobu 25,Kč, děti, studenti a důchodci zaplatí za noc 15,Kč.
TÁBOŘIŠTĚ VEVERKY
Teprve druhým rokem otevřený malý kemp nabízí vodákům pouze pitnou vodu v umývárnách a suché záchody. V areálu je také stánek s občerstvením. Parkovat musí návštěvníci kempu přes vodu. Tábořiště má non-stop provoz až do září. Ceny: stan 10,Kč, poplatek za dospělou osobu na noc činí 20,Kč, děti platí 10,Kč.

TÁBOŘIŠTĚ ROŽMBERK
Velké tábořiště přímo pod státním hradem Rožmberk nabízí až do září návštěvníkům dvě umývárny s pitnou vodou a teplou sprchou z automatu za 20 korun a splachovací záchody. V areálu je parkoviště i restaurace a stánek s občerstvením. Ceny: chata 250,Kč, poplatek za dospělého člověka 30,Kč, děti do 15 let 20,Kč, stan a lodě zdarma.

TÁBOŘIŠTĚ BRANNÁ
Menší vodácký kemp, který nabízí návštěvníkům umývárny s pitnou vodou a suchými toaletami. V areálu je stánek s občerstvením. Ceny: stan nebo přístřešek pro 2 až 6 osob 10,Kč, stan nebo přístřešek pro 6 až 10 osob 30,Kč, stan nebo přístřešek pro víc než 10 osob 50,Kč, poplatek za dospělou osobu 15,Kč na noc, děti do 15 let 10,Kč, osobní auto 30,Kč, nákladní auto nebo autobus 60,Kč. Kemp nabízí i ubytování v indiánských tee-pee, za noc zaplatí zájemce 130,Kč.

TÁBOŘIŠTĚ PÍSKÁRNA
Pětihektarový kemp na Vltavě patří k nejmodernějším zařízením na Vltavě v úseku Vyšší Brod - České Budějovice. Návštěvníkům nabízí umývárny s pitnou vodou, sprchami s teplou vodou z automatu a splachovacími toaletami. Po celý den vaří teplá jídla místní restaurace. V areálu je i půjčovna lodí. Ceny: čtyřlůžková chata vyjde na 440,Kč na noc, velký stan 30,Kč, menší stan 20,Kč, poplatek za dospělého člověka je 20,Kč, děti platí 15,Kč. Za osobní auto zaplatí návštěvník 50,Kč, za motorku 15,Kč, za karavan nebo autobus 100,Kč.

TÁBOŘIŠTĚ ČESKÝ KRUMLOV
Velký kemp na začátku města nabízí až do září návštěvníkům umývárny s pitnou vodou, teplou sprchou z automatu a splachovacími záchody. V areálu je restaurace nabízející celý den občerstvení a teplá jídla. Historické jádro města, které je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO, je od kempu vzdáleno jen několik minut chůze. Ceny: poplatek za dospělou osobu 30,Kč, děti do 10 let 10,Kč, auto 30,Kč, přívěs 30,Kč, autobus 100,Kč.

TÁBOŘIŠTĚ ZLATÁ KORUNA
Vodácký kemp nabízí umývárny a splachovací záchody. Teplé sprchy na automat slibují majitelé vybudovat už do příští sezóny. Zatím se musí návštěvníci smířit jen se studenou pitnou vodou. Stánek s občerstvením je v areálu otevřen každý den až do září. Ceny: Stan stojí 20,Kč, poplatek za dospělého člověka činí 20,Kč, děti do 10 let zaplatí 10,Kč za noc, auto stojí 40,Kč, autobus a karavan 70,Kč, vlek 10,Kč.

TÁBOŘIŠTĚ DÍVČÍ KÁMEN
Jediný kemp na trase Vyšší Brod - Český Krumlov, který leží na území Chráněné krajinné oblasti Blanský les. Proto do areálu nesmí auta. Ta mohou návštěvníci zaparkovat v obci Třísov, která je od kempu vzdálena zhruba 2 kilometry. Tábořiště nabízí jen umývárny bez sprch a suché toalety. Ceny: Stan 20,Kč, poplatek za dospělou osobu 20,Kč, děti platí 10,Kč.

TÁBOŘIŠTĚ BORŠOV NAD VLTAVOU
Poslední kemp před Českými Budějovicemi nabízí umývárny s pitnou vodou a splachovacími záchody. V areálu je stánek s občerstvením. Ceny: stan 20,Kč, poplatek za dospělou osobu 15,Kč, děti 10,Kč, auto 30,Kč, autobus a karavan 50,Kč.


Témata: Důchodci, karavan
Najdete na iDNES.czmobilní verze