Výsledky 4. kola: Ajax - Groningen 3:1, Doetinchem - Alkmaar 4:2, Heerenveen - Breda 2:1, Kerkrade - Enschede 2:2, Tilburg - Arnhem 2:2, Feyenoord - Waalwijk 3:1, Sittard - Eindhoven 0:3, Nijmegen - Utrecht 1:1, Sparta - Roosendaal 3:5.
1. Feyenoord 3 3 0 0 7:2 9
2. Nijmegen 5 2 3 0 12:8 9
3. Waalwijk 5 3 0 2 7:6 9
4. Ajax 4 2 1 1 8:4 7
5. Arnhem 4 2 1 1 11:8 7
6. Eindhoven 4 2 1 1 8:5 7
7. Heerenveen 4 2 1 1 6:5 7
8. Kerkrade 4 1 3 0 8:6 6
9. Tilburg 4 1 3 0 7:5 6
10. Doetinchem 4 2 0 2 7:6 6
11. Groningen 4 1 2 2 8:13 5
12. Utrecht 3 1 1 1 4:4 4
13. Sparta 4 1 1 2 9:12 4
14. Breda 4 1 1 2 7:5 4
15. Roosendaal 4 1 0 3 8:11 3
16. Alkmaar 4 1 0 3 5:9 3
17. Enschede 3 0 2 2 6:9 2
18. Sittard 3 0 0 3 0:10 0
PORTUGALSKO: Za Sporting Lisabon při prohře 2:3 v Braze hrál Pavel Horváth v záloze 71 minut. Při remíze Benfiky Lisabon na hřišti týmu Leiria 1:1 nastoupil Karel Poborský, v 77. minutě byl třídán.
Výsledky 3. kola: Braga - Sporting Lisabon 3:2, Leiria - Benfica 1:1, Porto - Pacos Ferreira 2:1, Beira Mar - Belenenses 2:2, Rio Ave - Campomaiorense 2:2, Salgueiros - Maritimo 1:0, Gil Vicente - Farense 0:0, Amadora - Boavista Porto 0:0.
Pořadí: 1.-2. Salgueiros, Braga 9, 3. Boavista 7, 4. Belenenses 7, 5. Sporting 6, 6. FC Porto 6, 7. Farense 4, 8. Benfica 4.
BELGIE, 5. kolo: Antverpy - Anderlecht 0:3, Beveren - Genk 2:0, Charleroi - Lierse 2:0, Mechelen - Standard 0:4, St. Truiden - Mouscron 1:4, Westerlo - Gent 0:0, FC Bruggy - La Louviere 3:0, Aalst - Lokeren 2:2, Harelbeke - Beerschot 3:0.
1. FC Bruggy 5 5 0 0 18:4 15
2. Anderlecht 5 4 1 0 17:4 13
3. Mouscron 5 4 0 1 15:4 12
4. Charleroi 5 4 0 1 12:8 12
5. Westerlo 5 3 1 1 7:5 10
6. Gent 5 3 1 1 10:9 10
7. Lierse 5 3 0 2 7:4 9
8. Standard 5 3 0 2 11:8 9
9. Lokeren 5 2 2 1 8:7 8
10. Beerschot 5 2 0 3 6:8 6
11. Beveren 5 2 0 3 4:9 6
12. Genk 5 1 2 2 6:7 5
13. Harelbeke 5 1 1 3 8:13 4
14. Antverpy 5 1 0 4 3:7 3
15. St. Truiden 5 0 2 3 4:9 2
16. La Louviere 5 0 2 3 2:13 2
17. Aalst 5 0 1 4 5:14 1
18. Mechelen 5 0 1 4 4:14 1
RAKOUSKO, 10. kolo: Innsbruck - Rapid Vídeň 1:0 (brankáře Ladislava Maiera překonal až v nastaveném čase Scharrer, útočník René Wagner z Rapidu byl v 78. minutě vyloučen), Austria Vídeň - Salcburk 3:1 (Patrik Ježek hrál v útoku Austrie celý zápas a v 21. minutě byla za faul na něj nařízena penaltua, kterou Myrleb nevyužil), Bregenz - Sturm Štýrský Hradec 2:1.
Pořadí: 1. Austria 9 zápasů/21 bodů, 2. Rapid 10/21, 3. Salcburk 10/17, 4. Innsbruck 10/15.
SKOTSKO, 7. kolo: Aberdeen - St. Johnstone 1:1, Celtic - Hibernian 3:0, FC Dundee - Rangers 1:1, Hearts - Dunfermline 2:0, Kilmarnock - Dundee United 1:0, St. Mirren - Motherwell 0:1.
Pořadí: 1. Celtic 18, 2. Hibernian 16, 3. Rangers 13, 4. Kilmarnock 10, 5. FC Dundee 8.
SLOVENSKO, 8. kolo: Inter Bratislava - Trenčín 4:0, Púchov - Žilina 2:0, Prešov - Ružomberok 2:3, Petržalka - Slovan Bratislava 2:2.
1. Slovan 8 6 2 0 20:6 20
2. Inter 7 6 1 0 17:3 19
3. Ružomber. 8 4 1 3 10:9 13
4. Púchov 8 3 1 4 8:9 10
5. Petržalka 8 2 3 3 10:14 9
6. Prešov 8 2 2 4 11:14 8
7. Žilina 8 2 2 4 7:13 8
8. Košice 6 2 1 3 6:6 7
9. Trnava 7 1 3 3 6:11 6
10. Trenčín 8 1 2 5 4:14 5
ŠVÝCARSKO, 10. kolo: Basilej - FC Curych 1:1, Grasshoppers - Aarau 6:0, Luzern - Sion 3:1, Neuchatel - Lausanne 2:4, Servette Ženeva - Lugano 2:0, Yverdon - St. Gallen 1:1.
Pořadí: 1. Lugano 22, 2. Lausanne 21, 3. St. Gallen 18, 4. Grasshoppers 16.
ŠVÉDSKO: Norrköping, soupeř Liberce v Poháru UEFA, porazil v 19. kole Göteborg 1:0 a posunul se na sedmé místo.
DÁNSKO: AB Kodaň, soupeř Slavie v Poháru UEFA, prohrál doma s Herfölge 1:3 a po osmi kolech je desátý.